Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ByBesgen kullanıcısının paylaşımları

1. ByBesgen

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

Eline sağlık yeni çalışmaların da bayağı güzel olmuşlar. Tek bir şey var. Rin kagamine'de ki kesikler pek hoşuma gitmedi. Sorunu kalemden veya kağıttan kaynaklanıyor gibi görünüyor.
  2. ByBesgen

Burçlar!

Uzun zamandır bana bu kadar uyan burç yorumuna rastlamamıştım.Burçlara pek inanmam ama tuttumuda tutuyor.
  3. TTnet'e haykırasım geldi fakat sakinliğimi bozmadım. Sabır konusunda bir kademe daha atladığıma inanıyorum.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Çete işi koaly sitede bu durumdan yakınan çok kişi vardır :D Sen iyisi mi tatil nasıl olsa , uyku düzeninden fedakarlık et...Geceleri net'i kısmayacaklarını umarak gece girip indirebildiğini indir.En olur yolu o gözüküyor sana...

3. ByBesgen

ByBesgen

yok ya allahtan o işe çözüm buldu. Üniversiteye gidip 25 mbit lik internetle indiriyorum artık. :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

ahahah :D Üniversitenin yararları :D

4. Özellikle mükemmel konuları olduğu halde, aceleye getirilip kötü bir finalle harcanan animelerden nefret ediyorum. Aklında bir çok senaryo kuruyorsun. Bir bakmışsın saçma sapan bir şekilde bitmiş gitmiş.
  5. ilk fiber deneyimimi de Namık kemal üniversitesinde yaşamış oldum. :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ping yüksekse biraz sıkıntı gerçi oyunlarda sıkıntı oluyor çoğunlukla, ama neyse yinede download daha önemli :P

3. ByBesgen

ByBesgen

2 saattir burdayım geldiğimden beri anime indiriyorum. :D

code geass r1-2

beelzebub

gto

kissxsis

one outs

steins gate indirdim

yarın bidaha geliyim en iyisi :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yani, bütün izleyeceğin kısa serileri indir gitsin :D

6. Bu Türkçe karakterler sadece bende mi soru işareti şeklinde görünüyor?

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Bana da oluyor o.

7. Acı bir deneyimle çevirmenlik hayallerimi ertelemeye karar verdim.

8. ByBesgen

Telefon döngünüz nasıldı ?

Iphone Amerika'dan geldi. 2000'e aldığımı sanmayın. :D
  9. ByBesgen

Telefon döngünüz nasıldı ?

nokia 1110 >>> Samsung Sgh U900 >>> Samsung Wave 2 >>> Iphone 5
  10. Bu gün LYS sonuçları açıklanıyor mu?

1. ByBesgen

ByBesgen

Açıklanıyormuş son 13 dk :D

11. Bu tır oyunlarını neden bu kadar çok seviyorum merak etmeye başladım.

12. ByBesgen

Üye Albümü

Gençlik kendimi ifşa ediyorum, evet kiloluyum. Yüzme yarışından sonra foto atıcam demiştm... Pek tahmin ettiğim gibi biri çıkmadın. :DYüzmede kilonun fazla önemli olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta su taşıyor seni. Hatta tekniği iyi bilenler için avantaj bile oluşturduğunu düşünüyorum. Isparta'da ki havuzda şişman ve aşırı iyi yüzen bir çok kişi gördüm. (Hepsi üniversitenin takımındaydılar.)
  13. Yaz tatilime istediğim kadar aktif başlayamadım. :S balık tutacaktım, çeviri yapmaya başlayacaktım, programla öğrenmeye başlayacaktım. Günler çok kısa geçiyor.

1. Paprika

Paprika

Aynılarını ben de yapacaktım - balık tutma dışında- Ama yapamadıım :'( Bu arada balık tutmak da fena fikir değilmiş. :D Onu da listeye koyacağım.

14. Tam Battlefield 3 oynuyordum ki bilgisayar fazla ısındığından oyunu kapattı. Lanet olsun bu laptop'ların soğutma sistemlerine.

2. ByBesgen

ByBesgen

Üniversiteye geççem şimdi masaüstü pek işime yaramaz. İmkanım olsa şimdiye çoktan masaüstü dizmiştim. Mecbur laptopla devam edeceğiz.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim laptop da LoL oynarken ısınmaya başlamıştı, elimi yakıyordu hatta oynarken. servis çağırdım, fanı değiştirdi şu an bi sorun yok. sana tavsiyem, laptopu masada kullanırken altına soğutucu koy veya cüzdan falan koy yükseklik yapsın alttan hava alsın, ömrünü uzatırsın böylece.

4. ByBesgen

ByBesgen

Soğutucum vardı fazla yardımcı olmadı şimdi başka bir tane daha alıcam. Benim de elimi yakıyor. Oyun oynarken 80-90 dereceye çıkıyor

15. Türkçe manası çizgifilm fakat Türkiye'de çizgifilm dendimi akla direk küçük yaş gruplarını avutmak ve eğlendirmek amaçlı yapılan çocuksu şeyler akla geliyor. Ben sırf bu kavram böyle kullanıldığı için anime demeyi tercih ediyorum. Birisi izlediğin ne diye sorduğu zamansa Japon çizgi filmleri diyorum. Fakat büyük yaşlara hitap ettiğini belirtiyorum. Şöyle bir durum da var. Karşınızdaki size sen çocuk gibisin hala çizgi film izliyorsun şeklinde çıkışta bulunursa tabi ki tutupta onu yargılarsın. Hitap şeklinden dolayı kaynaklanıyor bu. Sonuç olarak anime lafını kullanmak daha mantıklı geliyor bana. Hiç değilse karşındaki o ne diye soruyor da sen de güzel bir şekilde açıklayabiliyorsun.
  16. ByBesgen

Bir Aceminin Çizimleri

Polise versen bulurlar bu adamı.:D
  17. ByBesgen

Bir Aceminin Çizimleri

Kendini o kadar küçümseme bence. Daha kötülerini de görmüştüm. 2. resim kötü demişsinde bana gayet güzel geldi. Samimi bir resim. Gözde ortalamanın üstünde diyebiliriz. Devamını getirirsen başarılı resimler yapabileceğine eminim.
  18. ByBesgen

One Piece Teoriler ++ [D. ve D. nın Arzusu]

1. teoriyi okudumda kendimi bir an spoiler yemiş gibi hissettim. Ff gibi olmuş. Sonuçta Oda'nın ne düşündüğünü bilemeyiz. Fakat bir çok yönden kanıtlaması bakımından 1. teori baya sağlam. Hele şu One Piece'i açıklama kısmı çok hoşuma gitti.
  19. ByBesgen

Birkaç çizik

Konuyu görmemiştim. Gerçekten hayal gücün ve çizimlerin çok hoşuma gitti. Superman Luffy ve Fantastic 4 'lü Natsu çok hoşuma gitti.
  20. Doğum günü olan herekese nice senelere.
  21. ByBesgen

Üye Albümü

ahh ahh keşke şişmanlasam azıcık. boyum 1.85 kilom 56. Hayırlısıyla bu yaz şişmanlayacağım. :D
  22. Artık asıl olaylar başlıyor. Bir daha filler serisi başlamaz heralde. Bu ayın bölümleri de beni fazla tatmin etmeyecek gibi duruyor.
  23. ByBesgen

Photoshop Materyalleri - Styles

Eline sağlık bende böyle bir site arıyordum.
  24. ByBesgen

Font'lar (Yazı Stilleri)

Bende yeni başladım sayılır. Dafont çok güzel bir site. Tavsiye edilir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.