Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ByBesgen kullanıcısının paylaşımları

1. Bana en uygunu suskun olan heralde. :D Arada bir yokluyorum. Edit : Böyle açık oylama pek iyi değil gibi kapalıdan yapsanız bunu.
  2. ByBesgen

Photoshop Yardım

Öylesine yazmıştım zaten :D
  3. ByBesgen

Photoshop Yardım

Ben mi yardım etsem acaba :D
  4. Oynayacak oyun bulamadım çıldırmak üzereyim. Bir hafta zaman var güzel bir oyuna başlayamadım gitti.

5. Hız görmek isteyenler tıklasın. :D http://i.hizliresim.com/eymMOn.png

1. Hokage_Minato
    2. ByBesgen

ByBesgen

:D nerede bu odtü nün merkezine mi gittin

3. quincy

quincy

Harbiden de nasıl yaptın onu Eren :D

6. İlk speaking sınavıma girdim baya güzeldi. :D Ve de kaldı bir sınav sonra tatill.

7. ByBesgen

Çevirgeç EAL

Nasıl bir okuldasınız siz. :D Öğretmeninize hayran kaldım.
  8. Doğum günün kutlu olsun Halil Abi nice senelere.
  9. Forum tekrardan rejenerasyona uğramış gibi. Eski fix konular tekrar açılmaya başlanmış.

10. ByBesgen

2013 Aralık One Piece Cosplayler

2. deki monet çok iyi olmuş. Anlamadığım bir şey var neden bayanlarda erkek cosplayi yapıyorlar.
  11. ByBesgen

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Çok önceden ortaya atılmış bir teori zaten bu. Doğruluk ihtimali de çok yüksek. Konuyla bire bir eşleşiyor.
  12. Bana direk internetten ingilizce altyazılı film izleyebileceğim site söyleyebilecek var mı?

13. Geçmiş doğum günün kutlu olsun Ezgi. Kusura bakma sonradan gördüm.
  14. Telefona Jailbreak yapıyım derken başıma bir yığın iş açıldı. :S

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ben uğrastım yaptım nokia c-5de arkadas yaptığıma değmedi hiç bir oyunu kaldırmadı ya :D :D

2. ByBesgen

ByBesgen

Allah'tan düzeltebildim şimdi. Telefonsuzluk zor.

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

3-4 haftadır telefon kullanmıyorum inanır mısın :D

15. Ehliyetimi aldım sonunda. :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ByBesgen

ByBesgen

Baklava deme ya zaten künefe aldırdılar ekonomik krize girdim. :D Ferrari olmasa da olur. Öğrenci adamız 20 binlik bir şey de yeter. (Malesef böyle bir şey olmayacak.)

3. ByBesgen

ByBesgen

Benim ehliyet baya gün yüzü görür diye düşünüyorum. Zaten 6 senedir araba kullanıyorum. Aldıktan sonra kullanmassam ayıp olur. :D

4. quincy

quincy

Bende 7 sene önce başlamıştım ona bakarsan :P

16. ByBesgen

Anime İndirici

Vaovv. Mükemmel bir çalışma.
  17. Steins;Gate'in altyazı kayması olmayanı var mı?

1. kawaii kereste

kawaii kereste

nyaa.eu'dan torrentle indirip, divxplanet'ten altyazı indirip kendin yapabilirsin. ben öyle izlemiştim seriyi, divx'teki çevirmenler baya iyiler

2. ByBesgen

ByBesgen

şu an torrentle indirme yapamıyorum. Nese mecbur ing. altyazı indircez heralde.

18. ByBesgen

Üye Albümü

Ufak bir kavga hatırasıydı. Elime ilk ne geldiyse onu uyguladım sansürde. :D
  19. ByBesgen

Manga Cizimimi Nasil Gelistirebilirim?

Youtube'dan çizimleri inceleyip sonradan kendin deneyebilirsin. Bununla ilgili bir çok kanal mevcut. Örnek olarak : http://www.youtube.com/user/markcrilley?feature=g-high-ctv
  20. Bana animeler veya filmler için direk sadece ingilizce altyazı indirebileceğim bir site önerebilecek var mı. Divxplanet hariç. Özellikle yabancı bir site arıyorum.

21. ByBesgen

Üye Albümü

Benimde fotoğraf paylaşasım geldi. Baya bi kişi ifşa etmiş kendini. Hem biraralar LYS'ye totem yapmıştım. O görevimide yerine getireyim. Bu da mor gözlü ben. :(
  22. Doğum günümün kutlanıldığını 19 gün sonra fark eden ben hepinize teşekkür ediyorum. :D Kusura bakmayın foruma pek giremiyordum son zamanlarda fark etmemişim. Doğum günün kutlu olsun Gökhan.
  23. Şu an o kadar mutluyum ki... Hem İos 7 yi kurabildim hem de indirmek istediklerimi indirebildim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ByBesgen

ByBesgen

Bende değişen bir şey olmadı. Sen ne kullanıyorsun?

3. quincy
    4. quincy

quincy

whatsappta yavaşlama oldu sanmıştım ama şimdi baktım yoktu belkde yanlış gördüm.

24. Sonunda bilgisayardan internete girebildim.

25. ByBesgen

Frondal Naruto Karakalem Çizimlerim

Vay be. Çok gerçekçi ve güzel olmuşlar. Mangadakiyle bire birler. Eline, emeğine sağlık.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.