Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne ByBesgen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Oynayacak oyun bulamadım çıldırmak üzereyim. Bir hafta zaman var güzel bir oyuna başlayamadım gitti.

2. Hız görmek isteyenler tıklasın. :D http://i.hizliresim.com/eymMOn.png

1. Hokage_Minato
    2. ByBesgen

ByBesgen

:D nerede bu odtü nün merkezine mi gittin

3. quincy

quincy

Harbiden de nasıl yaptın onu Eren :D

3. İlk speaking sınavıma girdim baya güzeldi. :D Ve de kaldı bir sınav sonra tatill.

4. Forum tekrardan rejenerasyona uğramış gibi. Eski fix konular tekrar açılmaya başlanmış.

5. Bana direk internetten ingilizce altyazılı film izleyebileceğim site söyleyebilecek var mı?

6. Telefona Jailbreak yapıyım derken başıma bir yığın iş açıldı. :S

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ben uğrastım yaptım nokia c-5de arkadas yaptığıma değmedi hiç bir oyunu kaldırmadı ya :D :D

2. ByBesgen

ByBesgen

Allah'tan düzeltebildim şimdi. Telefonsuzluk zor.

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

3-4 haftadır telefon kullanmıyorum inanır mısın :D

7. Ehliyetimi aldım sonunda. :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ByBesgen

ByBesgen

Baklava deme ya zaten künefe aldırdılar ekonomik krize girdim. :D Ferrari olmasa da olur. Öğrenci adamız 20 binlik bir şey de yeter. (Malesef böyle bir şey olmayacak.)

3. ByBesgen

ByBesgen

Benim ehliyet baya gün yüzü görür diye düşünüyorum. Zaten 6 senedir araba kullanıyorum. Aldıktan sonra kullanmassam ayıp olur. :D

4. quincy

quincy

Bende 7 sene önce başlamıştım ona bakarsan :P

8. Steins;Gate'in altyazı kayması olmayanı var mı?

1. kawaii kereste

kawaii kereste

nyaa.eu'dan torrentle indirip, divxplanet'ten altyazı indirip kendin yapabilirsin. ben öyle izlemiştim seriyi, divx'teki çevirmenler baya iyiler

2. ByBesgen

ByBesgen

şu an torrentle indirme yapamıyorum. Nese mecbur ing. altyazı indircez heralde.

9. Bana animeler veya filmler için direk sadece ingilizce altyazı indirebileceğim bir site önerebilecek var mı. Divxplanet hariç. Özellikle yabancı bir site arıyorum.

10. Şu an o kadar mutluyum ki... Hem İos 7 yi kurabildim hem de indirmek istediklerimi indirebildim.

2. ByBesgen

ByBesgen

Bende değişen bir şey olmadı. Sen ne kullanıyorsun?

3. quincy
    4. quincy

quincy

whatsappta yavaşlama oldu sanmıştım ama şimdi baktım yoktu belkde yanlış gördüm.

11. Sonunda bilgisayardan internete girebildim.

12. Tek başıma sinema. :S Neyse bir dahakine kendime yol arkadaşı bulururm.

1. quincy

quincy

Sende yine sinemaya tek girebiliyosun bende o da yok arkadaş :/

13. Gta 5 çıktı ben daha videolarını bile izleyemiyorum. Ağlamak istiyorumm

1. Paprika
    2. ByBesgen

ByBesgen

Beni anlayan birinin olması gzl :D

Şimdi üzüntüme birde asphalt 8 in bedava olduğu günü kaçırmam eklendi. Okul başlamadan önce bu kadar kötü olay başıma geldi. İyiye alametdeğil.

3. Paprika

Paprika

Okulun başlaması zaten başlı başına bir felaket, kara delik gibi tüm felaketleri de etrafına topluyor işte -.-

14. Forumun kayıt sistemi değişse çok güzel olacak. Botlar dadandı iyice.

15. Berserk beklediğim gibi çıkmadı :S

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

hemde oluk oluk, çeşmelerden akıyor o derece yani, ortaçağı anlattığı için ve eski bir anime olduğu için çizimler biraz tuhafınıza gidebilir, bu arada benim konusuyla ilgili dediklerim mangasıyla beraber olunca bütün oluşturuyor

3. Mileydi

Mileydi

Barıs a kalsa kimse izleyemez bu Animeyi zaten :D azimliyim izleyecegim yıllık iznim gelsin bir başlayacagım 7 gün 24 saat :D

kan varmıs hehe:D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

tam tersi herksin izlemesi ve feyz alması gerekir bu animeyi :P

16. Sincan belediyesi sağolsun parka bedava internet koymuşlar. Bundan sonra sabah akşam ordayım.

1. Ogeday

Ogeday

Virüs bulaşma ihtimali vardır bir sürü kişi giriyordur açık internetlerde tehlikeli oluyor ^^

2. ByBesgen

ByBesgen

İphone'a virüs bulaşmaz kolay kolay.

17. Biri bana ankara da gidebileceğim bir yüzme havuzu önersin. Sincan veya etimesgut yakınlarında olursa iyi olur.

2. Mileydi

Mileydi

azıcık minicik ufacık de olsa isine yaradıysa ne guzel :)

3. ByBesgen

ByBesgen

Baya işime yaradı. Etimesguttakiyle konuştum ideal gibi geldi bana. Oraya gidip bakçam beğenirsem kaydolcam

4. Mileydi

Mileydi

o zaman hayırlı olsun simdiden :D

18. Hazırlık muaf sınavının ilk aşamasını geçemedim. Özgüvenim yerle bir olmuş durumda.

2. ByBesgen

ByBesgen

:D fakat şöyle bir durumda var. İleri düzey sınıfta başlarsam ders saatleri daha az olacak. Daha fazla yatçam. :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

bizde o sınavla muafiyet sınavları farklıydı. okul başladıktan 1 hafta sonra seviye sınavı yapılmıştı, sizde de öyle olabilir belki

19. Ankaraya gidiyorum... Yarından itibaren üniversiteye başlıyorum.

2. ByBesgen

ByBesgen

İyi olurdu da başkalarını ayarladım. :D

Hoş buldum. Ankaranın düzenini seviyorum. Ah bi de bozkır olmasa çok daha güzel olacak.

3. Mileydi

Mileydi

başka şehirlerden sonradan gelenler genelliikle sıkılıyor burda :(

bozkır lık bir havası kalmadı artık merak etme :D

Ankara +1 artık :P

20. Biri bana photoshop'ta arka plan yapmayı öğretsinn

1. quincy
    2. ByBesgen

ByBesgen

Hatırlattığın iyi oldu. Youtube'da hiç aratmamıştım.

3. quincy
  21. Dün Fırtına deresinde rafting yaptım çok eğlenceli bir şey. Herkese öneririm. Tehlikeli filan da değil.

1. Ogeday

Ogeday

Ben de yapmıştım geçen sene acaip zevkli bir şey ve sular buz gibi oluyor :D

2. ByBesgen

ByBesgen

Suyun soğuk olması ayrı bir güzel. Sonunda suya atlayıp yüzdük. O da ayrı bir zevkliydi.

22. İnternetim olmadan 1 ay geçireceğim. :S Gerçi 1 haftadır bilgisayarın yüzüne bile bakma gereksinimi duymadım. Şimdilik iyi gidiyor.

1. Mileydi

Mileydi

elinin altındayken pek önemsemiyorsun da, bazen olmadık şeylere olmadık zamanlar da bakacağın tutuyor o zaman sinir oluyorsun en azından ben olmuştum :P

2. fuyu

fuyu

Emin ol bakma ihtiyacı duyacaksın hep böyle olur zaten tam ihtiyacın olur internet olmaz :D bir ay önce aynısı banada oldu -_-

23. Arkadaş bir şey diyoruz suçlu çıkıyoruz. Yorum yazsam ayrı bir dert yazmasam ayrı bir dert. Nedense kendini bir halt sananlar doluşup duruyor foruma.

24. sebebini bilmediğim halde yarım saattir Oktay usta izliyorum.

1. Amygirl

Amygirl

Niyetli isen mantıklı olabilir :D Biz de geçen gün öğleden sonra full yemek muhabbeti yaptık :)

2. ByBesgen
    3. Amygirl

Amygirl

Enteresanmış cidden :)

25. İzleyin derim. :D
    1. ByBesgen

ByBesgen

insanın şarkıyı ezberleyesi geliyor :D

2. Ogeday

Ogeday

Güzelmiş şarkı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.