Jump to content

Ayuhime

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Ayuhime hakkında

• Doğum günü 11/30/1998

Profil Bilgileri

Ayuhime üyemizin başarıları

1. Ayuhime

Ahem. Selamlar.

@Leffwn: Hoşbuldum Erdem-san^^ @Lascen: :3 *arkaplanda dsaghdshfdagssadh tarzı bir tepki versede kuul olmaya çalışır* Hoşbulduk~ Saçmalarık tabeh :3 @Shotdown: Sağol :3 Ama daha şuncacık zamanda sayfayı dolduran bu forumda geçiririm ben sizle yaw^^ @Czyszczenie: Hoşbuldum İsmail-san! Ve yok normal Half-life ı oynuyorum. Bi ara dünya rekoru oyuncularına özenip de oynardım sürekli ustalaşayım diye oyunda. Şimdi o kadar oynamasam da hastasıyım, modlarla pek işim olmadı yani^^ Ve zaten seriye takılan ve o seri dışında uzun zaman başka seri izlemeyen tiplerden olunca 4 senede 50 yi geçmez yani seninki normal daha u.u @denizakkas: Sırf gıcıklığına bir tık için bile olsa işini uzatayım diye spoi içine aldım :3 nihahahaahh. Ve eski değilim ve hoşbuldum u.u Alış uzun yazılarıma sen~ @free word: Hoşbuldum Ayhan-san^^ @xUniversaL: Hoşbuldum^^ Ve Steam'im var ama pek kullanmıyorum ^^" Ayuhimee steamim ama resim bile yok bir tek Black Mesa Source indirmeye üye olmuştum. @Amygirl: Demidemidemidemi :3 Arkadaşlarla saçmalamak candır kandır heyecandır <3 @ShiroYuu: Hoşbuldum^^ Ve evet Dgm okunmaz mı hayattır o <3 @Cold Dewil: Eneeeeemm Dgm güncelde ve Neah seven biri mi buldum beğğğn?!?!? Şaka mısın oğlum sen. Gel bakayım buraya. Biz seninle ne senaryolar kurucaz bak :3 Ve DevilMayCry'ı hep izliycem deyip bıraktıklarımdan belki izlerim artıkın u.u Esas Akise-kun olacaktı Dartanyan, gey olmasaydı yani =_____= @FuneraireS: Hoşbuldum^^ Edo candır :3 Byakushi'de candır :3 @Yasin A.: Hoşbuldum^^ @ahmetalp*61: Merhaba didi *-* Hoşbuldum~^^ @Soranohikari: Hoşbuldum^^ @Adige: Hoşbuldum Tuğrul-san^^ Hitsugayacıııı *-*-*-*-*-*-*-*-* *kaçın. üçü arasında en ağır Hitsu hastasıdır da.* @1uberhunter1: Half-Life sever bulduğğğğm *-* Hoşbuldum. Ve bilmiyo musun Valve 3'e kadar sayamaz ki :P @yes23: Okuduğun için sağol *-* Ve hoşbuldum. Bu arada cevap daha mı uzun tuttu ne? Ayıp olurdu ama birini es geçsem >____>
  2. Selamlar. Bu tuhaf başlık ve etiketlere rağmen burdaysanız, o zaman tanışmaya değersiniz. (L'oreal reklamından fırlama gibi oldu ama...) Öhöm. Neysem, ben Yağmur. Bayadır kayıtlı ama bir halt yapmayan üyelerden hani. O yüzden yeni geldim de denilebilir, geçmişte tek bir mesaj atmıştım zaten ^^" Tipik 16 yaşında, korkudan shoujo ya shounen e, psikolojiden din temalıya her çeşit anime izleyebilirim, sevebilen bir kızım. Aynı zamanda Pokemon, Portal, Half-life hastası bir gamerım. Gerçi Mmo sevmem o yüzden Single takılan tiplerdenim. Anime olarak listem çok kabarık olmasa da, elbet favorilerim var. Sailor Moon, Fma, Dgm, Bleach, Junjou Romantica (Ha evet Fujoshiyim de.), No.6 ve Madoka Magica candır benim için, sıkılmadan tekrar tekrar izler Otakuları gibi fangirl modlarına bağlarım, onlarla ilgili çıkmış resmi-fan ürünü her şeyi yutarım. Onların dışında Tokyo Mew Mew den Corpse Party e Noragami ye kadar uzar sevdiklerim. Hoş zaten sevdiysem izlediğime izlediğim her şeyi de severim otomatik olarak. Bunlar dışında dijital renklendirme ile uğraşırım. Çizimim pek iyi değil daha, o yüzden renklendirme daha çok. Lineart boyama falan. Fena da olmazlar hani. Aynı zamanda bir aralar Animesukitr-Mangasuki diye Aruchimle (kankimdir kendisi) kurduğumuz bir küçük fansub grubumuz vardı, orada çeviri yapardım. Tembelin teki olduğuma kapandı gibi bir şey. Ama hala çeviri yaptığım zamanlar var. Eee.... Toushirou Hitsugaya, Edward Elric ve Allen Walker a aşığımdır. Arkadaşlarım genelde üç silahşörler diye hitap eder onlara bu yüzden. Bir görünürüm bir kaybolurum, bu başlıkta biraz soğuk gözüktümse aslında sadece canım biraz ciddi olmak istediğine şuan. Yoksa çenesi düşük ve saçmalayan bir çatlağın tekiyimdir :3 Bir de neko hastası. Daha ne diyeyim yahu. Tanıştığıma memnun oldum, bu tip yazıyı okuduğunuza da şaşırdım hele merhaba derseniz büyük ihtimal benim kadar manyak ve işsiz olduğunuz kanaatine varıp arkadaş olmaya çalışırım, uyarayım şimdiden. Bulaşıcıyım >w<
  3. Umarım heba olmaz ya. Bir de Barış, animelik materyal yok ki. Krory i uyandırdılar zaten anime sonu yani Komuvitamin D olayı olmayacak. Bir tek 3. Nesiller ve Alma Karma arc kalıyor tabii bir de Timothy nin gelişi. Allen Walker ı Aramak arc ı daha ortasında bile değil. Bir de 218 in son sahnesinden sonra bırakılmazzdı abicim.
  4. Biliyorum ama kimse paylaşmamış burada arşivlerde bulamadım, bilmeyenlerin haberi olsun dedim. Ve cidden çok yazık oldu :/
  5. Bildiğiniz üzere D.Gray-Man mangası aylardır yeni bölüm çıkartmıyordu. Bunu araştırdığımda bulduğum cevap şuydu: "Due to Ms. Hoshino’s Progressing Illness, D.gray- Man Has been canceled in the monthly manga Magazine, Jump Square. Both Shueisha and Ms. Hoshino, Thank us the fan’s for sticking by with the manga for these past years… Let Us wish and hope Ms. Hoshino will get better. As for the continuation of D.GM, It will have to be when Ms. Hoshino recovers, And find a new company to publish her work." Çevirisi de bu: Bayan Hoshino'nun kötüleşen sağlık nedeni dolayısıyla, D.Gray-Man aylık manga dergisi, Jump Square'den kaldırıldı. Shueisha da Bayan Hoshino da, mangayı bunca yıl takip ettimiz için teşekkür ediyorlar... Hadi Bayan Hoshino'nun iyileşmesini umalım. D.GM'nin devam etmesi içinse, Bayan Hoshino'nun iyileşmesini beklememiz gerekecek, ve bölümleri yayınlayacak yeni bir yayıncı bulmasını. Bunu bulduğum kaynak mangahelpers'ta bulmuş bu bilgiyi bu yüzden doğruluğu kesin diyebiliriz. Kendi kontrol etme isteyenler için linki: http://dgray-man-sj.deviantart.com/journal/Important-news-regarding-the-DGM-Manga-357612962
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.