Jump to content
  • Create New...

Mugiwara No Luffy

Kayıtlı Üye
  • Content Count

16
  • Last visited

About Mugiwara No Luffy

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/08/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Listem:
    http://www.turkanime.tv/kullanici/Naruto97

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/Azxsdfgh
  1. Nasıl bir şarkıdır bu İssei :D Şarkı aklımdan katiyen çıkmıyo oturdu bilinç altıma :D
  2. Yuhh! Manga nasıl devam eder? Manga ve animenin devam etmesine sevindim (özellikle animenin) ama mangada o son olanlar... Manga okumayanlar bence Spoiler'a bakmasın direk ne olduğunu söyledim :lol: Gerçi final 17Ekimde çıkacak ama son çıkan bölümde sonuçlar böyle gözüküyordu. Amon öldü, Kaneki de quinque oldu. Amon ve Kaneki ölürse geriye izlemek(okumak) için ne kalır ki?
  3. Haberi panoda görünce o kadar sevindim ki ağzımın açık kaldığını bir süre sonra farkettim :lol:
  4. Adamsınız adam. Tek eksik bu var diyordum kaç senedir bunu da yaptınız :D
  5. Hiaaaa Yes babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Klavyenin y tuşunu yamulttum yaa :D Canlandım sayenizde Arigato (Ecchi candır ;))
  6. Haber verdiğiniz için beğendim ama çok üzücü bir haber. Daha yeniydi yaa :(
  7. Kapakta kız görünce hemen tıkladım :D Animesi çıksın izlerim. Konusu da çizimleri de güzele benziyor.
  8. Bence filler da olsa bölüm bölümdür ve izlenmelidir. O da emek. Eğer ilgimi çeken bir animeyse sıkıcı bir bölüm de olsa izlerim. Filler'ın da bi gideri var. Şöyle bi düşünün. Hemen güncele gelip 1hafta beklemek mi yoksa sıkıcı da olsa 1bölüm izlemek mi daha iyidir? :) Hem arada bir fillerlar da eğlenceli oluyorlar :D
  9. Süpersiniz, sezi seviyorum dostum :D En çok son maddeye sevindim. Bildirim olayı güzelmiş.
  10. Fairy Tail ve Date A Live'ı bekliyordum. No game, No life dikkatimi çekti. Aslında hepsi de ilgince benziyor. Çıkınca görecez. Çok pis gaza geldim :D
  11. Yukarıdaki 2 şarkıya da bayılıyorum. Sevindim. Eğer opening ve endingi bunlar yapacaksa harika olur.
  12. Oldu mu şimdi bu yaa? Devam mı ettirememişler de aynı şeyi yeniden yapmışlar? Bu işleri anlamak beni aşar :huh:
  13. Aaaaaa :( Üzüldüm yaa. Keşke animenin çıkmasını bekleseydi Genryuusai ölünce ölseydi. Neden ölmüş diye bakıyım dedim... Tabii ki kanser. Ne lanet birşeydir şu kanser yaa. ANİMELERDE EMEĞİ OLAN HERKESİN TOPRAĞI CENNET OLSUN Bende merak ediyorum. Adama bu ses çok cool gidiyordu. Alışmıştık da. Acaba yenisi kim olacak?
  14. Yeni mangaya başlayacağına Kaicho wa Maid-sama'yı devam ettirseydin nolurduu <_<
  15. İyiki manga okuyorum. Bölüm 341in adı ağır spoiler olmuş. Tabii anlayana :lol:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.