Jump to content

Mugiwara No Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Mugiwara No Luffy hakkında

• Doğum günü 02/08/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Listem:
    http://www.turkanime.tv/kullanici/Naruto97

Mugiwara No Luffy üyemizin başarıları

1. Nasıl bir şarkıdır bu İssei :D Şarkı aklımdan katiyen çıkmıyo oturdu bilinç altıma :D
  2. Yuhh! Manga nasıl devam eder? Manga ve animenin devam etmesine sevindim (özellikle animenin) ama mangada o son olanlar... Manga okumayanlar bence Spoiler'a bakmasın direk ne olduğunu söyledim :lol: Gerçi final 17Ekimde çıkacak ama son çıkan bölümde sonuçlar böyle gözüküyordu. Amon öldü, Kaneki de quinque oldu. Amon ve Kaneki ölürse geriye izlemek(okumak) için ne kalır ki?
  3. Mugiwara No Luffy

Nisekoi 2. sezon'a yeşil ışık!

Haberi panoda görünce o kadar sevindim ki ağzımın açık kaldığını bir süre sonra farkettim :lol:
  4. Adamsınız adam. Tek eksik bu var diyordum kaç senedir bunu da yaptınız :D
  5. Mugiwara No Luffy

High School DxD 3. Sezon Duyuruldu

Hiaaaa Yes babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Klavyenin y tuşunu yamulttum yaa :D Canlandım sayenizde Arigato (Ecchi candır ;))
  6. Haber verdiğiniz için beğendim ama çok üzücü bir haber. Daha yeniydi yaa :(
  7. Kapakta kız görünce hemen tıkladım :D Animesi çıksın izlerim. Konusu da çizimleri de güzele benziyor.
  8. Bence filler da olsa bölüm bölümdür ve izlenmelidir. O da emek. Eğer ilgimi çeken bir animeyse sıkıcı bir bölüm de olsa izlerim. Filler'ın da bi gideri var. Şöyle bi düşünün. Hemen güncele gelip 1hafta beklemek mi yoksa sıkıcı da olsa 1bölüm izlemek mi daha iyidir? :) Hem arada bir fillerlar da eğlenceli oluyorlar :D
  9. Mugiwara No Luffy

Sistem Güncellemesi!!!

Süpersiniz, sezi seviyorum dostum :D En çok son maddeye sevindim. Bildirim olayı güzelmiş.
  10. Fairy Tail ve Date A Live'ı bekliyordum. No game, No life dikkatimi çekti. Aslında hepsi de ilgince benziyor. Çıkınca görecez. Çok pis gaza geldim :D
  11. Yukarıdaki 2 şarkıya da bayılıyorum. Sevindim. Eğer opening ve endingi bunlar yapacaksa harika olur.
  12. Mugiwara No Luffy

Yeni Break Blade Animesinin Detayları

Oldu mu şimdi bu yaa? Devam mı ettirememişler de aynı şeyi yeniden yapmışlar? Bu işleri anlamak beni aşar :huh:
  13. Mugiwara No Luffy

Tite Kubo'dan Anlamlı Mesaj

Aaaaaa :( Üzüldüm yaa. Keşke animenin çıkmasını bekleseydi Genryuusai ölünce ölseydi. Neden ölmüş diye bakıyım dedim... Tabii ki kanser. Ne lanet birşeydir şu kanser yaa. ANİMELERDE EMEĞİ OLAN HERKESİN TOPRAĞI CENNET OLSUN Bende merak ediyorum. Adama bu ses çok cool gidiyordu. Alışmıştık da. Acaba yenisi kim olacak?
  14. Yeni mangaya başlayacağına Kaicho wa Maid-sama'yı devam ettirseydin nolurduu <_<
  15. Mugiwara No Luffy

Naruto Shippuuden Aralık Programı

İyiki manga okuyorum. Bölüm 341in adı ağır spoiler olmuş. Tabii anlayana :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.