Jump to content
  • Create New...

KamiKaZe--

Kayıtlı Üye
  • Content Count

54
  • Last visited

About KamiKaZe--

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/03/1997

Profil Bilgileri

1. Burada ölemem !!! -Tüm Shounen karakterleri. Kurosaki-kun--->İnoue
  2. Bir insanın oyun konsolunu camdan aşağı atmak :O Kesinlikle cezan ölüm olmalı !!! Bu arada kısa boylu arkadaşlarımla her zaman dalga geçerim ama bir şey yapamazlar.Boy 1.88 kilo 80 olunca :evil-smile-onion-head-emoticon:
  3. Ana karakter tam yenilmek üzereyken yardımına hemen birisi koşar ve rakibin saldırısını önler.
  4. Narutoda bütük yan karakterler ana karakter olabilecek kapasitede :D Minato,Jiraiya,İtachi,Shikamaru,Hashirama,Tobirama,Hiruzen vs vs :D
  5. Şimdi yazacaklarım spoiler niteliği olabilir.Yani mangayı bitirmemiş olanlar okumasalar daha iyi olur. Hatırlarsanız Kakashi Chuunin Exam arc da Byakugan Sharinganın atasıdır demişti.Tabi bu sözün üzerinden o kadar zaman geçti ki unutulmuş olabilir :D Şimdi olay şöyle ; Her şeyin başlangıcı Kaguya adlı bir kadına dayanıyor ve bu kadının Byakuganını var.Sonra bu kadının iki oğlu oluyor biri Hagaromo(6 yolun bilgesi) ve Hamura. Hagaromo da Rinnegan var.Hamurada ise Byakugan.Sonra Hagaromo nunda iki oğlu oluyor ve birinde Sharingan var.Daha sonra Hamuranın soyundan olan Toneri de ise Tenseigan adı verilen ve Byakuganın bir üst seviyesi var. Şimdi her şeyin başlangıcı ve gezegenin en güçlü kişisi olan Kaguya da Byakugan var ve kadın bunu çok iyi kullanıyor.Yani tam güçtü.Ve tabiri caizse Sharinganın buna karşı bir şansı olmuyor.Ama gel gör ki bizim elemanlar dünyayı kurtaracak diye Kaguya *** yoluna gidiyor. Yani demem o ki aslında bu gözler kullanıcıya daha çok bağlı.Eğer iyi bir şekilde kullanılırsa Byakugan en güçlü göz denilebilir.
  6. Başlığı görünce acayip heyecanlandım lakin arkadaşın attığı videoyu görünce o heyecan bir anda yok oldu nedense.Neyse görmeden bilemeyiz tabi.
  7. Shingeki No Kyojin cidden çok iyi,geçen gün bitirdim ama kesinlikle ikinci sezonu çıkmalı :)
  8. Naruto(İlk sezonunda ard arda 30 bölüm izlemiştim ^_^) Death Note(Başladığımda 15. bölüme kadar gelmiştim) Shingeki no Kyojin(Bugün başladım şuan 13. bölümdeyim :P )
  9. Belkide o anki ciddiyetin bu şekilde bozulmasından dolayı komik geldi bilemiyorum :D Ama çok fena kahkaha attım :D
  10. Tabi ki kullanırdım,eminim ki herkesin elinde böyle bir güç olsa kullanırdı. Ama benim bir kaç kriterim olurdu.Öncelikle tecavüzcüleri ve kadına şiddet uygulayanları yazardım deftere. Daha sonra devleti sömüren kişileri yazardım herhalde ^_^
  11. Çok inanmam ama bir çok şeyi doğru dedi(Terazi)
  12. Yada zorla evlendirildiğine dair bir şeyler olabilir.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.