Jump to content

KamiKaZe--

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

KamiKaZe-- hakkında

• Doğum günü 10/03/1997

Profil Bilgileri

KamiKaZe-- üyemizin başarıları

1. KamiKaZe--

Anime klişeleri

Burada ölemem !!! -Tüm Shounen karakterleri. Kurosaki-kun--->İnoue
  2. KamiKaZe--

İtiraf Köşesi

Bir insanın oyun konsolunu camdan aşağı atmak :O Kesinlikle cezan ölüm olmalı !!! Bu arada kısa boylu arkadaşlarımla her zaman dalga geçerim ama bir şey yapamazlar.Boy 1.88 kilo 80 olunca :evil-smile-onion-head-emoticon:
  3. KamiKaZe--

Anime klişeleri

Ana karakter tam yenilmek üzereyken yardımına hemen birisi koşar ve rakibin saldırısını önler.
  4. Narutoda bütük yan karakterler ana karakter olabilecek kapasitede :D Minato,Jiraiya,İtachi,Shikamaru,Hashirama,Tobirama,Hiruzen vs vs :D
  5. Başlığı görünce acayip heyecanlandım lakin arkadaşın attığı videoyu görünce o heyecan bir anda yok oldu nedense.Neyse görmeden bilemeyiz tabi.
  6. KamiKaZe--

2013 Yılının En İyileri

Shingeki No Kyojin cidden çok iyi,geçen gün bitirdim ama kesinlikle ikinci sezonu çıkmalı :)
  7. KamiKaZe--

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Shingeki no Kyojin ^_^
  8. Naruto(İlk sezonunda ard arda 30 bölüm izlemiştim ^_^) Death Note(Başladığımda 15. bölüme kadar gelmiştim) Shingeki no Kyojin(Bugün başladım şuan 13. bölümdeyim :P )
  9. KamiKaZe--

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Belkide o anki ciddiyetin bu şekilde bozulmasından dolayı komik geldi bilemiyorum :D Ama çok fena kahkaha attım :D
  10. Hapse girmek istemiyoruz usta :D
  11. Tabi ki kullanırdım,eminim ki herkesin elinde böyle bir güç olsa kullanırdı. Ama benim bir kaç kriterim olurdu.Öncelikle tecavüzcüleri ve kadına şiddet uygulayanları yazardım deftere. Daha sonra devleti sömüren kişileri yazardım herhalde ^_^
  12. KamiKaZe--

Burçlar!

Çok inanmam ama bir çok şeyi doğru dedi(Terazi)
  13. KamiKaZe--

Shikaku'nun kutusunun içinde ne var?

Yada zorla evlendirildiğine dair bir şeyler olabilir.
  14. KamiKaZe--

Shikaku'nun kutusunun içinde ne var?

Kesinlikle ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.