Jump to content

Pyramos

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Pyramos hakkında

• Doğum günü 04/16/1989

Profil Bilgileri

Pyramos üyemizin başarıları

1. Ben pek opening dinlemem ama eğer ilk baştan itibaren beni etkileye bilirse başka :) İki tane var şuan normaldede acıp dinlediğim Log horizon - MAN WITH A MISSION - database http://youtu.be/j5ADYYzMdi8 Naruto - Nobodyknows - Hero's Come Back http://youtu.be/tzNOLhJVwmc Endinglerdede log horizondaki şarkıyı söyleyen kişinin sesini şirin bulduğumdan beğeniyorum Log horizon- Yun*chi - Your song http://youtu.be/eNKqo_tJ24U
  2. Valla sevınsemmı uzulsemmı bılemedım 2 sezon cıktıgında büyük ihtimalle askerde olmuş olacagım :)
  3. Pyramos

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

İnsan kendisinde eksik olan şeyleri ilgi cekici bulur Bende romantizm animelerini severim hatta romantizm olmayan animeler ilgimi cekmiyor tabiki pempe dizi tadında olanlarıda izlemiyorum büyü doğa üstü gücler aksiyon mecha ama icinde illaki romantizm olmalı anime dıyınce akla gelen naruto bleach gıbı anımelerın eksık oldugu bır yön narutoda romantzm olsa cok daha ıyıolabılırdı yuzeysel olarak cocuksu bır romantzm var ama yeterlı degıl Aynen sana katılıyorum film veya gerceklıktekı aşk türü şeyler bana yapmacık geldiği icin hazetmıyorum ama anımelerdeki o ifadeler o duygular öyle güzel işleniyorki animelerde yaşayası geliyo insanın lol Animelerdeki romantizm mangakaların arzuladıklarını kagıda dökmesinden ibarettir hayal ürünür yani , insanlar birini kapıdan kovsan bacadan girecek kadar sevemez insan kibirlidir bencildir herkezin kendini korumak icin görünmez duvarları vardır bunu evli ciftler bile aşamaz cogu zamam o duvarların arkasında yatan duyguları belli etmek insanlık icin zayıflıktıt kücük düşmedir kendini başkasının kollarına bırakamaz cünki insan oglu herseyden cabucak vazgecebılır en büyük acıyı bile zamanla unutabilir animelerde romantzim in sevılmesının nedeni budur bırbırınden vazgecemeyen kişiler görürüz duygularını haykırarak söyleyen karakterler herkez asıl karakterın yerıne koyar kendını ve görülen ilgi insanı tatmin eder yani yine bencilliğimiz :)
  4. Pyramos

Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?

Biraz abartı bir yaklaşım olmuşBaya güldüm ama beyin yıkama olayı beyin öldürme olarak yazılsa olurdu türk tvsinde yararlı olan program sayısı cok az Dizilerimizde gençliğe kötü örnek olacak çok şey var ( internet dünyasında bu yazdıgım biraz sacma oldu internet ortamında zaten zehirleniyoruz yeterınce :) ) animeler bile aslında bir nevi düşünce şeklimizi degiştiriyor ( sadece türkiye değil tüm dünya etkileniyor )
  5. Pyramos

Levi - Attack on Titan Fan Art

Kopya tekniği kullanmadan cizilse daha anlamlı olmazmı kendi el becerinin kullanılması hem sevdıgımız karakterlerı cızıp paylasmak hemde el becerımızı gelıstırmek acısından daha iyi olurdu tek amac cızılmıs karakter resımlerı olmamalı bence .bende katılmak ısterdım yanlız zamanım yok haftaya ısllah :)
  6. Pyramos

Levi - Attack on Titan Fan Art

Sanırım kagıdın altına karakterın resmını koyup üste cıkan cızgıllerı takıp etmekten bahsedıyosun.bundan bahsedıyosan bu kopya cekmek olur cizmek olmaz amacımız bakarakta olsa kendımız cızmek kopya cekerek cızgılerın ustunden gecmek cızmek olmuyor ozaman hıc ugrasmasın fotokobi cektirsin daha zahmetsiz :))
  7. Pyramos

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Narutoda eksik olan romantizm ve drama tam olarak işlense cocuk animesinden cıkıp en sağlam anime olabilir ne kadar ölüm kan savaş icersede anime romantzm olmadan pek etkıleyıcı gelmiyor bana heleki fiilerle dolu olması insanı animeden sogutuyor benimde ilk animem narutodur önceleri narutodan başka anime izlemeye çalışsamda sıkılırdım sagolsunlar fiiler üstüne fiiler gelmeye başlayınca yelpazemi genişlettim o animede belli başlı karakterler olmasa seyredilmez kakashi ve itachi gibi naruto bunların içinde değil narutonun yapabildigi bir rasengan var adam kybiu cakrasını aldı hala ucuc rasengan atlada gel rasengan resmem gozumuzun onunde buyudu :) ıkı uc teknıkle herseyı yaptı :)
  8. Pyramos

Code geas mı death notemi dersen bence tartışmasız code geas ne zaman ne olacagını belırsız tahmın dısı zeka gerektıren kurgularla dolu code geas death notede ıyı ama bu yönlerde.code geass kadar değil bence
  9. Pyramos

Nazo no Kanojo X coğu kişeye tiskindirici bir anime olarak geliyor bu kişilerin hiç öpüşmemiş olduğunu varsayıyorum :) çünki animedeki olayla öpüşürken yaşanan aynıdır cizimsel bir abartı görüntü, parmakta katman gibi durması ve rengi biraz itici bir görünüme neden olmuş tutmama sebebide budur diyer animelerde karakterler habur hupur öpüşürken bu animede kızın kendine dokundurmaması ve cocuk ona dokundugunda makasına sarılması benım ılgımı cekmesının nedenidir evet sıra dışı bir anime olduğu söylenebilir :)) ama tiskindirici olarak damgalanmış bir animedir clannad a ilk başladığımda birkaç bölüm izledim kapamayı bile düşündüm ama dedim başlamışken bitirim yarıda anime bırakmayı sevmiyorum neyse devam ettim son sezonda kız hastalanıp duruyoya sanki benim yakınım o durumda gibi hissediyordum öyle kötü hissetiriyodu kendimi sonra evlendiler falan güzel derken doğumda ölmesi beni resmen yıkmıştı sanki benim eşim ölmüştü :)) beni ağlata bilen ilk animedir bu o yüzden yeri çok başkadır bu animenin benim için. Mangakaya çok sözdüm neyse bebek yaşıyodu ama adam bitmişti adamın duygularını hissediyodum ( karakter isimlerini aklımda tutmayı beceremiyorum kusura bakma :) ) neyse tam kızına babalık yapmaya başladı tak kızında annesiyle aynı hastalıgı taşıdığını görünce yeter lan dedim mangaka dedim kızıda ölünce sövme konusunda ilk defa kendimi aştım ve çok pis aglıyodum birisi beni görse rezalet :₺₺ derken bi anda doğum sahnesine geri döndü bi anda sustum izledim bitti mutlu sonmu değilmi diye kafam karıştı ben genelde kötü sonla biten animeleri izlemeyi sevmiyorum hatta death note de 27. Bölümde L nin ölümünden sonraki bölümleri seyretmedim L öldü o anime benim için orda bitti :)
  10. Pyramos

Merhab :3

Animede çok tür var hangi türlerden hoşlandığını belirtirsen daha cok ilgini cekecek animeler söylene bilir Ama düz olarak söylersek Klasik olan naruto ve fairy tail basşta tabiki Eğer online oyun türündeki animeler dersek sword art online, accel world Bide yaşın kaç tabiki ilgi alanın degişir yaşa göre
  11. Pyramos

2. haftalık çizim konsepti

İtachiyi seç daha yeni cizdim onu paylaşırım :))
  12. Pyramos

Bu konuyu görünce cizilmeye değer bence bir itachi var biraz önce itachiyi cizmeyi bitirdim o secilirse paylaşırım;)
  13. Pyramos

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

25 yaşındayım 4 senedir anime izliyorum işden sonraki geriye kalan zamanımı anime izleyerek veya anime karakteri cizerek geciriyorum
  14. Pyramos

Denemeden bilemezsin

Bugun bir tane daha cizdim pek güzel olmadı ama paylaşım yinede denemeye devam
  15. Pyramos

Bende katılmak isterim cizmeye yeni başladım amacım eğlenmek olur bir iddam yok yani :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.