Jump to content

falcontribal

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

1 Takipçi

falcontribal hakkında

• Doğum günü 12/12/1994

Profil Bilgileri

falcontribal üyemizin başarıları

1. falcontribal

( 26 / 26 ) Major 4

ellerinize sağlık çok güzel bir baş yapıta el attınız uzun süredir sizi takip ediyorum ama ilk defa yorum yazıyorum :D(yorum yazma gibi bir alışkanlığım yok k.bakmayın) ben tüm sezonları inglizce altyazı izledim 5. sezonda öyledi galiba yanlış hatırlamıyorsam o zaman daha sadece 1 sezon çevrilmiş 2.sezon ise 7-8 bölüm çevrilmişti tüm sezonlar tr altyazı olunca bir daha izlemeyi düşünüyorum bilmenizi isterim ki çevirilerinizi dört gözle bekleyip ama yorum yazmayan duyarsız bir çok kişi vardır ben kendi adıma özür diliyor ve çalışmalarınız devamını dört gözle bekliyorum yaptığınız ve yapacağınız tüm çalışmalar için tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum kolay gelsin not: 7-8 yıldır anime izliyorum forumdaki yorum sayısı bakarak ne durumda olduğumu görebilirsiniz :(
  2. falcontribal

Akame ga Kill'den Yeni Tanıtım Videosu

​shingeki no kyojin gibi bir patlama yapacak bir seri şimdiden hayırlı olsun :D not:(mangası güncel takip ediyorum) asıl olaylar daha başlamadı bence asıl olay başlaması ufak bir tahmin ama köyden ayrılırken aldığı bir şey var kendi baya bir geliştirdikten sonra onu keşfetmesi ile başlayacak asıl olaylar eğer bu tahmin doğruysa manga şuan 49-50. bölümde falan ayda bir yayınlanıyor şuan 2 sezon yayınlayabilir durumda yani daha ilerde seri daha güzelleşecek böylece uzun soluklu bir seriyede dönüşebilir :D kısacası aksiyon sevenler için yeni bir şaheser geliyor hazır olun :D
  3. falcontribal

Puzzle Fansub

Aradığınız iki seri varsa tavsiye edebileceğim ve çevrilmesini çok istediğim iki seri var "Suzuka" ve "Unblance X Unblance" bu iki seriyi de "Skyhigh" çeviriyor "Skyhigh" ekibinde "Repove" hariç çalışan olmadığı için "Repove" de kendi başına sadece "The breaker NW" la ilgilenebiliyor kısaca bu iki seriyle ilgilenebilecek kimse yok romantizm ve komedi konusunda da "Ge - good ending" ve "Kimi no iru machi" kafa kafaya yarışır söyleyeyim :D zaten bu dört seri romantik komediler de en sevdiğim serilerden ilgilenirsen çok sevinirim ben dahil bu serileri bilen seriler demiyim şaheserler bu şaheserleri bilen herkesin sevineceğine eminim :D :D Son onlarak ikisi de final vermiş ama çevirisi yarın bırakılmış bence bu tarz yarım kalmış serilerden devam edilirse daha iyi olur diye düşünüyorum
  4. falcontribal

En Zeki Anime Karakterleri

deat note izlemeyen açmasın kendi iyiliği için death note tartışacaksak biraz mantıklı olalım L kiranın light olduğunu biliyordu ispatlayamıyordu ve doğaüstü olaylar var ortada ve L hiç bir şey bilmiyor doğa üstü olaylarla ilgili ve hiç kimse ona yardımda etmiyor tek başına (shinigami gibi mesela çok karışmasada yardım etti) ve buna rağmen light kaç defa köşeye sıkıştırdı veya kafa kafaya çarpıştı bence L daha zeki tabi bu benim görüşüm kiraya aptal demiyorum tabi oda olanüstü bir zekaya sahip ama eşit şartlarda L rakip olamaz bana göre zekiler dr.vegapunk - one piecenara shikaku - naruto (babası varken oğluna gerek yok bence)L - death noteurahara kiuske - bleachen sonuncusu ve bu hepsine bin basar bence tartışmasız en iyisi one piece - Monkey D. Luffy :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.