Jump to content

AlmightyAA

Üyeler
  • İçerik sayısı

242
  • Son ziyareti

AlmightyAA kullanıcısının paylaşımları

1. bugünle 4 bölüm oldu cumartesi 4 bölümüde vercez galiba

2. Abi adam gibi uyarınca adam olun imana gelin. Ruh hastası bir manyağın sinirlerini bozmayın....

1. Lethal

Lethal

Hahaha. İlginçmiş :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Tapının lan!!!!!!!

Diyecekmişin gibi bir ileti :D

3. AlmightyAA

One Piece Ara Verecek

hikayeyi yazıp bitirsin hikayeyi
  4. bi guro fc kuralım ya sıkıldım ben belki benden iyi fanart bulan arkadaşlar çıkar

5. "... sevdiğiniz HER karakter ölecek." Şimdi senin söylediğin cümleden anladığım iyi karakter olan, sempati duyduğumuz her karakterin bir şekilde öleceği belki bu kızın girdiği grup üyeleri bir bir ölecek belki kendisi de ölecek. Ve sen spoiler verdiğini düşünmüyorsun öyle mi ? Sadece biraz daha dikkatli davranmak, spoiler verdiğini kabul edip parantez içine aldığın cümleyi silmek bu kadar zor olmasa gerek arkadaşım ? asdasdas :D kırmızı yazı çok iyi olmuş bende mi öyle yazsaydım :D ya o değilde game of thrones gibi demek istiyorum mangaka karakter öldürmekte sıkıntı çekmiyor onun üstüne öldürürken birde süründürüyor yoksa akame tatsuma falan ölmüyor :D (aha bak bundada spoiler verdim ölmüyo akame :D )
  6. bikaç haftadır benimde çevirmen arkadaşımında işleri vardı diğer 3 bölümü birarada vermeyi düşünüyoruz. o yüzden en geç perşembe akşamına (akşamdan kastım saat gece 1 ama o zaman cuma günü oluyor neyse işte o zamanlarda) veririz bölümleri
  7. AKAMEEEEEEEĞ TARİHİ BELLİ OLMUUUUŞ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(7 temmuz)

8. hani ben uyarıyorum ölen karakterlerin yasını tutan arkadaşlarımız için... ayrıca hangi karakterlerin öldüğünü söylemediğim sürece spoiler vermiş olduğumu düşünmüyorum.
  9. izleyin izleyin çok kral seridir hatta mangaka adam gibi devam ettirirse 3 büyüklerden birinin yerini alabilecek kadar iyi(ama game of thrones gibi sevdiğiniz her karakter ölücek onu bi söyliyimde)
  10. AKAMENİN TARİHİ BELLİ OLMUUUŞ AKAMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ
  11. Mouse'un pilide bitti hadi bakalım....

12. ehh 3 bölümde yarına kaldı

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. AlmightyAA

AlmightyAA

saol :D diğer çevirmen arkadaşın orda ttnet bakım çalışmasına girdi o yok bende tek başıma pek hızlı yapamıyorum olaylar olaylar :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Serhat nereye gitmiş ?

4. AlmightyAA

AlmightyAA

ttnet serhatların orda çalışma yapıyo o değilde bizim yukarı mahalle serhatların ora benimkide gidebilir :/

13. Eschanın 2 bölümü yarın akşam çıkacak birini anca yetiştirebildim bu akşama :/

14. al işte adam ortada yok 3 bölüm bana kitlendi şimdi

15. Here we go again
  16. BROFOOOOOOOOORCEEEEEEEEEEEE RISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES

17. MEEEEEEEPOOOOOOOOOO BROFOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..........OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORCEE

18. AlmightyAA

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

lol furkan o kadar manga sordun müziğide bize soraydın ya ? ben manga okurken touhou metal remixlerinden dinliyorum iyi gidiyor
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lacky

Lacky

İlerisi yoktu sanırsam webtoon un son speical bölümüymüş anladığım kadarıyla :D Bir de sesle korkabilseydim :D

3. OrangeBox

OrangeBox

O baştaki uyarıyı aldırmadım var ya webtoon olduğunu görmedim direkt atladım :I

4. Lacky

Lacky

Ben uyarıyı dikkatlice okudum çünkü korkmaya başlamıştım :/

19. Of abi ne konuştular yaa

1. LeornKayn

LeornKayn

Harbi ne çok konuştular be...

2. quincy

quincy

Öyle böyle değil...

3. LeornKayn

LeornKayn

bu kadarda konuşulmaz ki

20. Niye eschanın ingilizcesi gelmiyor :'(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.