Jump to content

AlmightyAA

Üyeler
  • İçerik sayısı

242
  • Son ziyareti

AlmightyAA kullanıcısının paylaşımları

1. 4. bölüm eklenmiştir. 3.bölümü daha ekleyemedik küçük bir sorun yaşadım en yakın zamanda eklenecektir. İyi Seyirler......
  2. AlmightyAA

Selam İnsanlık !!!

SELAM İNSAN !
  3. Şimdi o serinin neden çevirisinin bitmediğini anlıyorum....

4. NOT ENOUGH BLOOD AND GORE !!?

5. NOT ENOUGH BLOOD AND GORE ?!

6. AlmightyAA

Günün Fotoğrafı

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ Not: 10 ve 11 Favorimdir :) Umarım beğenir ve beğendiğinizi kullanırsınız. :) Daha sonra tekrardan paylaşımlara devam edicem :) En sonraki Reisen Udongein Inaba mı yoksa bana mı öyle geldi?
  7. o değilde tatsuminin gözü yeşilmiymiş lan ?
  8. Bu arada ilk duyurduklarında aralık ayında çıkacağını söylemişlerdi
  9. Evet çizimler biraz benziyor. Merak etme sahneler hiç benzemiyor. Aksiyon için bol demek yetmez hele bide sansürsüz yaparlarsa animeyi offf. Şuana kadar gördüğüm en iyi Dark Fantasy türlerinden biridir. Karakterleri sevdirir ve sonra öldürür. Benim en çok beklediğim seri bu şuan(9 ay öncesinden çevirisini aldım bunun :D )
  10. AlmightyAA

Tortuga Çeviri

Sizin güncellerdeki giflerde çok fena oluyor ya :D
  11. Eschayı akşam gelince bitircem artık çok yorgunummm :S

12. yorgunluktan ölüyorum :/

13. Al işte şimdi yarın için elimde 1 tane fazla torucon giriş bileti var. Gelmek isteyen varmı ?

1. Mileydi

Mileydi

ben gelirim ama nerde ?_?

2. AlmightyAA

AlmightyAA

TOBB ETU sosyal tesislerinde aştinin arkası işte :D

14. Escha 3.bölüm biraz gecikecek ama en geç pazar günü çıkaracağız merak etmeyin :D

15. Escha & Logy no Atelier: Tasogare no Sora no Renkinjutsushi 2.bölüm çevirisi bitti. Muhteşem Uploaderlarımız ne zaman koyarlarsa siteye o zaman izleyebilirsiniz.

16. Death to the Living, and Death to the Scourge!!

17. TACE olarak çok daha hızlı bir şekilde çıkarabiliriz. Üstüne benimde sevdiğim bir seridir alabileceklerim listesinde ilk 10a rahat girer.
  18. Çevirisini Hikigayaya bırakmıyoruz beyler :D
  19. Aha attık bölümü

20. 1. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler....
  21. Escha & Logy Atelier'i İngilizcesi daha gelmemesine rağmen bitirdik. Bi encoed/uploadı kaldı hadi yine iyisiniz :)

22. İngilizce altyazı pazar veya pazartesi günü gelecek. İngilizce fansub o konuda duyuru yaptı
  23. AlmightyAA

Gintama FC

attığım animeleri ekle laaan
  24. AlmightyAA

Gintama FC

25. AlmightyAA

Gintama FC

http://www.youtube.com/watch?v=43nlIBs7TZw
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.