Jump to content

Opelia

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Yok

Opelia kullanıcısının paylaşımları

1. New New New !! :D Geçen ay anime izleyebilmek için 3 hafta dershaneye gitmedm. 9 günde okula gitmedm :D Kaçış :D
  2. Opelia

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

kurosaki :D ve aizen.
  3. Opelia

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

süpergüçleri olan bi kız ve bu kzın sırrını bilen tek kişi : Okulun en dışlanan çocuğu ( Örn : The world god only knows daki kami-smaa olabilr . :D ) :D çünkü hep erkeklern süpergücü oluo
  4. Opelia

En beğendiğiniz ve takip ettiğiniz mangalar neler

the world god only knows. :D
  5. Opelia

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Genellikle heyecanlı olmasını isterim.Çünkü sarmalı.Sonunu merak etmeliyim.Örn: Air gear heyecanlı ve güzeldi ama Katekyo Hitman Reborn bi süre sonra sıktı.Narutoda aynn sıktı.Bu animeler kötü demiorm ama bisüre sonra sıkıo.Bleach de güzel.Şöle biraz romantik bol aksiyonlu bleach tarzında olmalı . Buna dikkat ederim .
  6. Opelia

En Son Bitirdiğiniz Anime?

utanarak sölüyorum Junjou Romantica böykkkkkkkkkkkkkkkkkk =**= .Blushh
  7. Bleach. Çünkü sıkmıyo hem komik hemde Coooooooooooooooooooooooooooooooooooool İchigo var. Adamın ne oldunu hala çözebilmiş deilim o.O ?
  8. 1. yi 2. yi ve 3.yü gönülden tebrik ederim. Çok pro-sunuz : P
  9. Opelia

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

değiştiriorm :) insanların kararı deişir dimi :) Artık Shoujo Macera Aksiyon Dövüş Okul
  10. Opelia

Shoujo Manga Tavsiye From= Opelia

mako-chan . Ami-chan .. Yardım edebildiysem ne mutlu bna.
  11. Opelia

Shoujo Manga Tavsiye From= Opelia

: P geç cevp verdim için özr önce : P ilk arkadaşm için cevp veriim : Var ama bir sürü . Nasıl bişey istediğini söylersen sana öneririm. Diğer arkadaşım için cevp veriim : nerden okuyosn turkçe ? Ben ingilizce olarak mangafx. dan okuyorum :D
  12. Bnm var :D Hemde birsürü. genellikle shoujo . ama Enigma anime olursa sevinirim .D:
  13. Opelia

En sevdiğiniz araba hangisidir?

bende shevy severm . Ama ilk alıcağım araba Passat. içi çok güzel :D
  14. Opelia

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Aslında bi bakıma mangaka olmak istiorm. Ama Japonyaya giddip orda yaşamam Laazım. Buyüzdn öncelikli olarak Beyin Cerrahı olmak istiyorum.Vıcınk vıcınk Beyin : P HardRock Hellalujah =)
  15. rock .Çok az pop. Bayan şarkıları sevmem.Sana ölürüm seninle ölürüm aşkım bebeğim vs . gibi şarkılarıda sevmem. Hoptik hoptik olucak ama apaçi,techno disco vs olmicak. Çok seçiciymdir : P HardRock Hallelujah =)
  16. Opelia

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

artık H2O daki Hinatadnda gıcık kapıorm . :Evil '.' :P :D Black List: H2o=Hinata Black list oluşturcm artık :X:X:x
  17. Bencede .KAtılıor Son soru için: Bence şu şekildede olabilir. O görülenlerin Nunly tarafından görüldüğü bi kesin deil. büyük ekrandı ve arka fonda Luluş açık açık ülke için öldüğünü söylüordu.Bence orda hani gözünün önnden film şeridi gibi geçer ya öle oldu : P
  18. Opelia

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Shoujo Okul Komedi Macera Shounen Gbi bişe olsa gerek :D : P
  19. Opelia

En beğendiğiniz ve takip ettiğiniz mangalar neler

GEnellikle Shoujo takılıorm :D Hınnyaa *** Pembe Pmbe masallar :)
  20. Katılıorm :D Hı bide bu ikili :) Onlar beni gülmktn öldürüo :)
  21. Opelia

İlk İzlediğiniz Anime?

DANGERR !!! SPOİLER :) Aşağıda =) Evet. Ama normalde kahveye dönük saçları var. Küçükken o olmaya çalışırdım.Hatta onun gibi bir sopam vardı. :)
  22. Opelia

İlk İzlediğiniz Anime?

Ay bnde hatırlıyorum Hırsız Cin i . hatta bi kere Kamikaze KJ . yi izliodm netten animeleri yeni biliodm. Orda güllü bi sahne vardı. Ben onu sailor moon dan zannediodm küçüğkken :D Haha :) NasukaJiii :)
  23. Opelia

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

koyduğum resmler neden gözükmüyor bi bilgisi olan ?
  24. Opelia

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Ulqi İchi ve Uraha onlara bayılıorm :D En karizmatik olanı ise İchigonn en son hali =) Bilenler bilir :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.