Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3 yıl

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09
    3. Beytize

Beytize

Çok doğru bir söz insan istese de istemese de illa buraya dönüyor :D

sizleri görmek duygulandırdı mutlu etti hoş geldiniz :') @jans09 @Kutatgu

4. Kutatgu

Kutatgu

@jans09  İyiyim, teşekkür ederim. Umarım sen de iyisindir. "Kopması zor bir dünya" kısmına kesinlikle katılıyorum. :)

2. Acelem varken bu forumda bazı şeyler çalışmadığında şiddet uygulama isteğim artıyor....!!!

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sıkma canını Janset, olur böyle şeyler :cute-milk-bottle-emoticon:

3. LeornKayn

LeornKayn

Kill them allllllllllllllllllllllll!!!!!!:gameaddictplz:

4. jans09

jans09

Yastık güzel teklifmiş.. Lisede çok bağırırdım sesim az çıksın diye yastığı ağzıma kapatıp iyi geliyor :m08: @Krep

Oluyor @Barış D. Baryshx bazen ya hem de nasıl oluyor... Gözüm dönüyor resmen canileşiveriyorum... Kan beynime fırlıyor.  :32:

Şiddet tabii ki iyi değil @Lar4k  sokağa çıkıp bankai açmayacağım  :zopa: ama bazen insan çileden çıkabiliyor......... 

Durum için yapılacak en iyi şey şartlar müsaitse maça gitmek (tezahürat çok işe yarıyor) 1 saat egzersiz yapmak, yarım saat koşmak vb çok işe yarıyor. Yorulunca insanda ne sinir kalıyor ne şiddet :2:

3. Akagi live action olarak 2. defa 60 dakikadan 5 bölümlük dizi yapılacakmış.... 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Live Action'lardan da hiç hoşlaşmıyorum ki, keşke devam serisi olsaydı :( Neyse haber verdiğin için tenks :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

4. Selam millet bloglarla iligili bilgisi olan var mı acaba içinizde... Düzenleyemeyecek kadar cahilim.... 

2. Singularity

Singularity

html kodu ile menu bar ekleyebilirsin nette mevcuttur bir sürü kod karışık gelir ise  burada fireworks ile basit bir menu bar yapımı ile ilgili video mevcut daha değişik derin ve güzel konular bulursam paylaşırım

Spoiler

3. zuvazicom

zuvazicom

merhaba, siteniz sanırım blogger'dan öncelikle sitenizle alakalı bir blog teması aratmak işinize yarayacaktır. Örnek olarak anime blogger tema diyelim daha sonra tema kısmından editleyerek F3 tuşuna tıklayın menü isimlerini ve linklerini değiştirin. Sizin için daha kolay olacaktır kolay gelsin.

4. jans09

jans09

teşekkürler arkadaşlar :smiley9:

5. Ksooo cimcik kadar vakit buldum izlenecek anime aramakla geçsin istemiyorum.... Ne çok şey birikmiş oysa O.o

2. sShoguNn

sShoguNn

İzleyecek anime birikmiş ama anime aramakla zamanın geçsin istemiyorsun, çok ilginç :ahaaah-onion-head-emoticon:

3. Strix.

Strix.

izleyin şu seriyi yahu heba etmeyin:loveloveplz:

4. jans09

jans09

@sShoguNn o kadar çok birikmiş sen düşün :schoolplz:

@Strix. izleyeceğim de uzun ya. Uzun animeye başlamak için bir kaç günün boş olması lazım. Ara vererek izlemeyi sevmiyorum başlar biter ya da güncel gider.

6. Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

2. Fumi

Fumi

Merak ettim dinleyeceğim:S

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Efsanedir onlar ya. "ADAMLAR" ile beraber dinlerdim.

4. asci

asci

Janset abla sen nasılsın ne zamandır görüşmüyoruz:))

7. Konulara yazdığınız mesajları ciddiye alın... Siz almıyor olabilirsiniz ama alanlar var :ban:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sıkma canını bu kadar Janset:waiting-onion-head-emoticon:

8. Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum :bsod-onion-head-emoticon:

2. Black Angel

Black Angel

Kaç gündür forum çok yavaş bunun bir sebebi mi var acaba ?

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yöneticiye söyledim, her şey normal gözüküyor diyor ama normal değil işte

4. Black Angel
  9. Gintama'nın filminde Shun Oguri var..... Komedi olarak izlemedim genelde romantik ve gerilim filmlerinde oynar çok merak ediyorum nasıl olacağını.... 14 temmuzda çıkacak kesin izlerim kesin... 

1. Leffwn

Leffwn

Ama bu güzel görünüyor??? Liveaction için böyle bir şey olmamalıydı. :/

2. jans09

jans09

Benim heyecanım Shun Oguri izleyebilmek aslında :D tipleri de fena oturtmamışlar yani.. Tabii seiyuulardaki beklentimiz olamayacak sesler konusunda özellikle Japon dizi filmi izlememiş olan arkadaşlar çok garipsiyor ama ben alışığım :cool-onion-head-emoticon:

aramajapan_gintama-live-action_gintoki_s

news_large_gintama_shinsengumi_visual.jp

Gintama-p1.jpg

10. İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikrobun gribin cirit attığı bu ayın iki güzel yanı var. Biri kış sonrası insan yataktan donmayacağını bilerek kalkıyor, ikincisi doğa canlanıyor ama bunlar onun hava durumundaki kişiliksizliğine etki etmiyor O.o

1. Sciathán

Sciathán

İlkbahar candır kış gibi dondurmaz yaz gibi yakmaz o güzel yağmurların dışarıda üşümeden toprak kokusunu içine çekmeni sağlar akşam ılık bir yürüyüşe çıkartır doğayla birlikte sen de canlanırsın

2. Heimatlos

Heimatlos

Sakın kişiliği bu olmasın :D

3. Nones

Nones

Doğanın canlanması  mevsimin bütün kötülüklerini siliyor gözümde. Gerçi baharda doğmam da böyle düşünmeme neden olmuş olabilir. Yine de kış mevsimini hiçbir mevsime değişmem. Su gibi özledim kış mevsimini...

11. Ve bir klasik daha gerçekleşir....

Telefonumu evde unutmuşum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :crying2-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

:oniondesuplz: Yaaa boynuna bağlayacağım o telefonu :bsod-onion-head-emoticon: olmadı eline yapıştırayım :admire-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Fena fikir değil... iletişim çağında telefon unutmak da benden beklenecek iş... : |

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende bazen unutuyorum, insanlık hali, olur olur öyle şeyler :onion_yep_by_7anime7drawer7:

12. YURİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO izlemeyen bizden değildir! Kızlar coşun... koşun... 

Spoiler

26 mayısta gözlerimiz bayram edecek... Şuan Zeyneple benim dellendiğimiz kadar dellenin hahahahahaa 

Spoiler

Zeynepin selamı var... burun kanamasından ölmezsek görüşürüz :P

2. Mileydi

Mileydi

Zevk :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Biz sizin ecchi sevginize karışmıyoruz siz de bize karışmayın lütfen :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:  Ayrıca yuri değil YAOİ :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. slimjack

slimjack

O yasak kelimeyi kullanmaaa :help-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Fragmanın grafikleri serinin tümünden iyi valla 

13. Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....

2. jans09

jans09

benim çoooooooooooooooooook işime yarıyordu rahmetli... yerine halefini bırakmış ama o selefi kadar donanımlı değil. henüz toy... :smiley63:

3. Heimatlos

Heimatlos

Gördüm yeni siteyi patlayan  torrent sitelerinin arşiv paylaşım arayüzü gibi olmuş.

4. LeornKayn
  14.  

Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıkladı. Adam üşenmeden bir de MALte anket yaptı ;( Kaç kişi denk geldi bilemem ama tam da buradan "join club" diyerek üye olup ilk paragraftaki o mavi "here" yazısına basıp geleceğiniz bu sayfadan "yes please" demeniz gerekiyor... Bu Çinliler acayip adamlar ya da Japon animeleri kadar ilgi görmediklerinden kendilerini naza çekiyorlar. Aslında ben de Çince animeleri çeviren nadir iki-üç fansubdan biri olsam ben de naza çekerdim kendimi he heh... 

capaTKA.jpg

1. hyunbinaski

hyunbinaski

Animeyi bilmiyorum ama görsel çok iyi :admire2-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Anime de çok iyi :onion_yep_by_7anime7drawer7: fakat Çince olduğu için çeviri çok aksıyor. 

al sana bi görsel daha... :loveloveplz:

3086d8b3e876eb48c6c890721c4f1fba.jpg 

3. hyunbinaski

hyunbinaski

İzlemek şart :D

15. Türkanime sitede adını bildiğiniz ama takipte olmadığınız bir üyeye mesaj göndermenin bir yolu var mıdır? 

2. jans09

jans09

Senin dediğin kısmı biliyorum zaten kuzum... Üyenin profilini bulsam bu sorunlar hiç yaşanmayacaktı :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

3. Mileydi

Mileydi

Elimizde bu var :panda-22: Daha farklı istekleriniz için lütfen site yöneticisi ile iletişime geçiniz :panda-16:

4. FeeLing7d

FeeLing7d

Kullanıcı adını biliyorsan www.turkanime.tv/kullanici/feeling7d bunun gibi yazabilirsin link kısmına 

16. Çince deyip geçmemek lazım King's Avatar on numara çizimlere sahip bir anime olmuş... Müzik de yakıooooooo!!!!

1. Black Angel

Black Angel

Gerçekten de güzel.Benim açımdan çizimleri yada görüntüsü kötü olsa da konusu sağlamsa izlerim izlenir de.

2. LeornKayn

LeornKayn

Çinlilerin halkı kapalı bir cevher kutusu gibi potansiyel olarak üstün bir halklar yavaş yavaş açılıyorlar.

17. Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 

2. noirwinglessova

noirwinglessova

Baruto ve Attack on titan 2. sezon açık ara ileride diğerlerinden bildiğim kadarıyla. Umutluyuz bu sezondan bakalım

3. Gallardo

Gallardo

Sen olmasan ne yapardık Jansetto-san:wow1-onion-head-emoticon:emeklerine sağlık.

4. jans09

jans09

TAÇE olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz... Emeklerimiz size.... 

18. Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! :cheer3-onion-head-emoticon:Banzaiiii banzaiiii

2. Gallardo

Gallardo

Ooh ben daha 2. sezonu izlicem malzeme bol:cheer2-onion-head-emoticon:

3. jans09

jans09

Valla bekletecekler. Aslında Martta yeni sezon haberi gelmesi beklentisi içindeydim ama OVA geldi... En kısa zamanda bir de bölüm haberi bekliyorum :admire-onion-head-emoticon:

4. kgymnpiremsesi

kgymnpiremsesi

tek isteğim yeni sezon o kadar ):

19. 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon::dancing-crazy-rabbit-emoticon:

main-10.png.jpg

1. Nones

Nones

3. sezon daha cici olurdu lakin film de işimizi görür :shy-onion-head-emoticon:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

7 Nisan'da The Tatami Galaxy mangakasının bir filmi geliyor Janset, ahanda burada > https://myanimelist.net/anime/34537/Yoru_wa_Mijikashi_Arukeyo_Otome

3. jans09

jans09

Evet gördüm bunu yojouhandaki karakterler hatta... Mesajı gelmişti bakarım da filmleri takip etmek lazım. Ne zaman geleceği belli olmuyor.

20. Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 

2. jans09

jans09

Aylar sonra Bleach'ten bir bölüm görmenin bile yeteceği fanlık var damarlarımda... MS 2008 ya da MÖ 2008 hiç fark etmez :blush-crazy-rabbit-emoticon:En azından MALte düştükten sonra RAWı düşer sonra çevrilir ve biz de görürüz. :cheer3-onion-head-emoticon:

3. Heimatlos

Heimatlos

Bleach çamaşır suyu olsan içerim seni :D

4. MCsama

MCsama

Yaa lütfennn, çok uzun süredir bekliyorum böyle bir haberi.

21. 2017 sonbaharda Free! film geliyor... Sonbaharda yüzülür mü yüzülür :D

22. İmzalarınıza dikkat edin. Olur ya kural dışıdır ve siliniverebilir... 

23. Yaaaaa Donten ni Warau'ya anime uyarlaması gelecekmiş.... Ne güzel haber bu böyle :love-onion-head-emoticon:

24. Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyurusunu bekliciiz..

1. Red-King

Red-King

:yahoo::14:

Film çalışmasından sonra bunu duymak ilaç gibi geldi...

2. sadece okan

sadece okan

ainz ooal gown sama banzaiiii

3. Lizardon

Lizardon

Seslendirme sanatçısına saygım olmasa izlemezdim. Çizimi de iyiydi elbette ama konu olarak sevemediğim bir seriydi. Manga mı roman mı ne onu da unuttum. Filmi artı yeni sezon derken çıksın izleyeceğim bakalım bu defa nasıl hissettirecek.

25. "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Anma Günü". 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi, daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 120 kadın işçi can verdi. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Okumuştum bunu bir yerde :( Seninde kadınlar günün kutlu olsun Janset-çan ;)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.