Jump to content

jans09

Kayıtlı Üye
  • Content Count

3,076
  • Last visited

• Days Won

79

jans09 last won the day on December 16 2017

jans09 had the most liked content!

About jans09

• Rank
    十番隊
  • Birthday June 28

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Facebook

• Facebook
    жансэт хъаткъуэ

Recent Profile Visitors

153,075 profile views

Single Status Update

See all updates by jans09

1. God eater prologue animesine bayıldım.. 2009da tek bölümlük olsa da :P 2015 de yeni sezon gelecekmiş bakalım nasıl olacak :)

1. Show previous comments  3 more
    2. jans09

jans09

siteye açıklama koymayı isterdim ama konu açmak için yeterli materyal yok :D Henüz trailer bile yayınlanmadı sadece haberi dolaşıyor.. Ayrıca ilkini (2009 versiyonu) izlemediyseniz öyle klasik koca gözlü tipler beklemeyin :D Ben çizimlerini seviyorum. Oyundan olduğu doğru ama 12 dakika içinde ne anlatılabilirdi ki (insanoğlunun adiliği dışında)... 2009 da 12 dakikalık ve sadece 1 bölümlük bir anime olmuş.. Daha çok oyunun animasyon trailerı gibi yani :D Belki bu da 2014de çıkardığı oyuna itha...

3. jans09

jans09

...ithafen yapılmıştır diye devam ediyordu yazı... Buraya uzun yazmamam gerektiğini hep unutuyorum :(

4. Sina

Sina

Hani orjinalinde oyun oldugu için ben asıl yeni çıkacak anime serisinden konu bakımından çok bişey beklemiyorum, onu kast etmiştim :D Yoksa aksine çizim kötü olsun iyi olsun bir sorun yok :D Muhtemelen 2015 yaz gibi çıkacagını tahmin ediyorum, görecegiz artık :D

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.