Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. jans09

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

Çok etkileyici bir anime... Her ne kadar dans ederlerken seri katil sıfatına bürünseler de -rekabet ve etkileme yönlerini ortaya çıkarmaları gerektiğinden dansın seyrine göre değişirmiş bu ifade- izlenilesi bir anime. 6 bölüm gelse de izlesek Eline sağlık X
  2. jans09

( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

Dedim ki şöyle hareketli aksiyon bir anime bulayım. Saiyuki'de güncele gelince izleme oranı yüksek doğaüstü, aksiyon içerikli Jikan no Shihaisha'yı deneyeyim dedim... Fazla sıradan geldi derken son dakika golü yedim... Elinize sağlık
  3. jans09

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

İzlemek için vakit bulabilmek ne güzel :)
  4. jans09

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Orange
  5. jans09

( 12 / 12 ) Dive!!

Yanılıyorsun. Hiç alakası yok dalıcıların erkek olmasından başka...
  6. jans09

( 12 / 12 ) Dive!!

4 ve 5. bölümler eklenmiştir iyi seyirler...
  7. Akagi live action olarak 2. defa 60 dakikadan 5 bölümlük dizi yapılacakmış.... 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Live Action'lardan da hiç hoşlaşmıyorum ki, keşke devam serisi olsaydı :( Neyse haber verdiğin için tenks :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

8. jans09

( 12 / 12 ) Tokyo Ghoul

İkinci sezon ve OVAlar var birinci sezon eksik kalmasın dedik... Tüm bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  9. jans09

( 12 / 12 ) Dive!!

Günlerdir ben neyi unuttum diyordum.... Perşembe günü eklediğim 3. bölümün burada düzenlemesini yapmayı unutmuşum meğer.... Gomen minna... Şimdi hep beraber bunu perşembe günü yazdığımı var sayarak..... 3. bölüm eklenmiştir iyi seyirler....
  10. jans09

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Shokugeki no Souma
  11. Selam millet bloglarla iligili bilgisi olan var mı acaba içinizde... Düzenleyemeyecek kadar cahilim.... 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

html kodu ile menu bar ekleyebilirsin nette mevcuttur bir sürü kod karışık gelir ise  burada fireworks ile basit bir menu bar yapımı ile ilgili video mevcut daha değişik derin ve güzel konular bulursam paylaşırım

Spoiler

3. zuvazicom

zuvazicom

merhaba, siteniz sanırım blogger'dan öncelikle sitenizle alakalı bir blog teması aratmak işinize yarayacaktır. Örnek olarak anime blogger tema diyelim daha sonra tema kısmından editleyerek F3 tuşuna tıklayın menü isimlerini ve linklerini değiştirin. Sizin için daha kolay olacaktır kolay gelsin.

4. jans09

jans09

teşekkürler arkadaşlar :smiley9:

12. @Mücahidem Şehide-i Cahide nice yıllaraaaaa
  13. jans09

( 12 / 12 ) Dive!!

Anime gayet güzel bir spor animesi de bizim hatunlar ship delisi illa bir çapanoğlu arıyor her şeyin altında.... Ah ahhh
  14. Ksooo cimcik kadar vakit buldum izlenecek anime aramakla geçsin istemiyorum.... Ne çok şey birikmiş oysa O.o

2. sShoguNn

sShoguNn

İzleyecek anime birikmiş ama anime aramakla zamanın geçsin istemiyorsun, çok ilginç :ahaaah-onion-head-emoticon:

3. Strix.

Strix.

izleyin şu seriyi yahu heba etmeyin:loveloveplz:

4. jans09

jans09

@sShoguNn o kadar çok birikmiş sen düşün :schoolplz:

@Strix. izleyeceğim de uzun ya. Uzun animeye başlamak için bir kaç günün boş olması lazım. Ara vererek izlemeyi sevmiyorum başlar biter ya da güncel gider.

15. "Harikaydı" tek kelimeyle...... Güncel takip etmek kısmet olmamıştı ama iyi ki de etmemişim. Büyük bir heyecanla bitirdim. Eline sağlık Nones. Bu arada belli ki bir iki sezon daha göreceğiz Mephisto amacına ulaşana kadar. Ve tek umudum Yukio'yu Rin'e karşı kıştırtıp asıl şeytan haline getirmemeleri. Yukio gıcık da olsa sevdiğim bir karakter ama kişiliğiyle animenin baş kötülerinden biri olmaya aday... Bu arada Juuzo Shima'ya bayıldım... Hain yılan kızla evlenecek ama olsun çocukluk aşkı belli ki tabii sevmemin nedeni yalnızca güçlü ve tutkulu karakteri değil Katsuyuki Konishinin seslendirmesinin de büyüüüüüüük payı var.... Ne ses var be adamda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ah Shuuhei ah...
  16. jans09

( 12 / 12 ) Tsurezure Children

Yok canıııımmm senin sevdiğin animeleri biliyoruz da ikili ilişkilerdense karmaşık haremleri savunmuşluğun var şimdi... Hele ki yukarıdaki yorumunu da gördüm ya....
  17. jans09

( 12 / 12 ) Dive!!

2. bölüm eklenmiştir iyi seyirler...
  18. jans09

( 12 / 12 ) Tsurezure Children

tabi harem olmayınca sarmadı seni değil mi??? Eline sağlık Cicim
  19. Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

2. Fumi

Fumi

Merak ettim dinleyeceğim:S

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Efsanedir onlar ya. "ADAMLAR" ile beraber dinlerdim.

4. asci

asci

Janset abla sen nasılsın ne zamandır görüşmüyoruz:))

20. Amcası ve kuzeninden nefret ettim. Youkailer bile daha sevecen davranıyor.... Bu arada o bodrumdan ben de istiyorum. Resmen bir onsenin üzerine yapılmış malikane Eline sağlık Sine Gelecek bölüm meteor yağmuru mu var ne????? Bir SS aldım sanki......
  21. jans09

( 12 / 12 ) Dive!!

Hatırlatma için teşekkürler. Yükledikten sonra buradaki konuyu düzenlerken forum çok yavaşlamıştı ekleyememiştim...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.