Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. Forum ne kadar yavaş ya dellenecem.... Hiçbir işlem yapamıyorum :bsod-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Black Angel

Black Angel

Kaç gündür forum çok yavaş bunun bir sebebi mi var acaba ?

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yöneticiye söyledim, her şey normal gözüküyor diyor ama normal değil işte

4. Black Angel
  2. jans09

Tanışalım!

O zaman fudanshi değil fujoushi olursun... Fudanshi yaoi shounen ai izleyen erkekler için söylenir. Hoş geldin Fujoushi kardeş :D
  3. 23. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  4. Gintama'nın filminde Shun Oguri var..... Komedi olarak izlemedim genelde romantik ve gerilim filmlerinde oynar çok merak ediyorum nasıl olacağını.... 14 temmuzda çıkacak kesin izlerim kesin... 

1. Leffwn

Leffwn

Ama bu güzel görünüyor??? Liveaction için böyle bir şey olmamalıydı. :/

2. jans09

jans09

Benim heyecanım Shun Oguri izleyebilmek aslında :D tipleri de fena oturtmamışlar yani.. Tabii seiyuulardaki beklentimiz olamayacak sesler konusunda özellikle Japon dizi filmi izlememiş olan arkadaşlar çok garipsiyor ama ben alışığım :cool-onion-head-emoticon:

aramajapan_gintama-live-action_gintoki_s

news_large_gintama_shinsengumi_visual.jp

Gintama-p1.jpg

5. Eve geçince bakayım. varsa bir sorun düzeltiriz. Teşekkürler.
  6. 9. bölüm eklenmiştir iyi seyirler...
  7. 22. bölüm eklenmiştir iyi seyirler...
  8. jans09

( 12 / 12 ) Joker Game

Oooooo elinize sağlık canlar... mucukssssss
  9. Dram, fantastik, mecha ve kişisel hırslar ilgi alanınıza giriyorsa izleyebilirsiniz.
  10. Taze bitenler; Kaze no Shoujo Emily -- @Adafeloz Drifters -- @Eolo-sama İyi seyirler...
  11. jans09

( 12 / 12 ) Gin no Guardian

9. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  12. jans09

( 12 / 12 ) Seikaisuru Kado

İlk 6 bölümün özeti niteliğindeki 6,5. bölüm ve 7. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  13. 21. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  14. 8. bölüm eklenmiştir. iyi seyirler...
  15. jans09

( 12 / 12 ) Love Kome: We Love Rice

2 (yenilenerek)-3-4-5-6-7-8. bölümler eklenmiştir.
  16. 7. bölüm eklenmiştir. İyi seyriler...
  17. Animeler söz konusu olduğu zaman karakter tasarımı önemli bir şeydir. Tabii ki karakterin tipi en önemli unsur olsa da onu bir özelliği ile hatırlamak ya da anlatmak daha keyifli hele ki bu alışkanlığıysa... D. Gray-man'deki Allen'in şu ustası var ya hani çok sigara içen neydi o? Death Note'da da L hep tırnaklarını yerdi düşünürken. Tatlılarını da unutmamak lazım tabii Bizim bir de Haru'muz var nerede su birikintisi görse atlar Sevigili anime sever arkadaşlarım sizlerde ne gibi alışkanlıkları olan anime karakterleri var???? NOT: Resimler Spo içineeeeeeeeeeeee
  18. jans09

( 12 / 12 ) Seikaisuru Kado

6. bölüm eklenmiştir...
  19. 16-17-18-19-20, bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...
  20. jans09

Anime Aşk Üçgenleri (Konusu Harem Olmayacak)

İşte beklediğim anime.. Yazan olmasa bugün ben ekleyecektim buraya :D Hazır yazmışken bir de şunu ekleyeyim. Tür Dram Josei - Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu - Yakumo - Miyokuchi - Sukeroku Bir de; Tür: komedi, dram, shoujo, romantizm - Skip Beat - Ren - Kyouko - Fuwa İzlediklerinizden demiştim ama neredeyse herkes buradan almış gibi resimleri gördüm ben şok ben iptal
  21. İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikrobun gribin cirit attığı bu ayın iki güzel yanı var. Biri kış sonrası insan yataktan donmayacağını bilerek kalkıyor, ikincisi doğa canlanıyor ama bunlar onun hava durumundaki kişiliksizliğine etki etmiyor O.o

1. Sciathán

Sciathán

İlkbahar candır kış gibi dondurmaz yaz gibi yakmaz o güzel yağmurların dışarıda üşümeden toprak kokusunu içine çekmeni sağlar akşam ılık bir yürüyüşe çıkartır doğayla birlikte sen de canlanırsın

2. Heimatlos

Heimatlos

Sakın kişiliği bu olmasın :D

3. Nones

Nones

Doğanın canlanması  mevsimin bütün kötülüklerini siliyor gözümde. Gerçi baharda doğmam da böyle düşünmeme neden olmuş olabilir. Yine de kış mevsimini hiçbir mevsime değişmem. Su gibi özledim kış mevsimini...

22. Başlığa bakınca otomatik Harem/Reverse Harem türü geliyor aklınıza değil mi? Peki aslında o Harem türünde olmayıp izlediğiniz kaç animede aşk üçgenine denk geldiniz? Kız/erkek birini sevmektedir fakat ona gizlice ya da açıktan açığa aşık olan ikinci bir karakter vardır... Uzun zaman önce bitirdiğim Ano Natsu de Matterü adlı animedeki aşk üçgenleri sayesinde bu konuyu açmayı düşünüyordum uzun zamandır. Uzun uzun liste yapmayacağım. Şuracığa bilim kurgu, yaşamdan kesitler, dram, komedi ve romantizm türlerine hakim bu animeyi buraya bırakıp kaçacak ve sizlerin de bu konuya bildiklerinizi yazmanızı bekleyeceğim. Haydi bakalım kaç kişi Harem türü içermeyen aşk üçgenine sahip anime izlemiş... Yazdığınız animelerin türlerini de iliştirirseniz sevinirim... Sondaki karakter hariç (o da baya sürpriz bi kişilik çıkıyor sonunda) soldan sağa yaşanan bu aşk beşgenine benzer neler var elinizde????
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.