Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. bilgisayarımda oluşan küçük bir aksaklık dolayısı ile çevirileri encode edememiştim yarın öbürgün yükleyeceğim :D
  2. Aldığım fansub patladı :( yenisini arıyorum :D
  3. gelen iki tane daha bi fena... bakalım daha neler çıkacak?
  4. jans09

( 12 / 12 ) Seikaisuru Kado

3-4-5. bölümler eklemiştir. İyi seyirler
  5. jans09

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

Vaayyyyyyy ellerine sağlık Nonesss....!!!!????|||| Tepkim şaştı. İlk vakit bulduğumda izleyeceğimmmm
  6. Ve bir klasik daha gerçekleşir....

Telefonumu evde unutmuşum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :crying2-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

:oniondesuplz: Yaaa boynuna bağlayacağım o telefonu :bsod-onion-head-emoticon: olmadı eline yapıştırayım :admire-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Fena fikir değil... iletişim çağında telefon unutmak da benden beklenecek iş... : |

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende bazen unutuyorum, insanlık hali, olur olur öyle şeyler :onion_yep_by_7anime7drawer7:

7. jans09

( 13 / 13 ) Overlord

Henüz çeviri için mkv yayını olmadı. çıkar çıkmaz çevrilecektir.
  8. jans09

( 12 / 12 ) Love Kome: We Love Rice

Kedi bilgisayarın şarj aletine küçük bir hasar verdi şarj aletini gösterecek vakit bulamayınca encode ve upload işleri kaldı. çevirileri tamam en kısa zamanda sınırılı süre kullanımla (yedek şarj aleti buldum ama benim değil ) encode upload işlemlerini halledip bitireceğim.
  9. 4-5-6. bölümler eklenmiştir iyi seyirler..
  10. jans09

( 12 / 12 ) Gin no Guardian

5-6-7-8. bölümler eklenmiştir.
  11. YURİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO izlemeyen bizden değildir! Kızlar coşun... koşun... 

Spoiler

26 mayısta gözlerimiz bayram edecek... Şuan Zeyneple benim dellendiğimiz kadar dellenin hahahahahaa 

Spoiler

Zeynepin selamı var... burun kanamasından ölmezsek görüşürüz :P

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Zevk :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Biz sizin ecchi sevginize karışmıyoruz siz de bize karışmayın lütfen :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:  Ayrıca yuri değil YAOİ :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. slimjack

slimjack

O yasak kelimeyi kullanmaaa :help-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Fragmanın grafikleri serinin tümünden iyi valla 

12. jans09

Yabancı Dil Öğrenme Siteleri

online öğrenme açısından Busuu işine yarayabilir. Ücretsiz başlayıp biraz kelime vb öğrenip ileride ücretli hale getirip konuşma yazışma olanaklarından da yararlanabilirsin. Bir çok dili bulman da mümkün.
  13. Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

benim çoooooooooooooooooook işime yarıyordu rahmetli... yerine halefini bırakmış ama o selefi kadar donanımlı değil. henüz toy... :smiley63:

3. Heimatlos

Heimatlos

Gördüm yeni siteyi patlayan  torrent sitelerinin arşiv paylaşım arayüzü gibi olmuş.

4. LeornKayn
  14. jans09

( 11 / 11 ) Kuuchuu Buranko

Ooooo nadir bir durum eski bir seinenin daha çevriliyor olması... Eline sağlık şimdiden @1456ha
  15. jans09

( 12 / 12 ) Gin no Guardian

4. bölüm eklenmiştir... İyi seyirler...
  16. 3. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  17. 2, 3, 4. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  18. jans09

Yaoi Fc (+15)

Ay ay ay ayyyyyy!!!
  19.  

Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıkladı. Adam üşenmeden bir de MALte anket yaptı ;( Kaç kişi denk geldi bilemem ama tam da buradan "join club" diyerek üye olup ilk paragraftaki o mavi "here" yazısına basıp geleceğiniz bu sayfadan "yes please" demeniz gerekiyor... Bu Çinliler acayip adamlar ya da Japon animeleri kadar ilgi görmediklerinden kendilerini naza çekiyorlar. Aslında ben de Çince animeleri çeviren nadir iki-üç fansubdan biri olsam ben de naza çekerdim kendimi he heh... 

capaTKA.jpg

1. hyunbinaski

hyunbinaski

Animeyi bilmiyorum ama görsel çok iyi :admire2-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Anime de çok iyi :onion_yep_by_7anime7drawer7: fakat Çince olduğu için çeviri çok aksıyor. 

al sana bi görsel daha... :loveloveplz:

3086d8b3e876eb48c6c890721c4f1fba.jpg 

3. hyunbinaski

hyunbinaski

İzlemek şart :D

20. jans09

( 13 / 13 ) God Eater

Yüreğime indirecektin neredeyse linkler yok deyince kalbim tekledi resmen.. Tıkla megaya al linkleri.. iyi seyirler
  21. 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...
  22. 12. ve 13. bölümlerdeki alt yazı düzenlemesi tekrarlanarak v2 şeklinde yeniden eklendi. 15. bölüm eklendi. İyi seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.