Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bayram temizliğinin bana kalan üçüncü ve son kısmı ile redakte işlemini tamamladıktan sonra nihayet "biriken animeleri izleme festivali" adı verdiğim önümüzdeki bir kaç gün altın değerinde... 

1. aizen-

aizen-

bende biriktiriyorum :d askerliğin güzel yanı o şu an :D bütün diziler filmler hepsi birikti.

2. jans09

jans09

Ben hiç güzel bulmuyorum bunu ama... :cry-cute-cat-emoticon: Çok fazlalar ve vakit çok az... Çeviriler de var. :scared-onion-head-emoticon:

3. aizen-

aizen-

hayırlısı ya :D

2. Koca Ankara'da hırka ile oturan bir tek ben değilimdir her halde????? 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Ev de sıcak o yüzden pek sıkıntı olmuyor işin o kısmı.... Bir de ev yaaaaa evvvvv...... Git giy şortu tişörtü otur mis gibi.......... Son yarım saat hahahhahaha :)

3. Cumartesi cumartesi işe mi gelinir arkadaş yaaaa!!!! :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bu aralar pek aktif olamamanın sebebi buydu demek:expulsion-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Yok şehir dışına çıkmıştım bir süreliğine... Yoksa iş yeri falan aktifliğimi engelleyemez... Zira şu an iş yerindeyim :admire-onion-head-emoticon:Ama cumartesi çalışmak da ayrı bi gıcıklık. Bari yarım gün olsun değil mi ya?????

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Zira bende öyleyim :P

Hafta tatilinin durumuna göre pazar günleride çalıştığım oluyor:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

4. Benim, benim, benim, benim <3 <3 <3 <3 

Spoiler

d735e90fdb711734fba46d5f6a562b48.jpg40d68374653b5c6188b39c30c605671b.jpg0746eb5d0da13cd73d701ef4380d4cbf.jpg 

Sevgili kuzenimin hediyesi Totoro ve benim bizim incik cıncıkcıda bulduğum ve adını Cigilipub koyduğum bardakcıklarım.... Koleksiyon yapmaya karar verdim... 

5. Cem Yılmaz'dan "Baka Yerooooouuuuu!!!!" :)))))

Spoiler

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Japonca'yı tam telaffuz edemiyor, dili dönmüyor. Benim gibi animeler ile içli dışlı olsaydı rahatça telaffuz edebilirdi halbuki  :XD

2. jans09

jans09

Adam dil resitali gerçekleştirdi.. Hiç birini doğru düzgün telaffuz edemiyor zaten. Hele en sondaki Rusça ingiliz aksanlı olmuş resmen... Ama yapmış mı yapmış.

Benim hoşuma giden Baka yaerooouuu derkenki diğerlerine nazaran daha bi tripli olması hahahhaa...

3. KuramaUN

KuramaUN

BANA CEVAP ATCAN MI ARTIK

6. Neden millet her durum değiştirdiğinde bildirim gelio bana????!!!! Ne değişti birden???????

7. Çin'deki inşaat işçileri kepçelerle kavga etmiş... Bildiğin mecha animeleri gerçek hayata taşımış adamlar.... 

2. jans09

jans09

Cradle of Filth 

En sevdiğim gruplardan biri.... heh heh... 

3. tea

tea

Zaytung haberi gibi :D

4. jans09

jans09

Zaytung filan değil bildiğin TVde ana haber konusu oldu... Kavgadan sonra iki üç tanesi yıkılmıştı... İlginç bir görüntüydü nitekim... :o:

8. Ya çok sevimli sıpaya bak.... 

Spoiler

b26333a64c8c895eecc53d61acf0e450.jpg

1. aizen-

aizen-

gerçeği bu aslında :D

Spoiler

12112488_1096753930363612_54988878808574

2. jans09

jans09

Aaa evet... Ama yine de sevimli... Sonuçta her iki karakter de ağlıyor..

3. aizen-

aizen-

:D yani orası öyle

9. Şu kımıl kımıl profilleri görünce Hogwards'daki duvarlar gelio aklıma.... 

1. HolySpirit

HolySpirit

^-^ çok güzel ama

10. Prince Of Stride bitti hayırlı uğurlu olsun :rice-ball-smiley-11:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İzlemedim, ama hayırlı olsun . Ne ayaktır bilemicim:sigh-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Bishounen spor anime... :rice-ball-smiley-09:koşup durdular 

11. Birisi benim yazdığım bir şeyi beğendiğinde neden bildirim gelmiyor..? Sadece bana mı gelmiyor? Beğeni bildirimimi neden açamıyorum?

12. Şu her gün mütemadiyen "Bugün hangi animeyi izlediniz" konusuna mesaj atanları kıskanmakla meşgulüm... MyAnimeList'imin zavallılığı beni ürkütmeye başladı... :080:

2. historianWeeb

historianWeeb

rahibeler ayin yapıyor sanki :D

3. jans09

jans09

Elektro gitar ve bateri ve çocuk sesleri ve rahibe hmmmmm... İlginç bir karma oldu... Anime müziği Ayhancım bu.. Animenin adı: Shin Sekai Yori.

4. historianWeeb
  13. Yıllar sonra profil şarkım değiştiiii.... 

2. Kai

Kai

Abla iyi ve kötüyü insanların kendi özgürlüğüyle farklı algılaması bana anarşiye uyuyor gibi gelirdi hep :D O yüzden öyle bi ideoloji veya din falan zaten olamaz sanırım.

3. jans09

jans09

Aynen. Anarşi özünde insanları kısıtlayan her şeye insanların kendi özündekini dışa vurarak karşı gelmesi. Dayatma yönetimleri, dinleri, hukuki kuralları, hatta eğitim sisteminde kendi özündeki yeteneğe karşı gelen öğretici de olsa bilgileri  reddetmesi. İş sadece yönetim ve ekonomi ile sınırlandırılmış genel olarak. Mesela sen tamir konusunda yeteneklisin ama sistem seni yeteneğinin daha az olduğu bir konuya yönlendiriyor. Buna karşı çıkman anarşizm işte. işin en ilkel boyutu bu :)

4. Kai

Kai

Yani michael jacksondan boksör, muhammed aliden şarkıcı olmaz :D kimin sözüydu bu ya.. xD Ama maykıl boks yapmayı isterse, veya muhammed ali şarkı söylemeyi isterse bunun da kabul görmesi şart değil mi?adamlar bunu istemiş yani.. :d

14. Kimçi yapıyorum ve çok güzel olacağına inanıyorum :) 

2. jans09

jans09

Nihayet bitti... Şimdilik harika görünüyor. :7: Bir kaç haftaya tadına da bakacağız inş :victory: 

15. Kafamdaki konulardan hangisini açsam bilemedim :bird-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Default ve Verna farklı mı birbirinden??? Ben defaultu sevmedim... Kediler de yoksa hiç gitmem :4: Bak bu kedi mutlu.. 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Farklı, default daha oturaklı ara yüzü var. Her şeyi aynı, sadece ara yüzleri yani temaları farklı

4. jans09

jans09

Tepedeki samanyolu galaksisi olmasına rağmen nerva daha ii. Default boş gibi. Çok tekdüze :bird-onion-head-emoticon: Nervada TAÇE'nin dizaynı ayrı bi hava katıyo.. Kenar koyuluğu ayrı bi hava katıo. Daha hareketli. 

16. İmzaları spoiler içine almak için; Default seçin, sağ üstte yazan forum adınızın üzerine gelin, hesap ayarlarına girin, imza kısmına girin, imzanızda spo imgesini tıklayıp resim gif vb tutup sponun içine atın. Bu kadar :D Umarım anlatabilmişimdir..

1. HolySpirit

HolySpirit

anlatmışsın ^^

17. Alışık olduğum şeylerin değişmesi beni pek mutlu etmiy... Bu arada cevap yazmak için ayrı yere mi gidiliyo? Zamanla alışacaz inş.

18. Aaaaaaaaa site reklamları hareketlenmiş.... OOOO.oooo

2. jans09

jans09

İviiiiiitttttt tan kendisi :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Fazla hareketli, tam okuyamıyorsın kısa duyuruyu. Biraz daha yavaşlatılnalı :P

4. jans09

jans09

Ama görülmesi bile güzel :) Çok şikayet ediliyordu biliyorsun... Benim reklamım altta kaldı diye birbiri ile yarışan var... :s

19. Bugün çok geyik havamdayım Tüm durum ve konulara saçma şeyler yazma havamdayım... Buraya yazayım da içimden atayım.. Geçer mi sizce :P

2. RinOsawa(Asu)

RinOsawa(Asu)

Aynen Geçmez :) Bir Şarkı Aç Kendine Gel ...

20. Sevenlerine büyük haber... Noblesse, Psycho Pass'i yapan anime yapım şirketi tarafından yapılacakmış :D

2. jans09

jans09

Luluna ben de senin gibi düşünüyorum. Bir yerinden tutsunlar gerisi gelir :)

3. Luluna

Luluna

Barış, biz olsun da süngerden olsun, fark etmez durumundayız şu an. Rai'nin günlük hayatı,ne bileyim çay içmesi, okula gidip gelmesi, kapıyı açamaması gibi bir konu işleseler de olur, izlerim :P Gerçek bir seri gelene dek idare eder beni. Jans, bu kadar tantanadan sonra mutlaka gelecek *_*

4. Estable

Estable

Anime serisi çıkmaması gerektiği kaanatindeyim :P

21. Mail.ru'nun yeni halini sevmedim geri eski haline getirsinler :c

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

fazla bir değişiklik göremedim, renklendirme ve şekil şemal biraz değişmiş gibi ama pek fark edilmiyor

2. jans09

jans09

profil kısmı komple değişmiş gibi geldi bana ya da diğerine alışık olunca bunu yadırgıyorum hala :c

22. Bazı üyelerin profil resmi ya da imzasını beğenmeniz o resimle yazılmış mesaja denk geldiğinizde yazılan şeyi beğenme isteğini tetikliyor mu sizde de, yoksa yalnız mıyım? Kimi PF ve imzaları Pintereste resim kaydeder gibi beğenesim var ya!

2. Rofh

Rofh

:D Benimde Aluka'nın oni-chan demesi çok hoşuma gidiyor :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Naruto acıların çocuğuydu, küçük emrah modunda takılıyordu :D

23. Edit: animelerde dış ses sevmiyorum...!!

2. jans09

jans09

Anlatmasınlar ya. İzleyip görek... One Outs başladım. Dış ses yetmiyo gibi o kılıksız, o çirkin, meymenetsiz, keş, kibirli, kumarbaz, tilki gözlü obaasan da cır cır cır.. Bu ne ya?!!!!!! Bi rahat verin de izleyek keyifli keyifli.

3. aizen-

aizen-

one piece'de her hafta çekiyorum bunu resmen. :D one outs çok güzel anime iyi ki başlamışın :D

4. Amygirl

Amygirl

Hunterx Hunterdan daha beter fıtık eden bir dış ses var mı ya diğerleir neyse de şu Kimera Karınca arcında resmen çatladım sus artık sus diye :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.