Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Naruto op 1 - Wind ne tatlı şeysin sen öyle dinle dinle bıkmadım hala...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Düşün işte sözlerini ezberleyecek kadar çok dinledim :P

3. Namida

Namida

:D idolümsün Janset abla, itinayla peşinden geliyorum :D

4. jans09

jans09

sözlerini bile çevirdim kız :P üşenmesem encode edecem de zamanlama ayarlamaya üşeniyorm ((( üşengeçlikten ölecem yakında :(

2. Tokyo Ghoul son PV ile 12 yıl önceye gidiyor... Gelse de izlesek merak ettim :??

2. aizen-

aizen-

Evet mesela saçı niye beyazladı onun'da :D

3. jans09

jans09

Aynen, burada mor mu mavi mi ne... Acaba nasıl bir şeyle karşılaştı da bembeyaz oldu?

4. aizen-

aizen-

Mavi sandım ben ama, çıkınca anlatırız :D

3. Facebookta daha az durum güncelleniyordur her halde O_o

4. Sorun giderilene kadar durum yazamasak iyi olurdu...

5. Tüm bildirim ayarlarım neden sıfırlandı?

2. jans09

jans09

Zeynep hemen de skypetan çıkmışsın sana yeni sanat eserimi atmıştım oysaki :P

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sayfanı bleach ile doldurmuşun, kan grubu b+ olan bağğyan, benide hiç sevmiyor iğreniyormuşsun. Çımki bende karamsar biriyimdir :P

4. Kutatgu

Kutatgu

Zeyneo skype'tan cikamaz cikmamali.Zeynep'i geri getirin.

6. Bugün iki öğrencimle Naruto muhabbeti ettik. Güzel dersti :)

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Doktora mı yapıyordu yoksa, unuttum herneyse. Kısaca Meslek Liseleri tekin yerler değil :D

3. jans09

jans09

Yok bunlar çift zati :) Samet izliyormuş, Seden'i de alıştırmış :)

4. Mileydi

Mileydi

Ayy sen öyle yazınca kıyamam kızzz biz bile birbirimizi görünce (daha çok sevgiden ama animelerinde payı oldukça yüksek ) ne bulduma dönüyoruz onlarda hazine sandığının kilidini açmış gibi sevinmişlerdir (:

7. Benim PC birden bu windows kopyası orjinal değil demeye başladı? Nasıl düzelir bilen var mı? Ne denediysem olmadı.

2. jans09

jans09

Ben bunu en iyisi götürüp bilgisayarcıya hallettireyim... Hepinize teşekkürler.

8. Alıntılarım günler önce beni terk etti. Bir umut bekledim geçen sefer olduğu gibi geri gelir diye ama maalesef bu umudum boşa çıktı. Bu yüzden alıntılandığım bir mesaja cevap vermemezlik edersem bilin ki habersizliğimden :(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tekrar, kaydet falan yap. Aynı şey bende de oluyor :(

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

o durum ben dahil çoğu kullanıcıda var sanırım :S

3. jans09

jans09

e maillerimde de açıp kaydettim geçti :D mesela senin bugün benden alıntıladığın mesajın bildirisi geldi ama mail adresime de geliyor :P Silinecek daha fazla mailim olacak ama olsun. Diğer şekilde insanlar bir şey yazınca sallamıyor havasında hissedip kafama takıyorum :)

9. Sanırım gözlerim bozuluyor! SOS!

1. Barış

Barış

omedeto megane san :D

2. jans09

jans09

Şimdilik o kadar değilim canım T_T Yani ben öyle sanıyorum. Bazen çok yorulunca alt yazılar çiftleşiyor ya da flu görünüyor...

10. Aylardan nisan üstelik kendisini karşılayalı 9 gün olmuş Ankara'da kar yağıyor...

2. jans09

jans09

Benimse en sevdiğim şey... Kar, kış, bulutların arasına gizlenmiş güneş :)

3. jans09

jans09

Eh o açıdan bakınca öyle tabii..

4. Barış

Barış

ya ben egeliyim, bahar insanıyım, istanbula geldiğimden beri bahar yüzü grmüyorum biz şubatta pikniğe gider mangal falan yakardık bu ne yaa. sabahtan beri panjurlar yerinden kopacak öyle şiddetli rüzgar esiyor yağmurda cabası

11. yeni sezondan gintama dışında izlicek bi anime tavsiyesi olan var mı?

2. jans09

jans09

Owari noSseraph, Arslan Senki ve Sensen'li bi anime var onlar ilgimi çekti. Yemekli olanın çok büyük bir hevesle trailer'ını izledim ölümüne ecchi gibi. Echhi sevmiyorum pek zevk vermiyor oysa belki yeni yeni yemek yapma teknikleri ya da tarifleri öğrenirim diye düşünüyordum :P Holmes'da 3 dakikaymış ya :O ona çok çok şaşırdım :O

3. asci

asci

ecchisi abartı ve kötü ama tarifi yaptıracak kadar ayrıntılı anlatmışlar:)

4. jans09

jans09

Çok şey kaçırmıyorum o zaman kendi tariflerimle devam :P Ecchi abartı ise bünyeye ters zati...

12. Neden tvlerde yayınlanan dizilerin konuşma sesi ile konuşulmadığında çıkan müzik sesinin arasında bu derece desibel farkı var? Garip doğrusu...

13. Bugün bir öğrencim "Hocam anime mi izliyorsunuz?" diye sordu... İşin garip yanı uzaylıymışım gibi bakıyordu o.O

14. Oshiette! Bokuno naga ni darega irü no?

1. Kadir-

Kadir-

Shiruka! :P

15. Let the sunshine işte var mı diyeceğin!

16. İkisinde 1, birinde 2...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bu ne demek bağğyan hanfendi :P

2. jans09

jans09

"Let the sunshine" için geri sayımım :D

17. Benim bu PC encode için biçilmiş kaftan değil bunu bir kez daha ispat etti sağ olsun hıh!

2. Witch

Witch

Benimki kadar kotu* olamaz -_- :'D

3. jans09

jans09

Sabır ki ne sabır.. Asıl sorun günlük yaşamdaki sabır ve polyannacılığım iş elektronik aletlere gelince hata veriyor '-'

4. Witch

Witch

Benim de <_< Ah kotu bahtim <_< Butun elektronik aletler bana kusmus sanki ,_, Ne istediniz benden? ;-;

18. Ölme emi funanimation gibi! Dün Cruhcy Kiseijuu'da yaptı bugün sen Tokyo'da aynısını yapıon! Bekleyeni var ya! Bırak aksın gelsin :)

2. Kutatgu

Kutatgu

Bu arada gecmis olsun Janset.

3. jans09

jans09

Bitirdim çoktan da encode ediyorum. Benim makinede biraz yavaş çalışıyor da :P Ve de teşekkür ederim Alper :D

4. Kutatgu
  19. Aksırmayı tıksırmayı geçin etrafınızdaki bir kişinin dahi elindeki peçetenin gidiş yolu buruna giden yolun üzerinde ise anında ondan uzaklaşın! A virüsü diye bir şey var!

20. Bu yorgunluğu ne alır...? Anime izlemek tabi ki...

21. Alıntılarım geri döndü!!!! Yuppiiii :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kakaolu kek yapan insanların evinde daha rahat oluyorum :D

3. jans09

jans09

Mozaik bu. Birazı kakaolu birazı sade :D Yarı rahat kesmez mi?

4. Cold Dewil

Cold Dewil

İyi peki yapmışın o kadar boşa gitmesin :D

22. Konulardaki alıntılanan mesajlarım bildirim olarak gelmiyor. Genelde kontrol ediyorum o yüzden ama cevaplayamadığım gözümden kaçan olursa kusura bakmayın..

2. jans09

jans09

temizledim ilk alıntılanan iletimde anlıycaz artık :P

3. quincy

quincy

Öyle bi sistem var mı ya :( bildirim seçeneklerinde işaretledim ama bu zaman kadar hiç bildirim almadım :/ bozuk sanıyodum

4. jans09

jans09

Normalde biri yazdığın yorumu alıntı yapıp yorumlayınca bildirim geliyor. Ama benimki bozuldu :(

23. Bu gün başıma gelen en iyi şey son ders zili oldu... Düşünün artık. Bir de çayımı alıp Rakuen Tsuihou izledim mi keyfim de yerine gelecek umuyorum.

24. İzleyecek bir çok anime var, ben tutmuş ne izleyim acaba sorusu ile karşı karşıyayım :? Çokluktan kafam bulandı o.O

2. jans09

jans09

Sitedeki listeye bakınca o kadar az anime izlemişim ki... Bir de yeni gelenler eklenince kafam karışıyor hepten. Üç kuruşluk boş vaktim hangisini izlesem diye geçip gidiyor.. Bu ara Zeynep'in dediği Requiem for the Phantom'a başlayacağım... Kısa bir anime ama ondan sonra aynı boşluk hoş geldin.. Ya da anime gurusu Zeynep'ten ne izlesem önerileri :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bebde izledim onu, sürükleyici bir seri, jormungand ve black lagoon karışımı ama Phantom bu ikisinden de iyi, sonu hakkında bir şey söyleyeyim mi, iyi veya kötü son ile bitip bitmediği hakkında??? :D son bölümü, sonuna kadar izle ;)

4. jans09

jans09

Bir an spoiler vereceksin diye mesajı okumakta tedirgin oldum diyebilirim o.O Ekran kapanana kadar izleyeceğimmm... Gelince ilk işim ona başlamak olsun bugün :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.