Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Adam gibi adam, şimdikileri görünce daha da bir değeri artıyor

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

gidince haber vermiyorsun sen de :P

ben büyüyünce orda yaşıyıcam -_-

3. jans09

jans09

Umarım bu dileğin gerçekleşir... Doğası olsun, insanları olsun müthiş bir yer. Hayatımın 6 yılı orada geçti ve tekrar gideceğim kısmetse yaza..

4. noirwinglessova

noirwinglessova

kısmet -_- işte

2. jans09

jans09

suya alerjim olsada girerdim herhalde :P?

3. ohmy34

ohmy34

güneş alerjisi bende de var takmıyorum bir yazda 2 defa deri soyulması geçirmişliğim var üstelik süt beyazım ben T_T

4. jans09

jans09

o süt beyazlık bende de var.. ah ah başa bela... ama benimki sadece yanıp soyulmak değil.. ciddi ciddi hasta oluyorum.. ateşim çıkıyor ve derim kabarıyor..

1. Lacky

Lacky

Çok doğru.Bunu ben hep yapıyorum ya.:D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hehehee :D Birde saat 11 de oturup 2 bölüm izleyip yatarım desen bile PCden kalktığında saatin 2-3 olmasıda var :D

3. jans09

jans09

Lacky hepimiz aynıyız..

bunu yaşayanımız çoktur işte Cold... )))

1. https://soundcloud.com/janset-hatkue/hana Dinlendirsin derken uyuttu :)
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben de resim çizdim çok güzeldi <3<3

3. jans09

jans09

Bir şekilde o süper azminize katkım olmuşsa ne ala :) Sevindim :)

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Senin attıkların serilerin müzikleri, benim favorilerim aşağıdaki ilk ve ikinci filmlerin müzikleri ;)

ilk filmin müziği =

ikinci filmin müziği =

3. jans09

jans09

Çok iyiler hakikaten ha... 'o' ikincisinde kadının sesi biraz ürkütücü hale gelebiliyor hatta 'o'

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Filmin Görüntüyle beraber daha da iyi oluyor, gaza geliyorsun :D

2. neden gece gece bunlar bana denk gelio.... :s :c
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İçim bir tuhaf oldu...

3. jans09

jans09

Japonya'daki terk edilmiş adayı nasıl sonrasında kullanmamışlar şaştım aslında. Sonuçta kömür madeni olmasa da çeşitli işlerle işletilebilecek tekniğe sahipler.

İntegral; yaşımdan utanmam geçen gece korku hikayeleri okudum, tam o esnada lambanın parlaklığı yağmurun etkisinden olsa gerek bir azalıp bir çoğalmaya başladı.. Uyuyana kadar kalp atışlarım duyabildiğim tek şeydi. Lambayı ertesi gün değiştirdim :P

.:asci:. konuşmasa hikayeler fena değil. İlk hikayeyi okumuştum ben ço...

4. jans09

jans09

devam edeyim.... oteldeki kanadalı kadının psikolojik rahatsızlığı olduğu söylendi (ne kadar doğru bilmem tabii-,-)

Tuhaf ki ne tuhaf Barış, hele ki o ormanda yapayalnız kalma hissi düşünemiyorum. Japonların korku hikayelerinde bu kadar ii olma nedeni bu olsa gerek.

Ramazan o kadar çürük çarık bir yer olmasın ama bazen öyle bir başıma kalmış gibi hissetme hissi çökmüyor da değil :P

2. jans09

jans09

ahanda benim hayalimdeki kızzzz!!!!! ama artık yanında bir de maskot ayıcık var.. duruma göre iki üç filan işte :P Edoda dans eden ayılar hahahah :D (FFye de hiç alınmamamış ha -.-)

@DeathMariposa = ben de adminlere rica ettim şarkı için :D bilemiyorum hiç o yüzden üzgünüm :(

3. jans09

jans09

ahanda buldum o gifi :D geisha211.gif?w=800

4. LeornKayn

LeornKayn

Gif bulunduğuna göre artık dağılabiliriz...:D Aynı olayı bende yapıyorum müzikler sağolsun hayal kurdutuyorlar...misal ben şu müzikte hikaye ekledim

Milanya olayından 425 yıl sonra geçen hikayede bu müzikle cehennemin kapılarını açtım :D

3. Kış sezonunda 2 shounen ai animenin olması Yuri on ice'dan sonra sevindirici bir haber oldu... Toplanın fujoushiler Super Lovers 2. sezon ve Spiritpact geliyor... 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Millet ne ballı. Şöyle doğru düzgün Seinen çıkmıyor :(

2. jans09

jans09

Seinen de var da çekici gelmiyor. İzleyip bi bakmak lazım... 

4. YURİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO izlemeyen bizden değildir! Kızlar coşun... koşun... 

Spoiler

26 mayısta gözlerimiz bayram edecek... Şuan Zeyneple benim dellendiğimiz kadar dellenin hahahahahaa 

Spoiler

Zeynepin selamı var... burun kanamasından ölmezsek görüşürüz :P

2. Mileydi

Mileydi

Zevk :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Biz sizin ecchi sevginize karışmıyoruz siz de bize karışmayın lütfen :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:  Ayrıca yuri değil YAOİ :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. slimjack

slimjack

O yasak kelimeyi kullanmaaa :help-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Fragmanın grafikleri serinin tümünden iyi valla 

5.  

Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıkladı. Adam üşenmeden bir de MALte anket yaptı ;( Kaç kişi denk geldi bilemem ama tam da buradan "join club" diyerek üye olup ilk paragraftaki o mavi "here" yazısına basıp geleceğiniz bu sayfadan "yes please" demeniz gerekiyor... Bu Çinliler acayip adamlar ya da Japon animeleri kadar ilgi görmediklerinden kendilerini naza çekiyorlar. Aslında ben de Çince animeleri çeviren nadir iki-üç fansubdan biri olsam ben de naza çekerdim kendimi he heh... 

capaTKA.jpg

1. hyunbinaski

hyunbinaski

Animeyi bilmiyorum ama görsel çok iyi :admire2-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Anime de çok iyi :onion_yep_by_7anime7drawer7: fakat Çince olduğu için çeviri çok aksıyor. 

al sana bi görsel daha... :loveloveplz:

3086d8b3e876eb48c6c890721c4f1fba.jpg 

3. hyunbinaski

hyunbinaski

İzlemek şart :D

6. "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Anma Günü". 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi, daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 120 kadın işçi can verdi. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Okumuştum bunu bir yerde :( Seninde kadınlar günün kutlu olsun Janset-çan ;)

7. 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon::dancing-crazy-rabbit-emoticon:

main-10.png.jpg

1. Nones

Nones

3. sezon daha cici olurdu lakin film de işimizi görür :shy-onion-head-emoticon:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

7 Nisan'da The Tatami Galaxy mangakasının bir filmi geliyor Janset, ahanda burada > https://myanimelist.net/anime/34537/Yoru_wa_Mijikashi_Arukeyo_Otome

3. jans09

jans09

Evet gördüm bunu yojouhandaki karakterler hatta... Mesajı gelmişti bakarım da filmleri takip etmek lazım. Ne zaman geleceği belli olmuyor.

8. 2017 sonbaharda Free! film geliyor... Sonbaharda yüzülür mü yüzülür :D

9. 3 yıl

2. jans09
    3. Beytize

Beytize

Çok doğru bir söz insan istese de istemese de illa buraya dönüyor :D

sizleri görmek duygulandırdı mutlu etti hoş geldiniz :') @jans09 @Kutatgu

4. Kutatgu

Kutatgu

@jans09  İyiyim, teşekkür ederim. Umarım sen de iyisindir. "Kopması zor bir dünya" kısmına kesinlikle katılıyorum. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.