Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

İtibar Etkinliği

1. Harika
    jans09 reacted to Beytize in 3 yıl   
    Çok doğru bir söz insan istese de istemese de illa buraya dönüyor :D
    sizleri görmek duygulandırdı mutlu etti hoş geldiniz :') @jans09 @Kutatgu
  2. Beğen
    jans09 got a reaction from Kutatgu in 3 yıl   
    @Kutatgu Çok normal gerçekten uzun zaman olmuştu. Şunu doğrulamış oldum ki insan dönüp dolaşıp yine buraya geliyor bir şekilde. Kopması zor bir dünya. Hoş buldum. Umarım iyisindir. 
  3. Beğen
    jans09 reacted to Amygirl in Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.   
    Bizim gönlümüz geniş biz hepsini seviyoruz 
  4. Üzgün
    jans09 got a reaction from Rakuncuk in Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Sen   
    Fena üzüldüm ben de yaa.. SHİNee hayranı olmasam da Kore dizi izleyicisi olarak dizi müzikleri ve OST çalışmalarını baya seviyordum.... 
  5. Beğen
    jans09 got a reaction from MODERATOR in Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Sen   
    Fena üzüldüm ben de yaa.. SHİNee hayranı olmasam da Kore dizi izleyicisi olarak dizi müzikleri ve OST çalışmalarını baya seviyordum.... 
  6. Beğen
    jans09 reacted to LeornKayn in Acaba Forum'da açtığımız bir konuyu nasıl silebiliriz? Bir ara Fan Fiction yazmaya ba   
    Benim fan faction duruyor öyle kıyamam dursun özgün hikayedi zaten bir gün atarım devamını o Leo'nun yaşayacağı çok şey var.
  7. Karmaşık
    jans09 reacted to LeornKayn in Acelem varken bu forumda bazı şeyler çalışmadığında şiddet uygulama isteğim artıyor..   
    Kill them allllllllllllllllllllllll!!!!!!
  8. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx in Acelem varken bu forumda bazı şeyler çalışmadığında şiddet uygulama isteğim artıyor..   
    Yastık güzel teklifmiş.. Lisede çok bağırırdım sesim az çıksın diye yastığı ağzıma kapatıp iyi geliyor  @Krep
    Oluyor @Barış D. Baryshx bazen ya hem de nasıl oluyor... Gözüm dönüyor resmen canileşiveriyorum... Kan beynime fırlıyor.  
    Şiddet tabii ki iyi değil @Lar4k  sokağa çıkıp bankai açmayacağım   ama bazen insan çileden çıkabiliyor......... 
    Durum için yapılacak en iyi şey şartlar müsaitse maça gitmek (tezahürat çok işe yarıyor) 1 saat egzersiz yapmak, yarım saat koşmak vb çok işe yarıyor. Yorulunca insanda ne sinir kalıyor ne şiddet 
  9. Harika
    jans09 reacted to Krep in Acelem varken bu forumda bazı şeyler çalışmadığında şiddet uygulama isteğim artıyor..   
    Yastık suçlu. Yastığı döv abla.

10. Teşekkür
    jans09 got a reaction from Lizardon in @jans09 Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu animeyi izleyip bitirdim 2 sezonuyla birlikte d   
    Güncelleriz tabii. Bildirdiğin için teşekkürler..
  11. Beğen
    jans09 got a reaction from orewakimida in Evet boş boş forumda ki konulara bakarken alttaki üyenin izlediği anime sayısını tahm   
    Bir MyAnimeList hesabı aç bence ya da varsa devamlı güncelle... 
  12. Beğen
    jans09 reacted to Singularity in Selam millet bloglarla iligili bilgisi olan var mı acaba içinizde... Düzenleyemeyecek   
    html kodu ile menu bar ekleyebilirsin nette mevcuttur bir sürü kod karışık gelir ise  burada fireworks ile basit bir menu bar yapımı ile ilgili video mevcut daha değişik derin ve güzel konular bulursam paylaşırım

13. Beğen
    jans09 reacted to Arcangelo in ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarıl   
    galatasaraylıyım ancak pek beklentim yok takımın durumu içler acısı. beşiktaş yeni sezonda da şampiyon olur diye düşünüyorum
  14. Beğen
    jans09 reacted to sShoguNn in Linkteki anime niçin çok uzun zamandır yarım bırakılmış bir şekilde bekliyor? http://   
    İstemediği için? Çok komik bi durum ya böyle fansub mu olur ne kadar saçma.
    Abi sizde o zaman animeyi kaldırın siteden tamamen ya yarım yamalak iş mi olur
  15. Beğen
    jans09 got a reaction from Pingu in Eskilerden kimse kalmamış :'(   
    bizim işimiz skype allah standarttan ayırmasın :P
  16. Beğen
    Да, да я ненавижу тебя. Очень!  kendime uyarı verecem biraz daha devam edersem  diğerlerine ayıp oluyor
  17. Beğen
    я здесь!!!! (ben buradayım) 
  18. Beğen
    jans09 got a reaction from sShoguNn in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    animenin adı var sorun turkanimede bulmak değildi ki neyse aldım listeme.. çoluk çocuk muhabbeti değildir inş. 12 yaş diyor :O  
  19. Beğen
    jans09 got a reaction from sShoguNn in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Teşekkürler... o yorumu şuracığa da kopyala yapıştır yapaydın bari yahu... 
  20. Beğen
    jans09 reacted to Perfectum in Japonlarında güzel ninnileri varmış hmm   
    Hüzünlü bir ninni aslında çünkü bu ninniyi yazan teyzemiz pek çok zorluklar geçirmiş insanlığın pekte önemli olmadığı yakın tarihte..
    Müzik kulağı konusunda katılıyorum 
    Onun dışında attıklarınızı da dinledim ve jans09 attıklarını dinlerken aklımda paranormal olaylarda hep küçük bir kız çocuğu, korku faktörü olarak betimlenir ya aklımda öyle bir şey canlandı ürkütücü ama bir değişik güzel  
  21. Beğen
    jans09 reacted to Nones in İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikro   
    Doğanın canlanması  mevsimin bütün kötülüklerini siliyor gözümde. Gerçi baharda doğmam da böyle düşünmeme neden olmuş olabilir. Yine de kış mevsimini hiçbir mevsime değişmem. Su gibi özledim kış mevsimini...
  22. Beğen
    jans09 got a reaction from Namida in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    Şizofreni psikologluk değil psikiyatrlık bir rahatsızlık. Ayrıca şizofreninin türleri vardır. Düşüncelerinde kişilere karşı bozukluklar, sanrılar görme, çevreye karşı aşırı öfke ve korku -ki kişi çevresindeki korktuğu şeylere zarar verme derecesine gelebiliyor- sorunları çözememe, sorumluluklarını yerine getirememe, zihinsel işlevi yitirme gibi sonuç ve belitileri var. Eski komşumuzun oğlu şizofreni idi. Odasından çıkmaz, sadece korku ve polisiye kitaplar okur, aşırı vahşet filmleri izler, bakkala dahi gidemez hatta apartmanda bile gezinmezdi. Seni gerçekte tanımıyorum ama buradaki aktifliğinden senin şizofreni olduğunu sanmıyorum zira şizofreni olanlar espri yapamaz ve espri yapıldığını anlamaz hatta hayati derecede ciddiye alır. Bir gece annen uyurken elinde bıçakla boğazına dayanırsan onu bilemem o.O
  23. Beğen
    jans09 got a reaction from Namida in Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşü   
    @XueBurada takılıyorsunuz bir çeşit sanal belki de gerçeğe taşınmış arkadaşlıklarınız var. Psikolojik rahatsızlıklar günümüzdeki herkeste mevcut. Bu illaki nörolojik bir hastalık demek değil ya??? Aşırı stres altındayız, yapmak zorunda olduğumuz çok şey var, bir de boş zamanımız olsa yapmak istediğimiz çok şey var ve onlara zaman yok... dinlenecek vakit bulamıyoruz yapmak zorunda olduklarımız bitince yapmak istediklerimize koşup kafayı bedeni dinlendiremiyoruz. Ne olacak halimiz bilmiyorum :| 
    Biraz uzaklaştım olaydan sanki... Benim de psikolojim yerinde değil pek :D o yüzden dellenmedikçe güzeliz böyle devam :D
  24. Beğen
    jans09 got a reaction from Lizardon in Bu Joker Game adlı animeyi güncel takip edip izlemiştim yayınlandığı zaman. Ve son za   
    Karakterin ayrı ayrı bölümlerde ayrı ayrı geçmiş maceraları içinde tanıtılması olmadı üstelik konular gayet iyi. Ama işte insan beraber bir iki bölüm bari macera yaşayıp ve hatta bir kaçının ölmesi vb gibi bir son beklentisi içine giriyor. Sanki 12 bölümlük bir OVA gibi falan oldu. Dogs: Bullet & Carnage'in 4 bölümlük OVAsı gibiydi animedeki hava. Filmi var (live action) tanıtma olayına derinlemesine girmeyip bir maceralarını anlatıp bitiyor... En azından baştan sona bir macera filmi izlemiş oluyor insan.
  25. Beğen
    jans09 got a reaction from hyunbinaski in Quan Zhi Gao Shou'nun Bayisub çevirmeni 22.04.2017de İngilizcesini vereceğini açıklad   
    Anime de çok iyi  fakat Çince olduğu için çeviri çok aksıyor. 
    al sana bi görsel daha... 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.