Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu   
    Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu-tartisma-konusu-olan-karakterler
  2. Beğen
    jans09 got a reaction from historianWeeb for bir durum güncellemesi, Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu   
    Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu-tartisma-konusu-olan-karakterler
  3. Beğen
    jans09 reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölü   
    Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölüyorum, o kadar tencere tava aldık gel bi tavuk suyu çorba yapalım."  
    Çocuk gaza geldi, "dur sen bana bırak malzemeleri alıyım gece yaparız" dedi.
     Ve yaptık.
    Ama yapmayaydık eyiydi.
    Tavuğu çiğ yesek daha lezzetli olurdu. Hikayenin anafikri yemek istiyorsanız ve iki sakallı adamsanız dışardan söyleyin.

4. Beğen
    jans09 reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Facebook profiline yalnızca kız anime karakteri fotoğrafları koyan erkekler sayesinde   
    Facebook profiline yalnızca kız anime karakteri fotoğrafları koyan erkekler sayesinde ana sayfam Chitoge görünümlü Mücahitler ile doldu.
  5. Beğen
    jans09 reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ   
    hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ
  6. Beğen
    jans09 reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim   
    "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim ki meşgul olduğum her sefer foruma daha fazla giriyorum :D . O yüzden gene buralardayım, ama hayıflanmak ve sızlanmaktan başınızı şişirebilirim. 
  7. Beğen
    jans09 got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem   
    Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem ama çevremde özgüven eksikliğini gidermesi gereken insanlar çoğalmaya başlamış gibi hissettiriyor O.o
  8. Beğen
    jans09 got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Ge   
    Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.
  9. Beğen
    jans09 got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Anime-manga haberleri yapan forumlara fazla takılıp anime izleyip manga okuyacağım va   
    Anime-manga haberleri yapan forumlara fazla takılıp anime izleyip manga okuyacağım vakti orada geçiriyorum.. Hangi novel anime olacak? Kim hangi anime hakkında ne demiş? En çılgın anime bilim manyakları hangileri gibi konular acayip ilgimi çekmeye başladı bu ara... Üstelik bu çok hoşuma gidiyooooooo 
  10. Beğen
    jans09 got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!   
    Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!
  11. Beğen
    jans09 got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!   
    Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!
  12. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Huzur azıcık huzur istiyorum... Misafirler gitsin. İş yerinde (!) çevirdiğim bölümler   
    Huzur azıcık huzur istiyorum... Misafirler gitsin. İş yerinde (!) çevirdiğim bölümleri encode upload edebileyim. Birikmiş animelerimi izleyim... Yaz bi biteydi iyiydi... O.o
  13. Beğen
    jans09 got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Bleach 685. bölümde bitiyor.. Bitmesine sevinsek mi üzülsek mi bilemedim ama haberler   
    Bleach 685. bölümde bitiyor.. Bitmesine sevinsek mi üzülsek mi bilemedim ama haberler bu yönde.

14. Beğen
    jans09 got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Cumartesi cumartesi işe mi gelinir arkadaş yaaaa!!!!   
    Cumartesi cumartesi işe mi gelinir arkadaş yaaaa!!!! 
  15. Beğen
    jans09 got a reaction from tristram666 for bir durum güncellemesi, Benim, benim, benim, benim <3 <3 <3 <3 Sevgili kuzenimin hediyesi Totoro   
    Benim, benim, benim, benim <3 <3 <3 <3 
    Sevgili kuzenimin hediyesi Totoro ve benim bizim incik cıncıkcıda bulduğum ve adını Cigilipub koyduğum bardakcıklarım.... Koleksiyon yapmaya karar verdim... 
  16. Beğen
    jans09 got a reaction from anes for bir durum güncellemesi, Cem Yılmaz'dan "Baka Yerooooouuuuu!!!!" :)))))   
    Cem Yılmaz'dan "Baka Yerooooouuuuu!!!!" :)))))

17. Beğen
    jans09 got a reaction from Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Neden millet her durum değiştirdiğinde bildirim gelio bana????!!!! Ne değişti birden?   
    Neden millet her durum değiştirdiğinde bildirim gelio bana????!!!! Ne değişti birden???????
  18. Beğen
    jans09 got a reaction from tea for bir durum güncellemesi, Çin'deki inşaat işçileri kepçelerle kavga etmiş... Bildiğin mecha animeleri gerçek ha   
    Çin'deki inşaat işçileri kepçelerle kavga etmiş... Bildiğin mecha animeleri gerçek hayata taşımış adamlar.... 
  19. Beğen
    jans09 reacted to SUNA for bir durum güncellemesi, Gözlerime inanamadım...Muhteşem olmuş her şey..Emeği geçenlerin o güzel yüreklerine s   
    Gözlerime inanamadım...Muhteşem olmuş her şey..Emeği geçenlerin o güzel yüreklerine sağlık canlar..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.