Jump to content

Cho

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Cho kullanıcısının paylaşımları

1. Cho

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Anket iyi oldu.Sağolasın :D Bakalım çoğunluk hangi takımda ;) Bende Bjkye oy verdim :wub:
  2. Cho

Aoki Hagane no Arpeggio Animesi Yolda :D

Bilgilendirme için teşekkürler fragmana baktım deniz savaşları filan ilgimi çekti ;) izlemeyi düşünüyorum ne zaman çıkarsa :)
  3. Cho

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Bleach 539 :wub:
  4. Cho

Karışık Çizimlerim :)

Hepsi çok iyi çizimlerinin özelliklede ichigo :D ama bu zarakideki gölgelendirmeni daha çok beğendim :wub:
  5. Cho

Japon Mutfağı

Onigiri yapmıştım evde mochi yemek istiyorum birde en yakın zamanda çok güzel yemekleri var :lol:
  6. Cho

İlk İzlediğiniz Anime?

Sailor moonu tvde izlerdim anime olduğunu bilmeyerek bilerek bleach ^_^
  7. Cho

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Bendede sailor moonun yeri ayrıdır.Bebyladedeki Kaiye hayrandım ben :wub:
  8. Cho

Koleksiyonunuz var mı?

:D Ne deyim yaparsanda gizli yap :ph34r: ablan görmesin o kadar biriktirmiş :lol:
  9. Cho

Koleksiyonunuz var mı?

:D Yok ya evlenmeyi istemekten değilde ilgimi çekiyorlardı :lol: Desenli peçetelerimi kimseye kullandırtmam ayrıca -_-
  10. Cho

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Çizimleri çok iyi :wub: Mangasını okuma şansımız olur mu ki acaba ? :mellow: okumak isterdim :D
  11. Cho

Koleksiyonunuz var mı?

Küçükken düğün davetiyesi biriktiriyordum :D Desenli peçetede biriktirmiştim bir ara :D
  12. Cho

Favori Anime Müzigin ?

Bleach Melody of the wild dance Change Fmab Again Rain
  13. Cho

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Bleach gelmeli :( Mangayı her okuyuşumda animenin gelmesini daha çok istiyorum :(
  14. Cho

İchimaru Gin FC

Benide eklermisin ? Öldüğüne inanamadım halada inanmayı reddediyorum :( Hernekadar Kubo sensei bir röportajında orda ölmesi en iyisi desede bir yerden çıkıp geleceğine inanmak istiyorum )
  15. Cho

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Karneval-8
  16. Cho

En Çok Sevdiğiniz Film

Beautiful Mind :)
  17. Cho

Bir kaç çizim de benden olsun (:

Çok iyi çizmişsin :D kıskandımm <_< (yetenek lazım olmayınca olmuyor işte) :wacko:
  18. Cho

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Bleach Aizen,İchimaru İchigo,Grimmjow Fmab Ling yao,Mustang Utapri Natsuki,Hayato Ren,İttoki,Cecil Karneval Hirato, Yogi,Gareki :wub: Hepsini ayrı ayrı seviyorum :D
  19. Bleachte olup Grimmjowla takılmak isterdim B) Fmab de olmak isterdim.Birde Utapri de Nanaminin yerinde olmak isterdim.O Kız beni uyuz ediyor :angry:
  20. Cho

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Ne çok varmış :o Ben Pokemon,bebylade,yu-gi-oh birde Sailor moonu izlediğimi hatırlıyorum.Kuzenimle sailor moonun kaçırdığmız bölümlerini anlatırdık birbirimize ne günlerdi :(
  21. Cho

Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)

Starry Sky çevrilde iyi olurdu.Yarım kalmış diye başlamadım.
  22. Eline sağlık.Kendi kendime japonca öğrenmeye çalışıyorum.Bu kelimeler iyi oldu :)
  23. Cho

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Aizen,Kenpachi,Hollow ichigo,Urahara Hele Aizene yaptığı kidoular çok iyiydi ,ulquiorra
  24. Cho

Bleach Manga Tartışma

Son mangada İchigonun sensin deyip buluşu çok iyiydi.Zampaktou yaratıcısı (adını unuttum) da çok şaşırdı olaya.537 de İshidanın Juha Bachın yanında olması şaşırtıcıydı.Annesinin ölümüne sebep olan adamla işbirliği yapacağını sanmıyorum.Vardır onun bir planı.
  25. Cho

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Uta no prince sama 2 8. bölümü izledim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.