Jump to content

Aang

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap,Müzik,Anime,Dizi

Son profil ziyaretçileri

2144 profil görütülenme

Aang üyemizin başarıları

1. Burst Angel 11. bölüm çevirisi bitti upload yapıyorum ^^

2. Aang

Burst Angel

11. bölümün çevirisini bugün içinde bitirmeyi planlıyorum öm atarsan siteyi veririm sana
  3. 10 bölümü çevrilmiş halde 24 bölümüne kadar çevirip seriyi tamamlayacağım. Yıl 20XX, geleceğin Tokyo şehrinde artık sokaklar şiddet içeren ve acımasız insanlarla doludur ve bunu durdurmak için polis güçleri de işe yaramamaktadır. Silah satın alma yaşının düştüğü, her gün onlarca insanın sokaklarda can verdiği şehirde, RAPT şirketi hergün onlarca insanın hayatını kaybedişi "dişe diş kana kan" felsefesini ileri sürerek önlemeye kararlıdırlar. Jo, Meg, Sei ve Amy adlı 4 genç kızın önlerine çıkmak imkansızdır bu kaos ortamında iken.3D grafiklerle süslü, mecha özelliğinin geri planda kaldığı, az biraz dementia tadında Gonzo eseri. 11. Bölüm (indirmek için tıkla) 12. Bölüm (Daha başlanmadı)
  4. Bir animeyi çeviriyorum yardım etmek isteyen var mı

1. yanki_99

yanki_99

bu yaz ingiltire'ye dil kursuna gidiyorum acilse yapamam ama yardım etmeyi çok isterim

2. Aang

Aang

3 saatte bitirdim yarın başka bölüm cevireceğim yarın beraber çalışalım gel

5. Şarkının güzelliği
  6. Aang'in ateş kralını devirdikten sonrası ile ilgili mangalar var onları okumanızı tavsiye ederim
  7. Evet öyle olacak internette karşılaşacağı yaratık yayınlanmıştı
  8. Bir insan nasıl benim gibi sandalyede oturur merak ediyorum :D

9. İlk sezon çevrilmiş halde
  10. Nick'in sitesinde haziranda diyor geldiği gün bölüm çevirip eklemiş olurum :)
  11. Aang

İtiraf Köşesi

Çocukken ayın bir yaratık olduğunu beni takip ettiğini sanıyordum :D
  12. http://www.youtube.com/watch?v=IhaG9Usxhsg Şelale diye okumuştum :D
    1. Songena

Songena

:D Kardeşim foruma üye oldu da buraya yazdı sandım bir an. :)

2. Aang

Aang

:FDG:DSFG:SDFG:DFG: Şelale gibi ama benim suçum yok

13. Hokage_Minato ile konuştum Avatar : The Legend of Korra çevirisini üstlendim yeni bölümlerini çevireceğim Aang’in Avatarlık döneminden 70-75 yıl sonrasını konu alacak dizide bir sonraki Avatar olan Korra’nın maceralarını izleyeceğiz … Ana karakterimiz Korra, Güney Su Kabilesi’nden isyankâr, tutkulu ve korkusuz bir su bükücü. İzleyeceğimiz dönemde kendisini suyun yanında toprak ve ateş bükmeyi de öğrenmiş fakat henüz hava bükmede ustalaşmamış bir şekilde göreceğiz. Hava bükmeyi öğreneceği kişi ise -buraya dikkat- Aang ve Katara’nın oğlu Tenzin. İkili “Republic City”de artan suç oranlarına ve anti-bükücülüğe karşı mücadele edecek … Bölüm Çevirileri 12. Bölüm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.