Jump to content
  • Create New...

Lucy_Heartfilia_02

Kayıtlı Üye
  • Content Count

129
  • Last visited

About Lucy_Heartfilia_02

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/02/1999

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime hakkında ki her şey ile ilgileniyorum.

Recent Profile Visitors

1,313 profile views
  1. Cık kestirme ;) Bırak uzasın şöle savura savura gez yollarda :D :D
  2. Şahsen benim saçlarım uzun mu kısa mı bilemedim. :ph34r: Omuzlarıma geliyor işte ;) şöyle dalga dalga B)
  3. Artık dertleriniz kalmayacak.Konu kaydırmak hiç sorun değil. Hemen hallederiz. Numaramız 0.....Çaldırın biz sizi ararız. ;) :P :D
  4. Dün gece neler yaşadınız öle oku oku gül :D En az 2-3 kez okudum. -_-
  5. İletilerim kaynıyor iyi olsun siz beni kâle almayın zaten :( *dudak büker* [Ergenlik tripleri vol. 3]
  6. Ahan da buduurrr demedik mi dedik uşağım konu kaydı vuuu huu Yeni konumuz."Kısa saçlar"
  7. O sen miydin ? :blink: Şaka şaka Üç maymun *görmedim, duymadım, bilmiyorum.*
  8. Yalan söylüyorsun nyalan :wacko: "korkmaya başladım gibi"
  9. En komik anım ; "Dikkat gülmekten yerde yuvarlanabilirsiniz !" :D :P Demedi demeyin bak -_- Ama yaymayın tmm mı benm de bir gururum var :mellow: gerçi herkese sölüyorm ama <_< Neyse ben anlatayım. :rolleyes: 5. sınıftaydım öğretmenlerle tanışıyorduk. Öğretmenim mesleğimi sorunca ellerimi silah gibi yapıp başımın yanına koyarak ajann demiştim.Herkes gülmüştü. Birz utanç vericiydi ama ben de gülmüştüm."kendime" Lütfen bunu yaymayın bakın rica ediyorum. :mellow:
  10. Ben bu aileyi kendi ailemden daha çok seviyorum zaten. :D (Yalan söylüyorr...) Hmmm Eşit değerde seviyorum diyeyim bari ;) Çaktırmayın Şşşş Ailemm beni uyumama için zorluyor cevap yazamam bir ara uyanabilirsem bakarım herkese iyi geceler. ^_^
  11. Arkadaşım bu kadar mı sevilmiyoruz ben diyorum hiç arkadaşım yok.[Ergenlik tripleri vol. 1]Kimse de demiyor biz senin arkadaşın değil miyiz ? :huh: Bu kadar mı sevilmez bir insan :mellow: :( Siz aldırmayın bana gece gece saçmalayacağım tuttu. :D Lise de yeni arkadaşlar edineceğğim o zaman görürsünüz.[Ergenlik tripleri vol. 2]
  12. En yakın arkadaşım yok çünkü arkadaşım yok o zaman sorun yok. ;) :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.