Jump to content

Lucy_Heartfilia_02

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

Lucy_Heartfilia_02 hakkında

• Doğum günü 07/02/1999

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime hakkında ki her şey ile ilgileniyorum.

Son profil ziyaretçileri

2313 profil görütülenme

Lucy_Heartfilia_02 üyemizin başarıları

1. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

Geçmiş olsun. ^_^
  2. Cık kestirme ;) Bırak uzasın şöle savura savura gez yollarda :D :D
  3. Sahi mi desem :mellow: o kadar kısa mı :blink:
  4. Şahsen benim saçlarım uzun mu kısa mı bilemedim. :ph34r: Omuzlarıma geliyor işte ;) şöyle dalga dalga B)
  5. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

Artık dertleriniz kalmayacak.Konu kaydırmak hiç sorun değil. Hemen hallederiz. Numaramız 0.....Çaldırın biz sizi ararız. ;) :P :D
  6. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

Dün gece neler yaşadınız öle oku oku gül :D En az 2-3 kez okudum. -_-
  7. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

İletilerim kaynıyor iyi olsun siz beni kâle almayın zaten :( *dudak büker* [Ergenlik tripleri vol. 3]
  8. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

Ahan da buduurrr demedik mi dedik uşağım konu kaydı vuuu huu Yeni konumuz."Kısa saçlar"
  9. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

O sen miydin ? :blink: Şaka şaka Üç maymun *görmedim, duymadım, bilmiyorum.*
  10. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

Yalan söylüyorsun nyalan :wacko: "korkmaya başladım gibi"
  11. Lucy_Heartfilia_02

Komik Anlarınız?

En komik anım ; "Dikkat gülmekten yerde yuvarlanabilirsiniz !" :D :P Demedi demeyin bak -_- Ama yaymayın tmm mı benm de bir gururum var :mellow: gerçi herkese sölüyorm ama <_< Neyse ben anlatayım. :rolleyes: 5. sınıftaydım öğretmenlerle tanışıyorduk. Öğretmenim mesleğimi sorunca ellerimi silah gibi yapıp başımın yanına koyarak ajann demiştim.Herkes gülmüştü. Birz utanç vericiydi ama ben de gülmüştüm."kendime" Lütfen bunu yaymayın bakın rica ediyorum. :mellow:
  12. Ben bu aileyi kendi ailemden daha çok seviyorum zaten. :D (Yalan söylüyorr...) Hmmm Eşit değerde seviyorum diyeyim bari ;) Çaktırmayın Şşşş Ailemm beni uyumama için zorluyor cevap yazamam bir ara uyanabilirsem bakarım herkese iyi geceler. ^_^
  13. Duygulandım. [Ağlama ifadesi yok ki] :')
  14. Arkadaşım bu kadar mı sevilmiyoruz ben diyorum hiç arkadaşım yok.[Ergenlik tripleri vol. 1]Kimse de demiyor biz senin arkadaşın değil miyiz ? :huh: Bu kadar mı sevilmez bir insan :mellow: :( Siz aldırmayın bana gece gece saçmalayacağım tuttu. :D Lise de yeni arkadaşlar edineceğğim o zaman görürsünüz.[Ergenlik tripleri vol. 2]
  15. En yakın arkadaşım yok çünkü arkadaşım yok o zaman sorun yok. ;) :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.