Jump to content

GaNGeSTeR

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

GaNGeSTeR hakkında

• Doğum günü 04/04/2001

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Pc,Atari games,Animes,Napping

GaNGeSTeR üyemizin başarıları

1. GaNGeSTeR

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Higurashi'den satoko aşçılığı iyi tipik ev hanımı... :wub: DxD 'den koneko çok tatlı hele hele davranışlar.... Higurashi'den takano miyo çok çekici...(ama çok deli :( ) To love ru yukki mikan ( abisine sulanıyo bu da off :( ) K-on tsumugi .... :wub: Kaichu wa maid sama'dan misaki (tabi beni döver falan ama yinede olsun :) ) Gantz sei sakuroka sevdiğinin her koşulda yanında olup destekleyebilecek bir karakter... ;) Street fighter ıbuki legend doğrumu yazdım bilmem ismi ibuki ve makoto :D Tekken blood venegance alessa ve panda biri hayvan maalesef ama çok şeker delirttim sonunda :D Amnesia'dan heroine (ana karakter kız ) :D Sonunda bitti.... :P Üstteki seni geçtim benimkinde hayvan bile var....
  2. GaNGeSTeR

Hint filmleri izleyen var mı ?

Aynen hayatımda bir kere izledim onda anladığım tek şey du çik çik çiki melodisi ile başlayan hint dansıydı bana da itici geliyor ama 3 idiotu gerçekten çok duydum... :D
  3. GaNGeSTeR

Ergo Proxy FC

Çok uyanıksınız birde profiline ergo proxy avatarı koymuş yaaa ....
  4. GaNGeSTeR

Nasıl bir anime istersiniz?

Zayıf diyaloglar ..... Bir de neyiyle yapacak animeyi merak ettim....
  5. GaNGeSTeR

program önerin

Neden biz senin yüzünü mü görmemiz gerek ln....
  6. GaNGeSTeR

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Sen fatmagül müsün de taciz edicekler.... :D Paçalı don mu giyiyosun yoksa yada puantiyeli elbisen mi var mustafan var mı :D Fatmagül deilsen bişey olmaz....
  7. Atarlanmakta atarlı olmakta bir sanattır :P

8. Platonik anime aşığı !!! anime olmasa intihar etcen herhalde.....
  9. GaNGeSTeR

One Piece’e İlgi Çabuk Düştü

,Su tabancası !!!!
  10. Değişmezdi.... Hayatım... :)
  11. GaNGeSTeR

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Guilty crown'un finali gayet net ne umuyırsun anlamadım hala.... Bleach,Rosario + vampire.....
  12. GaNGeSTeR

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Aizen tabisi..... Diğerleride... Ulqi Grimjow fln....
  13. Beni de eklee not: bebek çok şeker ama unutmayalım makul olan bir deil üç çocuk yapmak .... hergün üç ayran için ayrı zamanda ....
  14. GaNGeSTeR

Üye Albümü

Bayağı hoş fotoymuş tek bir kadın var o kim annenmi kızıyor sana herhalde kızım !!! ağaçlarla oynama tepinme....
  15. Arki kavgalarına döndü iş..... :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.