Jump to content

HeAnDeR

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

HeAnDeR kullanıcısının paylaşımları

1. HeAnDeR

Sword Art Online’a Özel Anime

Fazla ümitlenmeyin, saçmalarlar üzülürsünüz.
  2. HeAnDeR

Anime Reyting Rekoru Kırıldı

Sevindim. Animeyi izlemeyeli 1,5 yıl olmuş bile uzdu :( Bu arada Sao fma yı geçmiş ... Amerika beyler twilight var orda. Ne bekliyorsunuz ? Justin bieber ın en çok hayranı orda. Fazla birşey beklemeyin oradan. Bleach'in 1. seçilmesi bile mucize.
  3. HeAnDeR

Değiştirmek İstediğiniz (Spoiler içerir)

Code geass ve guilty crown. Ne olduğunu yazmıyorum anlayan anlar.
  4. HeAnDeR

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Sonunda!! Kuroko geliyor millet :D bekleyemiyorum umarım hemen sonbahar gelmez(okullar açılacak bir de)
  5. HeAnDeR

Date A Live 2. Sezon

Zaten belliydi. O ne saçma bir sondur, zaten son değilmiş. Güzel bir haber oldu sevindim :)
  6. HeAnDeR

En Komik Anime Karakteriniz

Bence beelzebubdan furuichi(manga okuyanlar bilir :( ) ve gintama'dan madao :D
  7. HeAnDeR

Burçlar!

Ben ne dedim :D tam olarak inanmıyorum işte teorik olarak gezip görme isteği doğru ama onu yalanlayamam .) Hayırlı olsun, kova burçları dahi olursa benim yaşıt kuzen ve annem de dahi oluyor. Benim kuzenden dahi olmayı hiç beklemem :D
  8. HeAnDeR

High school dxd ova 2

... Rüyanızda ne yaptığınızı sorabilir miyim? :ph34r:
  9. HeAnDeR

Burçlar!

Katılıyorum. Benim çok iyi geçindiğim ikizler arkadaşım var, Neyse kişilik özellikleri tam olarak uymaz zaten. Bende yayım ama hepsi uymuyor.
  10. HeAnDeR

Burçlar!

Çok inandığım söylenemez ama hepsini okudum, cidden guzel yazmışsın. Şu arası iyikötu kısmı tam doğru diyemem o kadar :)
  11. HeAnDeR

En güçlü Espada

Bence yammy en güçlüdür :P starktan bişe olmaz ichigo onu eski bankai haliyle alırdı. Gereken hız vardı ichigoda.
  12. HeAnDeR

En güçlü Espada

Yanlız konu kayıyor başka yerlere yok mu ulq'u savunan? veya yammy en güçlü diyen?
  13. HeAnDeR

En güçlü Espada

Unutmuşum :D 1 yıl önce gibiydi herhalde izlemiştim. Mugetsu atmıştı resmen :D
  14. HeAnDeR

En güçlü Espada

Brook'un yediği meyveden bulsun, ölürse diye :D
  15. HeAnDeR

En güçlü Espada

:D güldürdün, Kafasına göre takılıyor işte, bide şeytan meyvesi bulsun oh mis :D
  16. HeAnDeR

En güçlü Espada

X Katılıyorum ichigo zaten başta giderdi. 10 saniye nedir ya! sonradan daha uzun tutmayı becerdi. Ama kubo mangada biraz saçmaladı en sevdiklerimizi öldürüyor, kör ediyor. İchifo şimdi İnsan>Shinigami>Hollow>Quincy oldu :D Ne kaldı? SUPER SAİYAN :D
  17. HeAnDeR

One piece 711

Bunun için 7 kase muzlu puding yapmıştım.3tane kaldı onlar da bitecek şimdi :D
  18. HeAnDeR

En güçlü Espada

Aslında aizen sıralama yaparken bunları dövüştürmeliydi. En azından daha kesin olurdu da. Bizde kesin olara barragan(ulq,vb.) en güçlü diyebilirdik.
  19. HeAnDeR

En güçlü Espada

Anladım ben barraganın gücünü unutmuşum uzun zaman geçti zaten, ama niyese hala en güçlü olduğuna inanamıyorum.Bir kere ulq'un 2.dönüşümü bir işe yaramaz zaten aizen biliyordur, ne kadar saklamaya çalışsada. O yüzden ulq gider. Stark zaten pert şu an en güçlü hali felan kalmadı.İchigoyu espada olarak kabul etmeyin(zaten değil.)Barragan ne kadar güçlü olursa olsun şuan ölü. "Bence" ölü insanlar güçlü değildir,Nedeni ölü insan(hollow :D) güçlenemez, Ondan daha güçlüleri çıkacaktır. Zaten o sıralamayıda hiç anlamadım, yammy de sonradan ekleme kubo öyle birşey düşünmüyordu yoksa daha karizma yapardı karakteri. Barraganın gücünü hafife almıyorum. Adam ölümsüz-dü. ama öldü o yüzden en güçlü değil. En güçlüler ölmez(insan değilse). Şuan manga'da en güçlü grimmjow dur(yanlış yazdım kesin :P) (espada olarak en güçlü,ichigo yine alır.)
  20. HeAnDeR

En güçlü Espada

Barraggan'ın güçlü olduğunu kabul ediyorum, zaten barragan güçlü değil diyen atlasın en yakın camdan.Ama kendi gücü gücü tarafından yenilebilen birine ben güçlü demem. Bunu "adam sadece kendi gücüyle yenilebiliyor" diye düşünmemek lazım. Asıl kendi gücüyle yenildiği için güçsüz. Spoiler olacak ama naruto'da da şu 3. raikage mi neydi parmaklarına göre gücünü arttıran. adamı yenmek mümkün değil rasen-shurikenle çizik yok. Ama normal rasenganla koluna vur bitti her şey. Bu güç müdür? sonuçta kendi silahı tarafından yenildi ve utanç duyuyor. İşte bu yüzden tanrı psikolojisine girmeyeceksin. Bu arada bleach evreninde işe yarar mı bilmiyorum ama, ateş>çürüme gibi bir doğa dengesi var. isteyenler bakabilir ama bleach te işe yarayacağını sanmıyorum.
  21. HeAnDeR

Gözlerinde Güç/Göz Tekniği Olan Karakterler

Kuroko no Basket'in 180.bölümlerinde Kise'ninde göz gücü olacak. Devamını söylemiyorum spoiler olur. Spoiler yemek isteyenler aşağıdaki resme baksın.
  22. HeAnDeR

Peace Fansub

Başarılar dilerim, en sevdiğim serileri çeviriyorsunuz :D
  23. HeAnDeR

Gözlerinde Güç/Göz Tekniği Olan Karakterler

Hepsini söylemişsiniz zaten <_< 11 eyes ana karakterin tek gözüyle geleceği görme yeteneği vardı (adını unuttum) Tek gözü sarı ve kör. Geleceği görebiliyor o gözüyle.
  24. HeAnDeR

W7 Start Butonu Değiştirme

Güzel konu bilmiyenler için yararlı olabilir, emek harcamışsın.
  25. :D tmm ben rezil oldum gidip saklanıyorum :D :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.