Jump to content

Nexathol

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Nexathol hakkında

• Doğum günü 05/16/1996

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Basketball, Computer games, anime, movies, books, english.

Nexathol üyemizin başarıları

1. Senden özür dilerim.Arad Senki'yi çevirip bir yandan da derslerimle ilgilenebilirim sandım ama çok vaktimi alıyordu ve 12.sınıf olduğundan fazla vakit ayıramıyordum.Sana çeviriyi başkasına vermen için mesaj bile atamadım :(

2. Arkadaşlar çeviriyi başkası aldı.Sizlerden özür dilerim.Bu sene 12.sınıf olduğum için baya sıkışığım.Çeviriyle beraber dersleri de yürütebilirim diye düşündüm ama umduğumdan daha da yoğun bir sene geçirdiğim için çeviriyi bırakmak zorunda kaldım.Özür diliyorum çünkü çeviriyi bıraktığımı bile söyleyemedim. :( eğer üniversiteyi kazanırsam, seneye çeviri işine başlayabilirim.
  3. Konu: Macera, fantastik, komedi Özet; Anime, Nexon'ın Dungeon Fighter Online adlı oyunu temel alınarak yapılmıştır. "Kazan'ın lanetli ışığının" Arad kıtasına düşüşünden sonra tek kolu lanetlenen Baron'un maceralarının anlatıldığı hikâyede; Roxy adlı ruh tarafından ele geçirilen bir kılıcı bulan Baron, lanetin sırrını çözmek üzere bir maceraya atılır ve yolculuğu sırasında ekibine katılacak yeni insanlarla tanışır.. Not: Çeviriyi kendim yapıyorum. Animeyi en son kaldığı yerden çevirip yayınlamaya devam edeceğim.Kısa sürede çeviriye başlayacağım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.