Jump to content

Treacer

Kayıtlı Üye
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Not Telling

Treacer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. bence yapmalısın. tamda internette öyle bir ders arıyodum
 2. videon copyright yüzünden silinmiş. yenileyebilirmisin.
 3. Treacer

  Benim amv :)

  anlam akışını bozmak istemiyor olsan bile en azından efekt ekleyebilirdin. videoya sadece müzik eklemişsin.
 4. biliyorum zaten dediğin gibi yapıyorum da ben yapmaya arkaplan üzerinden başlıyorum. bazen resimler uyumlu olmuyor. mesela arkaplan büyük üzerine eklediğim png daha küçük oluyor(genellikle böyle oluyor) . bende resmin orjinalini bozmamak için png nin etrafından kırpıyorum. ve çalışmamı bunun üzerinden yapıyorum. çalışmam bittiğinde dediğin gibi yapıyorum fakat ; örneğin png nin etrafından kırptığımda 500x300 ise 400x200 yaparsam oranları bozulur ve resim yukarıdan bastırılmış gibi olur. bu yüzden oranlarını bozmamaya dikkat ediyorum. 500x300 ise 250x150 olur. konuda "kırparken dikkat etmediğim için" derken png'nin etrafından kırpmayı kastediyordum. yorumun için sağol :)
 5. konum yukarı çıksın diye flood yapmak için yapmıyorum ki. ilk yorumumda cevap verdim. ikincisinde yeni düzenlemeyi söyledim. üçüncüsünde yenilerini konuya ekleyecektim daha fazla resim paylaşamadığım için yorum olarak yazdım.
 6. Konuya daha fazla ekleyemediğim için böyle yapıyorum. Shingeki No Kyojin'den (Attack On Titan) Eren Jaeger'in imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (Kırparken dikkat etmediğim için 356x200 oldu :D) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : Yorumlarınızı Bekliyorum :)
 7. Yeni imza eklenmiştir. Yorumlarınızı bekliyorum. :)
 8. dediğin gibi yaptım. sadece mavi pek iyi olmaz diye mavi ateş yaptım. ateş i resim kullanmadan boyayarak yaptığım için biraz uğraştırdı. yorumlarınızı bekliyorum.
 9. yeni imza eklenmiştir yorumlarınızı bekliyorum
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.