Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Treacer

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Treacer

 1. bence yapmalısın. tamda internette öyle bir ders arıyodum
 2. videon copyright yüzünden silinmiş. yenileyebilirmisin.
 3. Treacer

  Benim amv :)

  anlam akışını bozmak istemiyor olsan bile en azından efekt ekleyebilirdin. videoya sadece müzik eklemişsin.
 4. biliyorum zaten dediğin gibi yapıyorum da ben yapmaya arkaplan üzerinden başlıyorum. bazen resimler uyumlu olmuyor. mesela arkaplan büyük üzerine eklediğim png daha küçük oluyor(genellikle böyle oluyor) . bende resmin orjinalini bozmamak için png nin etrafından kırpıyorum. ve çalışmamı bunun üzerinden yapıyorum. çalışmam bittiğinde dediğin gibi yapıyorum fakat ; örneğin png nin etrafından kırptığımda 500x300 ise 400x200 yaparsam oranları bozulur ve resim yukarıdan bastırılmış gibi olur. bu yüzden oranlarını bozmamaya dikkat ediyorum. 500x300 ise 250x150 olur. konuda "kırparken dikkat etmediğim için" derken png'nin etrafından kırpmayı kastediyordum. yorumun için sağol :)
 5. konum yukarı çıksın diye flood yapmak için yapmıyorum ki. ilk yorumumda cevap verdim. ikincisinde yeni düzenlemeyi söyledim. üçüncüsünde yenilerini konuya ekleyecektim daha fazla resim paylaşamadığım için yorum olarak yazdım.
 6. Konuya daha fazla ekleyemediğim için böyle yapıyorum. Shingeki No Kyojin'den (Attack On Titan) Eren Jaeger'in imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (Kırparken dikkat etmediğim için 356x200 oldu :D) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : Yorumlarınızı Bekliyorum :)
 7. Yeni imza eklenmiştir. Yorumlarınızı bekliyorum. :)
 8. dediğin gibi yaptım. sadece mavi pek iyi olmaz diye mavi ateş yaptım. ateş i resim kullanmadan boyayarak yaptığım için biraz uğraştırdı. yorumlarınızı bekliyorum.
 9. yeni imza eklenmiştir yorumlarınızı bekliyorum
 10. resimi değiştirerek spoiler içerisine aldım. ve düzelttim artık kılıç daha normal gibi
 11. yorumun için sağol. haklısın normalde daha büyük ama benim bulduğum resimde kılıcı sığmadığı için buraya kadardı. ve resimde 400x200 den büyüktü. ben resmin 400x200 den büyük olduğunu ve kılıcın kısa olduğunu farketmemiştim. bu yüzden büyük resim üzerinden yaptım ve böyle oldu. resmin büyük olduğunu farkettiğimde "okumura rin" yazısı biraz yukarıda olduğu için kırpamadım direk resmi tamamen küçülttüm ve bu hale geldi :)
 12. yorumun için sağol bidahakilerde öyle yaparım
 13. Ao No Exorcist'den Okumura Rin'in imzasını yaptım. Yaptığım ilk imza. Orijinal : 400x200 boyutunda olan : Çalıntı olmadığını ispat etmek için (illa ki çalıntı diyen çıkar :) ) .psd dosyasının resmi: Naruto'dan Hatake Kakashi'nin imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (aslında kırparken dikkat etmediğim için 400x134 oldu :) ) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : One Piece'den Luffy'nin imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (yine kırparken dikkat etmediğim için 400x199 oldu :D ) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : Yorumlarınızı Bekliyorum :)
 14. yani paylaşmayacaksan bile en azından isteyenlere pm atarmısın?
 15. action arşivin felan varmı varsa paylaşırmısın ?
 16. MEP bir çok kişiyle yapılan AMV 'dir. AMV ise Animelerin bazı kesitlerinin bir araya getirilip müzik eklenip efektler eklenmesiyle oluşan videodur. yani Anime Music Video => AMV . MEP i bilmiyorsan amv yi de bilmiyorsundur herhalde. o yüzden amv yi de açıkladım. genelde MEP ler saniyelere göre kişiler arasında paylaşılır. ve herkes birleştirip AMV yapar. genelde MEP ler AMV lere göre daha iyidir. Çünkü daha kısa olacağı için daha fazla üzerinde uğraşır yapanlar. umarım açıklayıcı olmuştur . ^_^
×
×
 • Create New...