Jump to content
Türk Anime TV Forum

Treacer

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  30
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Treacer kullanıcısının paylaşımları

 1. Treacer

  Yeni amv'em (Bleach)

  bence yapmalısın. tamda internette öyle bir ders arıyodum
 2. Treacer

  Yeni amv'em (Bleach)

  videon copyright yüzünden silinmiş. yenileyebilirmisin.
 3. Treacer

  Benim amv :)

  anlam akışını bozmak istemiyor olsan bile en azından efekt ekleyebilirdin. videoya sadece müzik eklemişsin.
 4. Treacer

  Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

  (Ore no Imouto'dan)
 5. Treacer

  İmza Çalışmam

  biliyorum zaten dediğin gibi yapıyorum da ben yapmaya arkaplan üzerinden başlıyorum. bazen resimler uyumlu olmuyor. mesela arkaplan büyük üzerine eklediğim png daha küçük oluyor(genellikle böyle oluyor) . bende resmin orjinalini bozmamak için png nin etrafından kırpıyorum. ve çalışmamı bunun üzerinden yapıyorum. çalışmam bittiğinde dediğin gibi yapıyorum fakat ; örneğin png nin etrafından kırptığımda 500x300 ise 400x200 yaparsam oranları bozulur ve resim yukarıdan bastırılmış gibi olur. bu yüzden oranlarını bozmamaya dikkat ediyorum. 500x300 ise 250x150 olur. konuda "kırparken dikkat etmediğim için" derken png'nin etrafından kırpmayı kastediyordum. yorumun için sağol :)
 6. Treacer

  İmza Çalışmam

  uyardığın için sağol
 7. Treacer

  İmza Çalışmam

  konum yukarı çıksın diye flood yapmak için yapmıyorum ki. ilk yorumumda cevap verdim. ikincisinde yeni düzenlemeyi söyledim. üçüncüsünde yenilerini konuya ekleyecektim daha fazla resim paylaşamadığım için yorum olarak yazdım.
 8. Treacer

  İmza Çalışmam

  Konuya daha fazla ekleyemediğim için böyle yapıyorum. Shingeki No Kyojin'den (Attack On Titan) Eren Jaeger'in imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (Kırparken dikkat etmediğim için 356x200 oldu :D) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : Yorumlarınızı Bekliyorum :)
 9. Treacer

  İmza Çalışmam

  çok sağol
 10. Treacer

  İmza Çalışmam

  Yeni imza eklenmiştir. Yorumlarınızı bekliyorum. :)
 11. Treacer

  İmza Çalışmam

  dediğin gibi yaptım. sadece mavi pek iyi olmaz diye mavi ateş yaptım. ateş i resim kullanmadan boyayarak yaptığım için biraz uğraştırdı. yorumlarınızı bekliyorum.
 12. Treacer

  İmza Çalışmam

  sağol yorumunu dikkate alacağım
 13. Treacer

  İmza Çalışmam

  yeni imza eklenmiştir yorumlarınızı bekliyorum
 14. Treacer

  İmza Çalışmam

  resimi değiştirerek spoiler içerisine aldım. ve düzelttim artık kılıç daha normal gibi
 15. Treacer

  İmza Çalışmam

  yorumun için sağol. haklısın normalde daha büyük ama benim bulduğum resimde kılıcı sığmadığı için buraya kadardı. ve resimde 400x200 den büyüktü. ben resmin 400x200 den büyük olduğunu ve kılıcın kısa olduğunu farketmemiştim. bu yüzden büyük resim üzerinden yaptım ve böyle oldu. resmin büyük olduğunu farkettiğimde "okumura rin" yazısı biraz yukarıda olduğu için kırpamadım direk resmi tamamen küçülttüm ve bu hale geldi :)
 16. Treacer

  İmza Çalışmam

  yorumun için sağol bidahakilerde öyle yaparım
 17. Ao No Exorcist'den Okumura Rin'in imzasını yaptım. Yaptığım ilk imza. Orijinal : 400x200 boyutunda olan : Çalıntı olmadığını ispat etmek için (illa ki çalıntı diyen çıkar :) ) .psd dosyasının resmi: Naruto'dan Hatake Kakashi'nin imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (aslında kırparken dikkat etmediğim için 400x134 oldu :) ) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : One Piece'den Luffy'nin imzası. Orijinal : 400x200 boyutunda olan (yine kırparken dikkat etmediğim için 400x199 oldu :D ) : Çalıntı olmadığını ispat etmek için .psd dosyasının resmi : Yorumlarınızı Bekliyorum :)
 18. yani paylaşmayacaksan bile en azından isteyenlere pm atarmısın?
 19. action arşivin felan varmı varsa paylaşırmısın ?
 20. Treacer

  MEP Projesi | Editör Aranıyor

  MEP bir çok kişiyle yapılan AMV 'dir. AMV ise Animelerin bazı kesitlerinin bir araya getirilip müzik eklenip efektler eklenmesiyle oluşan videodur. yani Anime Music Video => AMV . MEP i bilmiyorsan amv yi de bilmiyorsundur herhalde. o yüzden amv yi de açıkladım. genelde MEP ler saniyelere göre kişiler arasında paylaşılır. ve herkes birleştirip AMV yapar. genelde MEP ler AMV lere göre daha iyidir. Çünkü daha kısa olacağı için daha fazla üzerinde uğraşır yapanlar. umarım açıklayıcı olmuştur . ^_^
 21. Treacer

  Anime Dünyasında En İyi Gülüş

  sonuncusu hangi animeden ?
×
×
 • Yeni Oluştur...