Jump to content

Hatsune Miku

Üyeler
  • İçerik sayısı

453
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Hatsune Miku kullanıcısının paylaşımları

1. Hatsune Miku

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

Sen bunları keçeli kalemle renklendirsen varya... Uffff :D
  2. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Kötü karakter aşırı derecede böbürlenir
  3. Hatsune Miku

Tavşan kafe :)

Kedili vardı sanırım :D
  4. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Shojo animelerde bizim erkeğin bişeyler saklaması durumu, kızın da öğrenme duygusunun kabarması ..
  5. Hatsune Miku

Foto Manga Denemesi

Aynı şeyi bende düşünmüştüm :D İyi fikir devam ettir ! c:
  6. Selam arkadaşlar :D Forumda gezinirken bi arkadaşın konusunu gördüm. "Gumball Anime Olsaydı". Bende geçen Gravity Falls 'ın anime versiyonunu izledim paylaşıyım dedim :D Gumball'lı konu için spoilerdeki linke tıklayın! c: http://forum.turkanime.tv/topic/12888-e%C4%9Fer-gumball-anime-olsayd%C4%B1/ Ve bu da Gravity Falls'ın anime versiyonu. C: Sizin fikirleriniz neler ? :D
  7. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Kızkardeşinin cinsel istismarına uğrayan zavallı abi kgjmffgh
  8. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Ahahahaha aynen :D
  9. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Ana karakterin veya önemli yan karakterin bi kardeşinin kötü tarafa katılması .-.
  10. Hatsune Miku

Anime klişeleri

3-5 serseri ana karakterimizi rahatsız eder. Karakter bunlara uzak durmasını söyler ama bunlar durmaz ve tenha yerde karakterimizi sıkıştırırlar. Sonra karakter dövüşmeye bile gerek kalmaz genelde, bi bakış atar serseriler "s*çtık, bu adam çok güçlü" (evet genelde böyle diyorlar) diyerek kaçışmaya başlarlar. Ha diyelim böyle olmadı, yine serseriler karakterimizi tenha köşeye çekince bunların babayiğitleri çıkar karakterimize saldırmayı dener ama karakterimiz buna tek atar ve diğerleri çil yavruları gibi kaçışır :D
  11. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Ahahahhaha iyi bi nokta yakalamışsın :D Size çok kral bi klişe söyleyim. -SHOJO MANGALAR/ANİMELER- Ezik, fakir, sıradan bir kız okulun en popüler çocuğuna aşık olur. Ona aşkını itiraf eder ancak çocuk belli sebeplerden dolayı kızı reddeder. Kız ağlar zırlar sonra çocuğu daima takip eder. Çocukta buna gardını indirir kendini kaptırır ve aşık olur. Not: UMUDUNUZU KAYBETMEYİN KIZLAR~~! \(QoQ)\
  12. Hatsune Miku

İtiraf Köşesi

Birçok kişiyi öldürdüm.
  13. Hatsune Miku

Anime klişeleri

Ana karakter dövüşte tam yenilecek olurken bi anda arkadaşlarını hatırlaması ve "ARKADAŞLARIM UĞRUNAAAAĞ" diyerek adrenalinli güçlü inanılmaz son seviye bi varlığa dönüşerek rakibini yenmesi.
  14. Hatsune Miku

2014'ün En iyi 30 Animesi

:):) :):) :), on 18 Jan 2015 - 6:34 PM, said: çok haklısın bence de galiba bu liste belli yaş gruplarına göre hazırlanmış geneli her yaş grubunun izleyebileceği animeler tokyo ghoul vb animeler belli yaştan sonrasının izleyebileceği animeler
  15. Hatsune Miku

2014'ün En iyi 30 Animesi

Tokyo Ghoul ve Akame ga Kill 2014 te çok tutulan 2 seriydi. Zankyou no Terror'den bahsetmiyorum bile. Rahat ilk 10 a girmeliydi. Hepsini anladım bunlar daha listede bile yokken Ping Pong denen anime nasıl 2.ci olabildi? Bunlar haricinde Sword Art Online II gerçekten bozmuştu ve 30.olması bile şans eseri. Her bölüm sadece 3-4 dakika dövüş görüyorduk.Geçen sezonun en hakiki karakterlerini bu sezon mahvetmişler. Bu sezon paso Sinon'un ağlamasıyla geçti.Düşünsenize, Asuna falan hep karakter sıralamasında en kötü ilk 5 e giriyor.2.sezonda yeri bile yoktu güzelim karakterin.Saçma buldum şahsen. Şu ana kadar olması gerekenler buydu. Diğer animeleri saymıyorum, sadece 2014 kriterlerini göz önünde bulunduruyorum.
  16. Hatsune Miku

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Oha lkljkgjdjs hepsini anladım eve gitmen nedir wow, sen baya bildiğin ölüp dirilmişsin. ovo
  17. Hatsune Miku

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Yaklaşık 1-2 hafta önce yaşandı benim olayım. Arkadaşım kendini asmıştı.Onun cesedinide ben bulmuştum. Kendini asmasının sebebi %90 bendim, bu suçluluk duygusu yüzden binadan atlamaya hazırlanırken arkadaşlarım beni ikna ettiler ve bende yaşamaya karar verdim.Pişman değilim..
  18. Mangasının animenin kaldığı yerden türkçe okuyabileceğim bi site varmı?
  19. Kaç saatte iniyor? Birde ben fridrive indiremedim iuygun bi zamanda resimle anlatım yapsanız?
  20. Hatsune Miku

Neden Mangalar Renkli Değil

Programla degil elle yapiyorlar sonra scannerle pcye aktariyorlar
  21. Hatsune Miku

Mangayı manga kılan şey tersten okunması zaten. Madem o kadar istiyosunuz çizgiroman okuyun u-u
  22. Hatsune Miku

Müzik için drama cdler var ama bu sadece yaoiler için sanırsam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.