Jump to content

Hatsune Miku

Üyeler
  • İçerik sayısı

453
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Hatsune Miku kullanıcısının paylaşımları

1. Yan karakterler sıradan ama anakarakter her şeye farklı hava katmış.Zaten shoujo mangalarda yankarakterler gibi karakterler olmasından bıkmıştım.Birazda değişik olsun diye :D İyi iyi, çok iyi bu.
  2. YESH! Bu sene baya terörlü animeler çıktı hepside sardı TGnin mangasını okumadığım için bilemiyorum
  3. Zaten bu bi çeşit fragmandı :D Bundan sonrası 1.şahısla anlatım ^^
  4. Hatsune Miku

AMV'lerim, Strix (13.06.2016)

Bende beğendim.Ama anlaşılan başka amvlerden kesit yapmışsın.Ama olsun zamanla daha iyi iş çıkarırsın inanıyorum ^^
  5. İsraf etmişler güzelim oyunu :c
  6. Hatsune Miku

AMV'lerim, Strix (13.06.2016)

AVM değil, AMV.
  7. Wışş Fışş Aneeyyy! Sen işi ilerlet site falan aç, renkli renkli manga keyfi yapalım :D
  8. Hatsune Miku

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

otakusekai falan vardı bi ara skjdslgkjds
  9. WHOA! HEPSİNİ BEKLİYORDUM. AMA ASSASİNATİON CLASSROOMDAN HABERİM YOKTU, MANGASI ÇOK SARDI *-* Ağağğağağa *mutluluktan öldü*
  10. Aklıma Arima Kousei geldi, Türkiye'nin yeni Arima'sı ol bence sen :D
  11. Hatsune Miku

Koe no Katachi Mangası Anime Oluyor

Afişten anladığım kadarıyla evet
  12. turkanime de sansürsüzünün olması çok ilginç :D
  13. Deşmeli kesmeli anime, testerenin anime versiyonu gibi
  14. Hatsune Miku

Planladığım manga

kaida: benziyorlar. konu olarakta biraz benziyor ama güzel yinede MANGANI ÇİZİNCE BİZEDE YOLLA ^^
  15. Hatsune Miku

One Piece’in En Hüzünlü 15 Sahnesi

Acılarımı tazeledi ._.
  16. HONTO YORİ DANGO BİZİM BİLDİĞİMİZ BOF YA! (BOYS OVER FLOWERS) AMAN TANRIM SİŞGJŞSDKJGİSDGSDŞLG
  17. Hatsune Miku

Naruto’ya Yeni Devam Mangası Geliyor!

Millet şimdi "AKİPUDDEN!" "Yeni jenerasyon" diye sevinecek ama öyle bişey yok. Hatta kishi-senpayy bunu kendisi açıkladı. OVA tarzı bi manga bölümü olabilir qwq
  18. Hatsune Miku

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

Narutonun bitişini gözümüze sokmayın, valla çok koydu ya qwq AĞAĞAĞĞA NARDOYU ÖZLİYCEM T-T
  19. Hatsune Miku

Hangi Animenin Oyunu Çıksın İsterdiniz?

Sailoor Moon sodhgsişkjl
  20. Hatsune Miku

Otome Oyunu Nedir?

Slm estel by tnşablrmyz :)))):)))):):):)::) Direk altyazı çeviriler de vardır qwq
  21. Hatsune Miku

Otome Oyunu Nedir?

AYNEN AYNEN AYNEN Ya ama shall we date deki oğlanlar bonjour koiaji patisserie deki karakterlere benziyorlar ÇIK YIKIŞIKLILIR C:
  22. Hatsune Miku

Otome Oyunu Nedir?

OHA *Q* Ya japoncaya pek gerek yok çoğu oyun ingilizce formatında zaten. ;-;
  23. Hatsune Miku

Ouu! H.O.T.D yi nasıl unuttuk :DD
  24. Hatsune Miku

kjsdhglkdjs Neyse :D DxD nin oyunu yaratıcı olabilir bence ya şeytanlı meytanlı savaşlar elde edilen büyüler vs. :3
  25. Hatsune Miku

Otome Oyunu Nedir?

Şimdi anladım pardon qwq Ya türkçe var olmasınada böyle viki gibi az çok ayrıntılı bilgi yok TwT 3 cümle insana bilgi veriyor tabii. keşke bunu derslerdede uygulasarda 5 cümlelik şeyi 6 sayfa yazmasak =w=
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.