Jump to content

Hatsune Miku

Üyeler
  • İçerik sayısı

453
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Hatsune Miku kullanıcısının paylaşımları

1. Hatsune Miku

Mep Studio

+
  2. Hatsune Miku

Mep Studio

++++
  3. Hatsune Miku

Mep Studio

[ spoiler] içerik [ /spoiler] spoilerleri boşluksuz yazacaksın Genellikle öyle, biz ağırlık vereceğiz ama shojo tarzına
  4. Hatsune Miku

Mep Studio

Videolarınızın birkaçını izledim, çalışmalarınız güzel ama biraz amv formatında sajfjfkf (yazı falan yok QvQ),birde shojo şeysi değil :p Yinede Studionuza katılmaktan zevk duyarım ^^
  5. Hatsune Miku

Mep Studio

Merhaba! Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, fırsat bulamadım yazmaya asdkisşalkf Öncelikle konu başlığını doğru yere mi açtım doğru içerikmi yazdım emin değilim? (Gerekirse konuyu kilitleyebilir,yerini değiştirebilir veya silebilirsiniz) ¯\_(ツ)_/¯ Neyse konuya gireyim. Bir mep stüdyosu kurmayı düşünüyorum. (örnek: Mad Designs Studio, Wonderland Dreams Studio , Limounise Studio gibi) Kızlara yönelik olacak genellikle. İçerikler yaoi, shojo, romantizm, bishonen tarzında olacak anlayacağınız ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ne dersiniz? Katılmayı düşünürmüydünüz? P.S: Mep= Multiple Editor Project anlamına gelmektedir, örnek olarak yukarıda yazdığım stüdyoların videolarına bakabilirsiniz.
  6. Hatsune Miku

Naruto Gaiden Mangası Sona Eriyor

Babam "Naruto'ya bi sezon daha getirirler veya mangası devam eder . Sonraki aşamada Naruto uzaydan gelen kişilerle falan dövüşcek, hem birsürü karakter vardı örneğin o resimleri genjutsuya çeviren, onlarla alakalı gizem sürüyor" diyor. Emin değilim, babam aşırı çizgiroman fanı, marvel dc vs.vs. ondan dolayı böyle genişce düşünüyor sanırım. Ben öyle düşünmüyorum ama; mangaka zaten yeni mangaya başlayacak 1 mangayı devam ettirmek bile kolay değilken 2 mangayı falan nasıl devam ettirsin? Birde bütçe olayı var. MARVEL ya da DC gibi ulusal, büyük bi şirket değilki o kadar paraya sahip olsunlar? Yinede gelmesini ummuyorum değil T-T
  7. Hatsune Miku

Bul Getir!

Aynen Yuno tsundere değil ben gene sadist bi tsundere karakter isticem Senin isteğini ben atmıştım zaten :D Bana yandere erkek getirin pls Ama yinede istiyorsan 1 karakter daha atarım ^^ Bana acilen gözlük takan acaaaayip havalı bi erkek getirin :'D
  8. Hatsune Miku

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledimde hangi bölümde kaldığımı hatırlamadığım için acicik askıya aldım askfjakfa Alttaki kaichou wa maid-sama izlemiştir?
  9. Hatsune Miku

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :') Alttaki One Piece izlememiştir.
  10. Hatsune Miku

Bul Getir!

ben de bir erkeği sinir eden aşık bir kız karakter alayım ^^(sakura olmasın B) ) Yuno tsundere değilki:D Bana yandere erkek getirin pls
  11. Ne güzel keşke gelebilsem Q-Q
  12. Hatsune Miku

Bul Getir!

Mavi- Pembe- Sarı *-* Aslında en altı yeşilde çoğu yerde gözükmüyor sajkgpşıjskdg ımmmm, bana yandere erkek getirin *-*
  13. ALLAHINIZI SEVERSENİZ HER YERDE SATILMASINI SAĞLAYIN YA, NE BİLEYİM MİGROS CARREFOUR FALAN.ULAŞABİLECEĞİMİZ YERLERDE OLSUN PLS *-* AY ÇOK HEYECANLANDIM ASOFJASLKJF
  14. OHA HEYECANDAN EVDE SPIDER MAN GİBİ KOŞUŞTURDUM ATLADIM ZIPLADIM YAPIŞTIM MERDİVENDEN DÜŞECEKTİM AĞAĞĞAĞAĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞĞAĞAĞAĞAĞĞAĞAĞĞA
  15. Hatsune Miku

Hunter x Hunter FC

KONUYU HORTLATMA ZAMANI! 87GB HxH arşivi olan birisi için mükemmel bi ortam. Yoroshiku :D
  16. Hatsune Miku

Hisoka FC (Hunter x Hunter)

Hisoka? Alırım bi dal. Adamım ya :D Bi ara resimler atarım buralara.. Hisoka <3
  17. ÇOK AZ KALDI. *n* KOSTÜM BİTMEYECEK GİBİ DURUYOR YAAAAAA KJSDŞLKGJPSJKİGLKJWEİŞAK Tm sakinim. *cri*
  18. Hatsune Miku

anime parçalara yan flüt cover

HxH nin ostleri güzel gider bence :D İyi çalıyorsun süpersin! QAQ
  19. Sebastian daha önlerde olabilirdi mantıksal olarak. Sonuçta adam yüzyıllardır yaşıyor ve her şeyin farkında..Koca tarihi biliyor, gelişmeleri bilmem neleri..
  20. Hatsune Miku

Japonca'dan Türkçe'ye Anime Çevirisi??

Omg :D İyi çok iyi *-* Katılırım ben o ekibe bgnhfjkldş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.