Jump to content

TussoR

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

TussoR kullanıcısının son zaferi 28 Haziran 2013

TussoR en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

908 profil görütülenme

TussoR üyemizin başarıları

1. TussoR

Wallpapers Çalışmalarım ^_^

son çalışman kusursuz diyebilirim , fontlarını pek beğenmedim sadece
  2. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

Bayadır paylaşmıyordum , 1-2 fotoğraf daha paylaşayım dedim.
  3. TussoR

POET imza calışmaları

ilk gif çalışman oldukça hoş
  4. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

problem degil dostum olur böyle şeyler.
  5. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

http://tussor.deviantart.com/art/Poet-385195407?ga_submit_new=10%253A1373755163 baktıktan sonra söyle fotoğrafı silicem.
  6. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

avatarında kendi çalışmamı görmek hoşuma gitti ek olarak kızlara karşı kibar konuşmalısın. deviantartda mı paylaşım yoksa blogda mı ?
  7. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

blogumla ilgilendigim için siteye giremiyorum , konuda tartışma çıktıgınıda sagolsun lighting söyledi ve bende olaya açıklık getirmek istedim.
  8. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

Arkadaşlar merhaba öncelikle poet yorumlara resmen kahkaha attım nefesim kesildi :D -Ben öncedende belirttim ben grafik ve tasarım okuyorum ve birçok yabancı siteye üyeligim var. -Ek olarak inanmayan arkadaşlar http://tussor.deviantart.com/ siteye bakarak profilin hangi ülkeye kayıtlı oldugunu görebilirsiniz. - burdan tasarımlarımı nasıl yaptıgımı görebilirsiniz.ek olarak hala inanmayanlar varsa blogumda ve deviantartda türkçe paylaşım yaparım ismini yazarım böylece ağır fail olan kişi sen olmuş olursun
  9. Bunlar logo degilde banner diye hitap ediliyor , ek olarak tasarım güzel ama tasarımı oturtamamışsın çok kalabalık ve dağınık gözüküyor onları çözebilirsin gerçekten çok güzel bi çalışmaya varıcağına inanıyorum .
  10. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

herhangi bir siteden alıntı yapmıyorum hepsi kendi tasarımım lightning bizzat kendisi biliyor :)
  11. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

Hangi anime mesela
  12. TussoR

Wallpaper Çalışmalarım

teşekkür ederim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.