Jump to content

Punisher

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Punisher hakkında

• Doğum günü 06/11/1993

Profil Bilgileri

Punisher üyemizin başarıları

1. Punisher

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Oyun güzel bir de animesine göz atalım
  2. Punisher

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :) Alttaki Accel World izledin mi?
  3. Asmr oluyorsundur acayiplik değil yani :D Ayrıca 8 yaşında çocuk gibi çıkmasa ve çok fazla değiştirecek şekilde yorumlamasa daha iyi olurmuş bence
  4. Teori olduğunu iliyorum ve zaten başka bir forumda gördüm ama doğru olabilirmi diye bir de buraya yazmak istedim çok mantıklı geldi one pieceyi bir parca deilde tek parca halinde manasında düşünmek ve bence one piece böyle değilse de asla para içeren bir hazine değil örn luffy nin hazinesi şapkasıır rogerin hazinesi de one piece ancak para olmak zorunda değil
  5. kafamda böyle bir soru vardı mangaka ölenekadar sürer diye düşünüyordum ancak dplaşırken şöyle bir fikir gördüm animenin sonunu izlemiş gibi oldum sizce bufikrin doğruluk payı var mı ? One Piece’in sonunda, Hasır Şapka’lar Raftel’e ulaşacak ve Rio Poneglifini okuyacaklar(Robin’in hayali gerçekleşicek). Gerçek tarihi bilerek, Luffy “Will of D.”(D’nin arzusu)nu gerçekleştirmek ister ve bir devrim başlatır. Bundan sonra Hasır Şapkalar(ve onlara katılmaya karar verenler) ve Dünya hükumeti(Shichibukai’ler, Amiraller, 5 ihtiyar yıldız vs. birlikte) arasında büyük bir savaş olacak. Sonunda, Hasır Şapkalar galibiyet alacaklar, ve Pluton’u(Veya başka bir antik silahı) ateşleyecekler. Silahı ateşledikten sonra Dünya sallanacak, ve bir şekilde Red Line adalarla birleşecek, büyük ve bütün bir toprak oluşturacak, ve bunun adı “One Piece”(tek parça) olacak(Luffy’nin hayali gerçekleşicek). Ayrıca, 4 deniz birleşecek, Kuzey, Güney, Doğu, Batı diye ayrılmak yerine kısaca “All Blue”(Bütün Mavi) olarak adlandırılacak(Sanji’nin hayali gerçekleşicek). Ve tüm dünyayı birleştiren kişi “Korsanlar Kralı” olarak anılacak.
  6. Seitokai no Ichizon çevirmek istiyorum arkadaşımla beraber çevireceğiz burada yok ancak yarıda bırakılmış ve çoğu kişi çevirilmesini istiyor biz de başlıyoruz konuya eklenip alındığı belirtilirse sevinirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.