Jump to content

lBLacK

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

lBLacK kullanıcısının son zaferi 2 Temmuz 2013

lBLacK en beğenilen içeriğe sahiptir

lBLacK hakkında

• Doğum günü 06/09/1984

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1143 profil görütülenme

lBLacK üyemizin başarıları

1. lBLacK

TÜRKAN!ME E-Dergi Eylül 2014

Emeğinize sağlık..
  2. lBLacK

Kuruko no Basket 2.sezon CD1-2

2. Sezon müzikleri müthiş ya.. Bir zaman bulupda indirememiştim aylardır, ne zamandır aklımdaydı.. Teşekkürler.
  3. lBLacK

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Olmaması dileği ilee ^_^
  4. lBLacK

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Ne kadar seçmeye çalışırsak çalışalım ilerleyen yıllarda seçim şansımız pek olmuyor. Aşık olduğunuzda iç ve dış güzellik sadece ayrıntıdan ibaret kalıcak. Aşk olduğu sürece, zayıflıkları yada kötü yönleri bilinç altınızda iyi birer yön olarak kalıcak. Hata o kötü yönleri göremiyeceksiniz bile.Güzel dişlere sahip olmasada size inci gibi görünecek. Makyaj yapmadığında öcü gibi görünsede, başında tuhaf bugidileri, yüzündeki bakım maskesi ve altı üstü alakasız ev eşofmanları ile yinede size çok sevimli görünecek. Aynı şey erkekler içinde geçerli :) O süper saçları olan çocuk yanınızda uyandığında mağra adamı gibi alakasız birine dönüşecek. Horladığında kalkıp bir yastık yapıştıracaksınız ama tebessüble uykunuza geri döneceksiniz. Eli terlesede sımsıkı tutmak isteyeceksiniz. O zaman sadece iç ve dış güzellik değilde onların tüm ayrıntılarını kapsayan herşeye aşık olduğunuzu farkedeceksiniz. Sizden birşey istediğinde çocuk gibi olan mimikleri, korktuğunda verdiği o komik ve ensantrik tepki, ağladığındaki eşki suratı, gülümsediği zaman size verdiği huzur.. Bunun gibi sayısız şeyler olucak. Ozaman iç ve dış güzellik sözü size boya badana terimi gibi gelecek. :)
  5. lBLacK

Free!

Hiç öyle şeylerle işimiz olmaz <_< dahaa çok müzikal,belgesel, jazz felan -_-
  6. lBLacK

program önerin

:D
  7. iWisoft Free Video Converter Bir çok benzeri program kullansamda en verim aldığım bu oldu. Hem ücretsiz hemde sorunsuz çevirici iwisoft, yüzlerce formatı destekleyerek ses ve video dosyalarını çevirebiliyor. En basit şekilde youtube'dan indirdiğiniz videoları topluca ve kısa sürede mp3'e çevirebileceksiniz. İnce ayarlarıda yapmak mümkün.Kesinlikle tavsiyemdir.(Aşağıdaki inceleme alıntıdır.) iWisoft Free Video Converter, popüler tüm video ve ses dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilen, güçlü ve mükemmel kalitede bir video düzenleme yazılımıdır. Yazılım HD videolara da destek vermektedir. Ayrıca videolar üzerinde kesme, kırpma ve efektler ekleme işlevleri de bulunmaktadır. Yazılım PSP, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, Xbox, Zune, Creative Zen, Archos gibi multimedya cihazlara da destek vermektedir. Bu cihazlardaki video, ses ve resim dosyalarını doğrudan bilgisayara ve bilgisayardan cihazlara aktarabilmektedir. Toplu dönüştürme, videolar üzerine filigran ekleyebilme, videolardan ekran görüntüleri yakalama, önizleme yapabilme gibi ek işlevlere de sahiptir. İşlenebilen Video Dosyaları: AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV, DPG AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi) İşlenebilen Ses Dosyaları: MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Dönüştürme Yapılabilen Video Dosyaları: AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV, DPG H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi) Dönüştürme Yapılabilen Ses Dosyaları: MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Dönüştürme Yapılabilen Resim Dosyaları: GIF, BMP, JPG, GIF, PNG Desteklenen Aygıtlar: iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch iPhone, iPhone 3G, Apple TV PSP, NDS, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii 3GP mobil telefonlar, BlackBerry, Gphone, Palm Pre, etc. MP4 oynatıcılar: Zune, Walkman, Archos, Creative Zen, iRiver. Window Mobile device: Pocket PC, Dell Player, HP iPAQ Editörün Yorumu: Yazılım dünyasında ve sitemizde binlerce video düzenleme/dönüştürme yazılımı bulabilirsiniz. Lakin bunların hemen hemen hepsi ücretlidir. Bu yazılım sahip olduğu tüm özellikleri ve mükemmel kalitesiyle tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mutlaka kullanılması gereken bir yazılım.
  8. lBLacK

Bir Aceminin Çizimleri

ilahiii :DDDD harbiden direk polislerin çizdiği robot resim sandım bende. Yinede başarılı :) Zettai çizimlerin çok başarılı. Pratikle çok daha iyi olacaksın. Devam et :)
  9. lBLacK

Burçlar!

hocam her an ağlayabılecek bır burç gibi duruyor cooluktan ziyade :D Benim ikizler -_- Not: Ülen orayı nasıl en cool burç die okudum bende anlamadım. smile kandırdı beni
  10. lBLacK

Sakuragi Hanamichi (Slam Dunk)

Bu hikaye gerçek değil bu arada. Çok etkilenen fanlarının yapmış olduğu bir fakeden ibaret. Okulumda japonyadan okumak için gelen öğrenci arkadaşlarımda vardı. Bende bu hikayeyi acabamı? diye kurcaladığımda sormuştum. Gülmüşlerdi (・・) Neyse sözün özü hikayede fotografta fakedir. Bir öğrenci fotografı oynanarak bu hale getirilmiş. Nette bunları kanıtlayan bir çok makalede mevcut. Sandıklarından iyi yayılmış hikayeleri :) http://www.oocities.org/pinkusupaida/oldpage/biography01.jpg http://anime-jokes.blogspot.com/2011/10/fake-hanamichi-sakuragi-story-hoax.html
  11. lBLacK

Kuroko no Basket 2. Sezonun Kesin Tarihi

En çok akashi yi merak ediyorum. Birde şu Murasakibara isimli pivot. Bir Slam Dunk olmasada beğendim. Abartı çok fazla olsada nedense izlerken hadi lan daha neler demedim şimdi düşündümde.. Kendi sahasından sürekli 3 lük atan o midorima yokmu? Adam gerçek olsa peygamber indi sanarsın. Jordon haltetmiş diyeceğin aomine.. düşerken zıplarken sahanın arkasına uçarken, kaval kemiyle kafasıyla topa nereyle dokunursa dokunsun sayı atıyordu herif.. Akashi yi düşünemiyorum. Cidden ne kadar iyi hayal edemiyorum şimdi. Dört gözle bekliyorum
  12. "Bedava peynir, fare kapanında olur"

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. lBLacK
    3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahmet Şerif İzgörenin videoları çok eğitici oluyor :)

4. lBLacK

lBLacK

Kesinlikle :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.