Jump to content

3DaysGrace

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

3DaysGrace kullanıcısının paylaşımları

1. Oh beee sonunda ya!!! Seri başlıyor değil mi yani 1-2 bölümlük OVA tarzı bişey değil? Şuan Yahari Ore No Seishun Love Come Wa Machigatteiru'nun 2. sezonunun çıkmasından bile daha mutluyum!!! :13: :13: :13:
  2. 1. Black Bullet 2. Fairy Tail II 3. Date a Live II Black Bullet keşke mangası bitmeseydi şok oldum :( Devam etmesini en çok istediğim manga/animelerden :(
  3. İşte bu beee işte bu 1 yıldır beklediğim haber sonunda geldi!
  4. Oooo çok iyi ya DOES favori Gintama şarkı grubumdu :)
  5. 1. Shingeki no Kyojin 2. Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 3. Mushibugyo 4. Kingdom 2
  6. Bu kadar iyi mi ya bu anime konusu ne acaba?
  7. 3DaysGrace

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Date a Live dışında pek ecchi anime göremedim sanırım bu çıkacak animelerin tamamının listesi değil? Bide road to ninja narutonun son filmi deniliyodu 7. filmi çıkıyor ne ayak? :D
  8. Yorumumu neden sildiniz uyarısız? Spoiler veriliyor problem yok ben görüşümü bildiriyorum yorumum siliniyor yaşasın demokrasi!
  9. 3DaysGrace

Gintama Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Şimdi animesi 2014'te tekrar başlamayacak mı :( Öyle bir duyum almıştım Gintama 2014'te tekrar başlayacak diye olamaz ya en kral animeydi off of :S
  10. 2. sezon çıkacak mı peki bunun hakkında bir haber yayınlandı mı? Çünkü böyle biterse yarım kalmış olcak animesi...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.