Jump to content

NarEksisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

NarEksisi hakkında

• Doğum günü 06/17/1991

Profil Bilgileri

NarEksisi üyemizin başarıları

1. NarEksisi

Altyazı Düzenleme Encode Hazırlama(Ders 1)

Ben Aniourya.org'un sahibiyim. Videoyu da ben hazırlamış bulunmaktayım. Videoyu aslında fansub ekibine encode öğretmek amacıyla hazırlamıştım fakat sonra sizlerle paylaşmak istedim.
  2. NarEksisi

Faydalı olduysa ne mutlu bana. Aniourya Fansub derslerine devam edeceğiz.
  3. NarEksisi

Açıkcası emin değilim hepsini tek sefere çekip de verebilirim parçalara bölerek de. Çevilerimize yoğunlaşmış bir vaziyetteyiz şuan.
  4. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=7BYl05aJfd0 Tarafımca hazırlanmıştır.
  5. NarEksisi

Aniourya.org

İyi günler. Gelen bazı görüşler üzerine forumda bazı ayarlamalar yapıldı. -Konu içeriklerinin ziyaretçilere tamamen kapatılması değiştirildi ve sadece linkleri görmeleri engellendi.(Şık bir resim ile süslenerek.) -Kategori sayısı azamiye indirildi.(One Piece, Naruto ve Bleach için açılan bölümler iptal edildi.) İyi forumlar desteklerinizi esirgemeyin lütfen. ^_^
  6. NarEksisi

Aniourya.org

Konuyu açtığım yere özellikle dikkat ettim arkadaşlar. İnceledim uyuyor kurallara da. Ayrıca resim için... Sevenleri ayırmayın günahtır lan! :D
  7. İyi günler. TurkAnime.tv yöneticilerini canı gönülden tebrik ediyorum çok güzel hizmetler sunuyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim. Bende kendi forumumu tanıtmak istiyorum. www.aniourya.org - Anime ve Manga Topluluğu. İyi forumlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.