Jump to content

mekbulut_12

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

mekbulut_12 kullanıcısının paylaşımları

1. mekbulut_12

Favori Anime Müzigin ?

Bunu dinleyeceğini git ajdarı dinle daha iyi :D
  2. mekbulut_12

Japonların Kapaklı Telefonları

Animeden ve bazılarıda böyle sevdiği için yapmışlardır işletme zekası
  3. mekbulut_12

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

off bende salak sakura ikide bir salak naruto kendisi mal zaten,sasuke burnu büyük :D
  4. Hepinizi gönülden kutluyorum bravoo :lol:
  5. tamam psp narutonun oyunları güzel naruto ultimate ımpact,final fantasy 13 bakayım.dragon ball oyunu güzel ama çok oynayan var diye hemen girme birkaç videolarını daha izle hoşuna gidiyorsa oyna gitmiyorsa çöpe at
  6. mekbulut_12

SelamunAleykum

aleyküm selam tevfik tam yerine geldin :D hoşgeldin eğlenmen dileğimle
  7. cidden konu acmaktan cekinme site icin guzel seyler yapmaya devam et bravo
  8. ellerine saglik bende bunu istiyordum
  9. mekbulut_12

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

guzel calisma tesekkur ederim
  10. gecis donemi ve meraklandirma her zaman ise yarar
  11. ps4 alinca hangi oyunu oynayacaksin? ve evet dedigini kastettim
  12. Niye soylemiyorsun gunslinger vicdansiz Niye soylemiyorsun gunslinger vicdansiz
  13. Seni çok iyi anlıyorum ama final fantasy seviyorsun diye birşey demedim.Senin rpg tabu listesindeki oyunları bende sevmiyorum ama final fantasy videolarında bana öyle çağrıştırdı.tamam bir oyununu senin için oynayayım senle tartışmak güzel gunslinger ara sıra yapalım
  14. Hayallerinizden vazgecmeyin cok zor bile olsa cunku vazgecersen kuculursun

15. avatar legend korra devam etmeli cidden ve şimdiden teşekkürler
  16. cidden levelli oyunları biraz benziyor eray k.
  17. FINAL FANTASY XV - Battle Gameplay First Look bu oyuna baktım bu çok süper ama levelli olanlar idare eder cidden ama fikrim değiştibu oyunu cidden oynarım
  18. final fantasy siklroad gibi yapmışlar güzel ama anime oyunlarının sadece birkaçının öper :D
  19. haklısın ogeday ps3 almayı düşünüyorum.senin dediğin oyun güzel oynayabilirim
  20. benim psp de naruto ultimate ninja ımpact var ve ps3 de naruto ultimate ninja storm ,one piece grand advanture psp de çok güzel sizin sevdikleriniz???
  21. Hayat tam bir ters orantıdır ne kadar eğlence o kadar zorluk

1. Ogeday

Ogeday

Zaten bir insanın karşısına çıkan zorluk ne kadar büyük olursa o işi başardığında aldığı tatmin de o kadar büyüktür.

2. mekbulut_12

mekbulut_12

zorlukları çoğu insan sevmez onlar için hayat böyledir ama normalde zorluğu seversen doğru orantı oluyor.sonuç doğru orantı yapmak mecburi istikamet ogeday :D

22. mekbulut_12

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

naruto shippuudenden 'barış diye birşey varsa onu ortaya çıkaracağım vazgeçemeyeceğim çünkü benim adım naruto'
  23. Vay be çok ilginç hepsi benzeyen taraflar var bu güzel paylaşım için teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.