Jump to content

hana

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

hana hakkında

• Doğum günü 03/06/1993

Profil Bilgileri

hana üyemizin başarıları

1. Katekyo Hitman Reborn da Hibari karakteri için animeyi izledim diyebilirim. Tonari no kaibutsu kun Haru'nun mangadaki çizimleri çok hoş :) Animesinde bazen göz çizimlerini beğenmiyordum. Usui :wub: sözün bittiği yer
  2. hana

Fairy Tail Sona Eriyor!

İnanamıyorum ciddi ciddi bitiriyorlar mı Fairy tail'i :( Animesi mangaya yaklaşsa anlarım da öyle bir şey yoktu. Ara verip tekrar yayınlanma ihtimali var mı acaba?
  3. hana

Anime İstek ve Önerileri

''Nurarihyon No Mago'' yazıldımı bilmiyorum ama önerebilirim, 2 sezonu yayınlanmıştı, mangası var. Tarz olarak shounen sanırım,tek olumsuz yanı mangası devam ettiği için animenin sonunun olmaması. ''Hikaru No Go'' go oyununun etrafında şekillenen bir anime. Çizimleri pek beğenmeyebilirsiniz belki onu da yayınlandığı yıla veriyorum ama bunu izleyip go oyununa merak sarmayacak bir insan yoktur :) Satranç konulu anime arayanlara alternatif diyelim. Bir de ''Nodame Cantabile'' var romantizm,müzik,komedi tarzında .3 sezonluk anime, klasik müziğe ilgi duyanların beğeneceğine inanıyorum. Ayrıca Japonlar mangasını diziye de uyarladılar. ''Cross game'' animesi spor,romantizm,komedi tarzında bir anime .İzlediğimde hoşuma gitmeyen tek nokta çizimleriydi,onun dışında animenin hikayesi çok güzel.
  4. hana

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Pİece 582,583 izliyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.