Jump to content

Fırat Duran

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Bilgisayar - Futblo - Basketbol - Anime dizi serileri...

Fırat Duran üyemizin başarıları

1. Fırat Duran

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Soul Eater...Son 3 bölümü...
  2. Fırat Duran

Türkiyedeki en iyi komedyen

Şuanki ruh halimle cem yılmaz diyorum :D Fakat Cem Yılmaz , Tolga Çevik ve Ata Demirer Türkiyedeki en büyük 3 komedyen arasında... Diğer seçenekleri listeme eklemiyorum bile. Çünkü onlara genelde pek gülmem. Cem yılmaz küfürlü güldürüyo fakat gerçekten hayatımızdaki yaşam biçimine uygun...
  3. Fırat Duran

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Element yada madde bükme diye birşey olamaz. Ayrıca insan beynin %10 kullanıyor gibi ifadeler asılsızdır... İnsan öğrendikçe gelişir. Fakat nekadar gelişirse gelişsin madde üstünde düşünce gücüyle etkiye sebep olamaz....
  4. Fırat Duran

Selamlar TürkAnime.tv sakinleri...

İnsanlar ön yargılı yoksa hepsi izler :D Sonuçta 3 yaşındaki çocuklar yazıp çizmiyo :D
  5. Fırat Duran

Böyle giderse kepenkleri kapatçam :dead-onion-head-emoticon:
  6. Kimi wa Dare dai ? Boku wa Lambo... Boku wa Dare Dai ? Kimi wa Lambo hahaha :D

7. Fırat Duran

Hekesten demedim :D sadece-----> 'lerden :D
  8. En uzun izlediğim anime Fairy Tail, Bleach Hepsini atlamadan tek tek izledim. Sword art online Btoom Soul Eater diye uzayıp gidiyor....
  9. Fırat Duran

Evet eğlendiğinize göre eğlencenin maliyetlerine gelelim sıra :D :evil-smile-onion-head-emoticon:
  10. Fırat Duran

Sayemde millet birbiriyle kaynaşıyo sanki :evil-smile-onion-head-emoticon:
  11. Fırat Duran

Hoşbuldum :D Aslında yeni değilim ama forumda biraz takılmaya milletle kaynaşmaya karar verdim :D
  12. İsim: Fırat Duran Yaş: 25 Yaşadığı Yer: İstanbul Hobiler: Bilgisayar basketbol futbol oynamak ve anime izlemek. Uzaktan tanıyanlar için aşşırı soğuk ama duygusal :ghost-onion-head-emoticon: Yakından tanıyanlar için aşşırı eğlenceli ve aşırı tepkisiz. :good-job-onion-head-emoticon:
  13. Bilesin diye söylüyorum, senden nefret ediyorum...

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

He bende senden kış kış hadi yol al... :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.