Jump to content
  • Create New...

Fırat Duran

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

About Fırat Duran

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Bilgisayar - Futblo - Basketbol - Anime dizi serileri...
  1. Şuanki ruh halimle cem yılmaz diyorum :D Fakat Cem Yılmaz , Tolga Çevik ve Ata Demirer Türkiyedeki en büyük 3 komedyen arasında... Diğer seçenekleri listeme eklemiyorum bile. Çünkü onlara genelde pek gülmem. Cem yılmaz küfürlü güldürüyo fakat gerçekten hayatımızdaki yaşam biçimine uygun...
  2. Element yada madde bükme diye birşey olamaz. Ayrıca insan beynin %10 kullanıyor gibi ifadeler asılsızdır... İnsan öğrendikçe gelişir. Fakat nekadar gelişirse gelişsin madde üstünde düşünce gücüyle etkiye sebep olamaz....
  3. İnsanlar ön yargılı yoksa hepsi izler :D Sonuçta 3 yaşındaki çocuklar yazıp çizmiyo :D
  4. Böyle giderse kepenkleri kapatçam :dead-onion-head-emoticon:
  5. Kimi wa Dare dai ? Boku wa Lambo... Boku wa Dare Dai ? Kimi wa Lambo hahaha :D

6. En uzun izlediğim anime Fairy Tail, Bleach Hepsini atlamadan tek tek izledim. Sword art online Btoom Soul Eater diye uzayıp gidiyor....
  7. Evet eğlendiğinize göre eğlencenin maliyetlerine gelelim sıra :D :evil-smile-onion-head-emoticon:
  8. Sayemde millet birbiriyle kaynaşıyo sanki :evil-smile-onion-head-emoticon:
  9. Hoşbuldum :D Aslında yeni değilim ama forumda biraz takılmaya milletle kaynaşmaya karar verdim :D
  10. İsim: Fırat Duran Yaş: 25 Yaşadığı Yer: İstanbul Hobiler: Bilgisayar basketbol futbol oynamak ve anime izlemek. Uzaktan tanıyanlar için aşşırı soğuk ama duygusal :ghost-onion-head-emoticon: Yakından tanıyanlar için aşşırı eğlenceli ve aşırı tepkisiz. :good-job-onion-head-emoticon:
  11. Bilesin diye söylüyorum, senden nefret ediyorum...

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

He bende senden kış kış hadi yol al... :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.