Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

rek kullanıcısının paylaşımları

1. rek

Grafik çalışmalarım~

Sugoi! :bled1-onion-head-emoticon: Acaba kullandığın textureları paylaşabilir misin?
  2. rek

Naruto (Spoiler İçerir)

Saçma sapan bir bölümdü yine. Koskoca Kaguya'yı reverse harem ile geriye püskürttüler. Zaten hiç umudum yoktu mangadan.
  3. rek

L - Death Note

Öldüğüne en çok sevindiğim karakter.
  4. rek

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mahouka Koukou no Rettousei 1-9
  5. rek

Ohayo Gozaimasu

Benim gibi bir Teog mağduru! Rap ve futbol sevmen hoşuma gitmedi ama. :P
  6. rek

Naruto Final

Halay çekerim.
  7. rek

Nasıl İmza Yapılır ?

Yararlı konu. Fakat benim şöyle 200-300 parçalık bir texture packe ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misin?
  8. rek

Yeni imzalar

Gerçekten çok hoş.
  9. rek

Naruto Shippuuden’e 2 Haftalık Ara

Manga okumak yapılacak en iyi şey oluyor Naruto'da.
  10. rek

İlk İzlediğiniz Anime?

Bir arkadaşımın önermesi ile Death Note izledim. Ardından Naruto ve Bleach geldi. Sonra Fairy Tail falan filan derken izledik işte.
  11. GX ve normal seri dışındaki serilere seri demem ben. :(
  12. rek

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kullanmamak elde mi yahu? Herkesin vardır şöyle gıcık kaptığı bir iki insan. Bende olsa anında her türlü işkenceyle birlikte isimlerini deftere yazardım. :P
  13. Bitsin de kurtulalım. Takip et et sıktı artık. :(
  14. rek

Biraz da Eğlenelim :)

Ben terliklerimle annem dedi diye okulun duvarına işedim. :o
  15. rek

Selam!

Hoşbulduk. :D Hoşbuldum hoşbuldum. Özel mesajdan konuşalım bir. :D
  16. rek

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Shingeki no Kyojin'e başlayayım dedim, ilk bölümünü izledim, içim gitti. :(
  17. rek

Selam!

Oh oh ne güzel. Ben de severdim bir aralar da artık pek ilgim kalmadı. Küçükken ablamla başladığında televizyondan kalkamadığımız Mega Man NT Warriors ve Yu-Gi-Oh! vardı tek sanırım. :D Hoşbuldum.
  18. rek

Selam!

Yu-Gi-Oh! serileri içinde en sevdiğim seri olan GX'in en sevimli karakteri *-*
  19. rek

Selam!

Hoşbulduk, hoşbulduk. :D
  20. Selamlar, benim adım Erdeniz. 8. sınıf öğrencisi olup 14 yaşında genç bir anime hayranıyım. Kitap okumaya bayılırım, anime izlemeyi severim (özellikle fantastik!) aynı zamanda film, dizi izlemeyi de çok severim. Saf Tolkien hayranıyım. "Buz ve Ateşin Şarkısı" namı diğer "Taht Oyunları" serisini çok takip ederim. Oyun olarak League Of Legends oynamaya bayılırım. (sanırım pek beceremesem de :p) En sevdiğim animeler Naruto, Another, Death Note, Yu-Gi-Oh! (sevilmez mi be!?) olsa gerek. Aynı zamanda daha çok kızlara hitap etse de bir aralar lisanslı yüzücü olduğum için -ki tek becerdiğim spor yüzme- Free! animesi de güzel geliyor bana. Dediğim gibi kitap okumaya, dizi izlemeye, anime izlemeye bayılırım. Aynı zamanda hikaye yazmayı ve çizim yapmayı da çok severim. En büyük derdim ise dersin ortasında sağa sola karaladığım resimler güzelken çizmek istediğim zaman ilham ve yeteneğin benden kopması. her neyse, selamlar
  21. Çizimlere bayıldım. Doğrusu ben de böyle çizmek istiyorum fakat "hadi çizeyim" dediğimde ilham gelmiyor yeteneğim de uçup gidiyor. Ama bir bakmışım derste kitap resim defterine dönmüş. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.