Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

rek kullanıcısının paylaşımları

1. artık grafik konuma bakın bana da yazık

2. Bence gayet iyi olur. Sonradan tekrardan izleyip "aaa burası böyleymiş" demek var.
  3. Doğrusu SAO izlememesini söylerdim. Onun dışında belki Barakamon, Mekakucity gibi yeni animeler öneririm. Tabii ki Kuroko, Gintama ve One Piece de var. :3
  4. rek

Oppailerin saçmalığı

Sırf böyle bir saçmalık yüzünden şu dxd midir nedir o animeden nefret ediyorum. Gereksiz fanservice, konu 0. Gerçekten böyle animelerden tatmin olan varsa hentaiye veya erotik videolara yönlendiriyorum onları.
  5. rek

Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?

Evet Warner Bros yaptı. O tür bir stüdyoya yaptırmak da ayrı bir kafa zaten. :evil-smile-onion-head-emoticon:
  6. Şu önümdeki iki hafta çabuk geçerse mutlu olacağım. .s

1. historianWeeb

historianWeeb

amlum sınavlar bitiyor okul bitiyo lan asdfg

2. rek

rek

aynen ya bitsin işte 1 haftada hotstaki tüm heroları alacağım gold ile :D

7. rek

Hiroshi Fujimoto tarafından yapılmış eski bir anime. Animeden saymamak diye bir şey olmaz. Animenin babasının yaptığı bir animeyi "anime değil ben saymıyorum" demek saçmalık olur. edit: doraemon bu arada mangadan animeye uyarlama Animeler cizgi film değildir cizgi filimlerde Şiddet ve kan yoktur. Kanıtı ; Cizgi diziler. anime. Ya ulan animesinin çizim kalitesi disney pixardan farksız Naruto'yu örnek göstererek, fanart ve manga renklendirmelerini koyuyorsun. Mangasına tamam saygım var ama Naruto'nun animesinin disney filmlerinden ne farkı var ki çizim kalitesi olarak? Şöyle aptalca çizim kalitesi olan bir animeyi neden bu kadar yüceltirsiniz anlamıyorum. :DD edit: Fairy Tail'in ilk serisinde kan yoktu, bu Fairy Tail'in anime olmadığını mı gösteriyor?
  8. Blizzard'a ticket atarak banımı açtırmama mı sevinsem yoksa yanlış hesabın banını açtırdığıma mı üzülsem bilemedim.

9. rek

boşver gel pepe izleyelim :wub:
  10. Dün geceye kadar bayağı zamandır Blizzard hesabıma girmiyordum. Dün gece girdim ve HotS'u gördüm. E-mailime bir bakayım dedim ki taa kapalı betanın ilk başladığı gün Blizzard bana mail atmış. İçinde betaya kabul edildiğim için gönderdikleri 4 kodu görünce içim parçalandı. Sonra hunharca arkadaşlarıma dağıttım. Şu an 9 levelim, süper oyun. 10 level olayım Tyrael alacağım. :DD
  11. Geçen arkadaşlarla dürüm yerken az milletin dedikodusunu yapalım dedik. Konuşuyoruz işte yavşak falan diye. Aniden bir kadın arkasına dönüp geğirerek "Az terbiyeli olurmu*suuğğgh*nuz burada aile var" dedi. Dişinde sallanan domates parçası beni benden aldı. Gerçekten evde babası ana bacı küfrederken bizim "yavşak" dememiz çocuklarını derinden etkilemiş olmalı. :ddd

12. rek

+9 sao ve narutocu teselli itemi Bir anime forumunda 170 oyun 107sinin "evet" olması da fena halde gülünç bir durummuş, vay.
  13. gintama anahtarlığım ve got kolyem nihayet geldi \o/

1. Milli Midilli
    2. rek

rek

game of thrones .___.

14. Beğenmedim opening şarkısını ya, so gay.
  15. keşke 1 ay sonrasına direk gidebilsem :D

16. Bi lol gireyim dedim takımımda "NarutoTail" diye bir adam var :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb

historianWeeb

o gene cool olamya çalışmış narutotail nedir asdfg

3. Kadir-

Kadir-

Aynen isim cool ben İP biriktiriyorum ismimi değştiricem :)

4. rek

rek

Adam 0/15 jinx oynadı yine bronz lig malum, tek başıma aldım maçı :D

17. Ben ve konum, artık umursanmıyoruz. :p

18. rek

Death Note Live Action Dizisi Geliyor

Japonlar oynamasın ya dizide. Oynadıkları film-diziler çok berbat oluyor bence. :(
  19. birisi bana özelden END olayını anlatsın hala anlayamadım :(

20. botoyunda dodi yemiş asdsajksafsdgjhdfjk

21. rek

Japon Matematik Kitabı

Gerçekten bunu ciddiye alan var mı? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.