Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

rek kullanıcısının paylaşımları

1. OMG vs NWS maçında Loveling rengar ile gerçek anlamda başı aldı.

1. LeornKayn

LeornKayn

Ben açıkçası Omg'nin 3-0lık bir skorla Nj yi geçmesine şaşırdım hiç beklemiyordum 3-1 3-2 anlarımda 3-0 garip :D

2. World Trigger güzel animeye benziyor ama şirket nedeniyle çizimleri iğrenç.

1. Lucifèr

Lucifèr

Katılıyorum akışıda çok yavaş gibi geldi bana yani bantı çok yavas arada bi gecikme var gibi .s

2. Misafir

Misafir

Her karede malzemeden çalmışlar

efektler de eh işte studio ile ilgili olan herşey dışında iyiydi

3. Free! ES nin finalini yeni izledim, 3. sezonun olmaması kötü olmuş. Ama çok iyi oturtmuşlar finali. :DD Fujoshiler bayram etmiştir eminim. :DD

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Hmmm devamı gelmiyecek demek..

4. rek

Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar

onedio değilmiş pardon, technolabsmış http://www.techno-labs.com/haddinden-fazla-rahatsizlik-veren-detaylar-galeri/
  5. rek

Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar

Direk onedio linkini atsaydın ya. :D edit: technolabsmış :(
  6. Şu ana kadar izlediğim en güzel anime de bitti. :(

1. ayanatsume
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Barakamon :( I know this feeling bro ;(

7. rek

Kore, Japon, Çin ortak yapımı oyun; MU ONLINE

Knight 2004 senesinde, Metin 2 de 2005 senesinde çıkmış. Ama bu oyun 2001de çıkmış.
  8. rek

Kore, Japon, Çin ortak yapımı oyun; MU ONLINE

Bu oyun en az 13-14 yıllık olsa gerek. Diğer oyunlar MU'dan esinlenerek yaratılıyor ayrıca. Halen ayakta ve gelişmekte bu oyun. Türkiye'de adanamu falan birkaç tane sunucu vardı. Sırf görevlerden ibaret olmayan ama görevler içinde oynanan çok farklı bir MMORPG'dir kendisi. Ha bu arada adanamudan daha iyi bir ortamı olan ve köklü bir Türk pvpsi tanımıyorum şahsen. :D edit: Sunucu Türk sunucusuysa geliyorum.
  9. Apartmanın önünde bir çocuk köpeğini gezdirirken köpeğe araba çarpmış. Köpek 2 metre kaldırıma uçmuş, boynu kırılmış, ölmüş. Çarpan adam arkasına bile bakmadan gitmiş. Bu durumda köpek kim?

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Çok manidar :D Sesli güldüm ama hayvana yazık olmuş :(

10. rek

Barakamon FC

Ekledim. :DDD Bu arada imza da eklendi, yapan DeathMariposa. (üşengeçliğim nedeniyle c:)
  11. rek

Japon LoL serverı geliyor!

5. sezon şampiyonları Japonya'dan çıkacak bakın demedi demeyin.
  12. Barakamon'un 11. bölümünde hüngür hüngür ağladım. Naru... :(

1. rek

rek

Eee Haikyuu!! da bitti, ne izleyeceğiz ki şimdi biz? :(

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Haikyuu!! yu izlemedim ama Barakamon'un son bölümü yükleniyo ^^ Kyaa Naru çok tatlı ama aynı benim çocukluğum :D

13. troll olma efsane ol

14. rek

Yabancılar bizim hakkımızda neler biliyor?

Amerika'da ilk videoda bulunan hafif çekik gözlü adamı sevdim şahsen. TANRI TÜRKLERİ KORUSUN!!! Niggalara da bayıldım.
  15. rek

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Denki-gai no Honya-san adlı anime ilginç geldi bana, gerisi klasik. :D
  16. www.twitch.tv/riotgames ( ͡° ͜ ʖ ͡° )

17. Bugün çıkışta acayip sağanak yağmur yağdı, servisim eve götürmeye gelmedi, saatlerce servis bekledim. T_T

18. rek

Kırmızı İblis[FF]

Fan Fiction bölümünde açılmış bir konuyu sonuna kadar okumayacak birisi bence direk konuya girmez.
  19. Ha anlamadım zaten fen lisesine gidiyoruz, neden hocalar "aşırı çalışacaksınız çok zorlanacaksınız" diye korkutmaya çalışıyor ki? Tüm enerjimi aldı adamlar. Haikyuu!! ve Barakamon'un yeni bölümlerine baktım iyice ağlayasım geldi. Bugün ulusal yas ilan edilmiş olmalı.

20. Okulun açılmasına 15 saatten az kaldı. Tehlikenin farkında mısınız?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nanilyas

Nanilyas

Bende liseye geçmiş bir ergenim ki sınıfımı da bilmiyorum ilk günden okulda uyuma sezonunu açacağım :3

3. Pingu

Pingu

Derslerinize iyi çalışın yoksa bu dediğimi lise sonda iyice anlarsınız ^^

4. Lucifèr

Lucifèr

Ben ilk 2 seneyi pek takmadim da bu sene canimi disime takcam

21. rek

Zangetsu Gerçek Oldu

Amaçları zaten keskinlik veya başka bir şey değil. Filmlere ve gösterilere malzeme hazırlıyorlar. Aynı zamanda böyle görsel ögeler de hazırlıyor adamlar. :D Şov amaçlı hazırlandığı için görsellik çok daha önemli onlar için.
  22. rek

İmkansız Aşk Yoktur. (Ateş ve Su)

Çok tatlılar. :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.