Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

rek kullanıcısının paylaşımları

1. rek

Yaoi Fc (+15)

Yaaaaa... :crying3-onion-head-emoticon: Gaylere sözüm yok ama Haru ve tayfasını rahat bırakın sayın fujoshiler! :(
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Sen böyle tepki verdikçe daha çok uğraşasım geliyor :D asdfbggfsasdgf

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ahahahhahah sesli güldüm sabah sabah lol :D

4. Barış

Barış

aaa kesinlikle olmaz. adım atmamam gereken bi dünya bu diyo koptum orda :D

2. rek

Yaoi Fc (+15)

3. rek

Yaoi Fc (+15)

Haru!? PLS DONT!
  4. Dünyanın en tatlı iki oyun karakteri yan yana:

5. free, shingeki no kyojin, kuroko no basket gibi animelerin yaoi olmasını isteyen fujoshilerden fena halde korkuyorum :c

2. rek

rek

Anime üzerinden böyle olaylara karşıyım. asjfksdhgkjfdh

Şahsen türünü umursamadan her bulduğu animeyi izleyen bir insan olarak tüm konuları da geziyorum meraktan. :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Yanlız Free Yaoi olursa kendimi asarım okursunuz gazetede haberimi :D

6. Keşke okul başlamadan bitse. c:

1. free word

free word

dünkü durumda hevesli gibiydin hayırdır :D

2. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

Bende okuldan nefret ederim neyse ki bitirdim

7. "2. Cıvık cıvık aşklar yok! Gençlik dizilerinde ki gibi sürekli mercimek fırına verilmiyordu. Hatta hiç verilmiyordu. Normalde bir dizinin reytingini arttırmak için sürekli cinsellik kullanan dizilere taş çıkartacak resmen! Utan GoT! Utan Aşk-ı Memnu!" Pardon da sen ciddi misin? edit: onediodan alıntıymış zaten
  8. rek

Japonya'nın Eksileri

Günümüz Türkiyesi kadar kötü değilmiş şimdiki durum.
  9. rek

Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?

Neden sinirleneyim ki? Zaten çizgi film.
  10. rek

Japonya'nın Eksileri

Her ne kadar üzücü de olsa günümüz ülkeleri geçmişte bu tür cinayetten ve olaydan uzak kalmadı zaten. Buna bizim ülkemiz de dahil. Bu tür olaylar gerçekleşti ve yine de şu anki Japonya birçok ülkeden (biz de dahil) çok daha parlak ve iyi durumda.
  11. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

2. free word

free word

bunlar daha ne ki koçum annem 6 saat ders çalışma zorunluluğu koyuyordu ben odamda hayalelr kuruyordum asdfg

3. LeornKayn

LeornKayn

Benim gibi tembeli yoktur burada varsada ondan tembellik beklenen birisidir :D hiç çalışmadım sbs olayına 273 aldım ygs hiç çalışmadım 268 lys hiç çalışmadım 307 ts1 315 ts2 gelecek yıl çalışacakmıyım soru işareti üşengeç tembel ve motivasyonumu çabuk kaybeden biriyim :D

4. free word

free word

sende gusül var tuğrul asdfg gene iyi la lysler yani gayilba asdfg yeterli yani 180 baarjı geçiyon asdfg

12. Yarın gideceğim liseyi göreceğimi düşününce bağırasım geliyor be: BENİM HAYALLERİM VE AMAÇLARIM YOK!1!!

1. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

Anime izlemek hayaliniz ve forumda yorum yapmak amaçınız bunu unutmuyun....her insanın hayali ve amacı var.;)

13. fujoshilerden korkmaya devam ediyorum :(

14. Barakamon'un openinge taktım kafayı. 7/24 dinliyorum. :DDD

15. Naruto da bitti be. :(

1. Milli Midilli
    2. rek

rek

Birkaç bölümü kaldı sadece. Savaş falan bitti. :D

16. fujoshilerden korkuyorum :(

2. Milli Midilli
    3. Sina

Sina

Kim kime vuruyor ben karıştırdım, fujoshilere karşı savaş falan mı açıyorsunuz? :D Dikkat edin kendinize :D

4. Sina

Sina

Ahaha ben fujoshi kimligimi içimde yaşıyorum genelde, dışarıda türlü türlü insan var nede olsa :D :D

17. rek

Fairy Tail Favori Opening ?

15. openinge hastayım. Ama şu anki yani 16. openingden aşırı nefret ediyorum, çok berbat.
  18. rek

İmza Çalışmalarım~

Font pek fazla önemli değil, stiller hoş durmuyor. Yazıya çerçeve ve gölge ekleyince pek güzel durmamış imzalara göre. :D
  19. rek

İmza Çalışmalarım~

Fontlar birazcık uyumsuz ama yine de güzel yapıyorsun. :D
  20. Keşke Photoshop saçmalamayı bıraksa da istekleri yapabilsem... :c

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Virüs olmasın?

2. rek

rek

Virüs yok ya delirdi birden bire. :D

21. Şarj etmek şarz olmuş işte ne güzel.
  22. http://www.youtube.com/watch?v=1M8oi_NP7Cw 90ların şarkıları ve klipleri komik olsa bile beni büyülüyor. :D
  23. http://www.youtube.com/watch?v=1M8oi_NP7Cw 90ların şarkıları ve klipleri komik olsa bile beni büyülüyor. :D
    1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hahah kıyafet tarzı olağanüstü yaa :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.