Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne rek kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İklimler falan mı değişiyor millet? Çorum'da Antalya'nın nemini hissediyorum.

2. Okulun açılmasına 15 saatten az kaldı. Tehlikenin farkında mısınız?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nanilyas

Nanilyas

Bende liseye geçmiş bir ergenim ki sınıfımı da bilmiyorum ilk günden okulda uyuma sezonunu açacağım :3

3. Pingu

Pingu

Derslerinize iyi çalışın yoksa bu dediğimi lise sonda iyice anlarsınız ^^

4. Lucifèr

Lucifèr

Ben ilk 2 seneyi pek takmadim da bu sene canimi disime takcam

3. Gintama'nın son iki bölümü çok iyi ya. O Doraemon openingi... :ASD

2. Songena

Songena

Cogu kisi bu surecten geciyor. Kolay gelsin, ben de cok denemistim. Hep de Gintama izleyenler yuzunden. Cok seviyolar "Ben de eglencem, benim neyim eksik. :@" diyor insan. :D Genelde Benizakura arcdan sonra alisiyorlar animeye ama.

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Cogu kisi bu surecten geciyor. Kolay gelsin, ben de cok denemistim. Hep de Gintama izleyenler yuzunden. Cok seviyolar "Ben de eglencem, benim neyim eksik. :@" diyor insan. :D

Bu cümlenle o kadar haklısın ki hiç bir şey diyemiyorum . :D

4. Songena
  4. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

2. free word

free word

bunlar daha ne ki koçum annem 6 saat ders çalışma zorunluluğu koyuyordu ben odamda hayalelr kuruyordum asdfg

3. LeornKayn

LeornKayn

Benim gibi tembeli yoktur burada varsada ondan tembellik beklenen birisidir :D hiç çalışmadım sbs olayına 273 aldım ygs hiç çalışmadım 268 lys hiç çalışmadım 307 ts1 315 ts2 gelecek yıl çalışacakmıyım soru işareti üşengeç tembel ve motivasyonumu çabuk kaybeden biriyim :D

4. free word

free word

sende gusül var tuğrul asdfg gene iyi la lysler yani gayilba asdfg yeterli yani 180 baarjı geçiyon asdfg

5. gümüş 1den bronz 2ye düşmek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2. Obito is Mad

Obito is Mad

Çok tuhaf ama hiç win alamazsa olabilir :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Eskiden gümüş 1 hesap ile 10 game de10 win alsak nerden başlatır önceden plat atıodu #_#

4. Spratiox

Spratiox

ben de challengerlar gibi oynuyorum ama feedler yüzünden gümüşüm

6. içimde bir sıkıntı var akşam çöktü ondan mı? .s.s.s

2. rek

rek

Aslında evet, okulu hatırlayınca bunu yazdım. :D

3. Sina

Sina

Neden her cümleniz de bi okul, hatırlatmayın artık, ne kadar acı çekiyorum farkında mısınız? :D

4. graylifee

graylifee

Ahh ahh hepimiz anliyoruz o aciyi yanliz degilsin merak etme :)

7. Asılsız bir olayın protestolarından dolayı (o işi tartışmak bize düşmez ama) tüm çekik gözlü arkadaşlar tehlikedeymiş. Aman dikkatli olun. :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ben olsam ben de girmem haklılar yani :D

3. rek

rek

Yok canım, ülkenin turizm kaynağı falan umursadıkları mı var? Türklüklerini çok seviyorlar sonuçta, sonuna kadar.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

bunları duyunca kola yerine fanta içip boykot yapan dayılar geliyor aklıma...

2. Mileydi

Mileydi

Sen böyle tepki verdikçe daha çok uğraşasım geliyor :D asdfbggfsasdgf

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ahahahhahah sesli güldüm sabah sabah lol :D

4. Barış

Barış

aaa kesinlikle olmaz. adım atmamam gereken bi dünya bu diyo koptum orda :D

8. Bi lol gireyim dedim takımımda "NarutoTail" diye bir adam var :(

2. historianWeeb

historianWeeb

o gene cool olamya çalışmış narutotail nedir asdfg

3. Kadir-

Kadir-

Aynen isim cool ben İP biriktiriyorum ismimi değştiricem :)

4. rek

rek

Adam 0/15 jinx oynadı yine bronz lig malum, tek başıma aldım maçı :D

9. Fujoshiler istediğiniz oldu, Rin ve Haru balayına Avusturalya'ya gidiyorlarmış. :(

2. rek

rek

Avustralya* :(

3. Witch.

Witch.

Ama neden spoiler veriyorsun? Neden? Anlatsana biraz? NEDEN?

4. free word

free word

sana gııcıklığına asdfg

10. Geçen arkadaşlarla dürüm yerken az milletin dedikodusunu yapalım dedik. Konuşuyoruz işte yavşak falan diye. Aniden bir kadın arkasına dönüp geğirerek "Az terbiyeli olurmu*suuğğgh*nuz burada aile var" dedi. Dişinde sallanan domates parçası beni benden aldı. Gerçekten evde babası ana bacı küfrederken bizim "yavşak" dememiz çocuklarını derinden etkilemiş olmalı. :ddd

11. Hayatımın en güzel yaz tatiline elveda, bu tatilin başrolüne de kısa süre sonra görüşürüz dedim. :

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Halimize şükredelim çalışmıyoruz ekmek elden su gölden tabii bu durum üni. son sınıflar için geçerli değil :D

3. rek

rek

Sayılı gün çabuk geçermiş. Bu eğitim yılını elimden gelen her şeyle geçireceğim. Umarım göz açıp kapayıncaya kadar "sınavlar bitti sonunda" "hazirana girdik okulu boşverin" moduna girmiş oluruz. :D

4. Milli Midilli
  12. Neden bu kadar sadistim? c:

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

bi tablo vardı orda nisan ayında doğanlar mı sadist oluyodu ne *-* ordaki sadist sen değil miydin ya ? :T vardı öyle bi geyik benim ilk üye olduğum zamanlar :T

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bu sadistlik değil. Eğer öldürme değilde işkence planları yapsaydın ve bunları düşunürkn zevk alsaydın sadist olurdun bence.

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Yuki-chan demiş zaten. Ayrıca mazoşistlikten iyidir.

13. İmza konumun uyarısız silinmesi... :(

2. Kaxell

Kaxell

Onunki harbiden silinmiş !?

3. rek

rek

Sanırım 100 postum olmadığı için silindi. Yapacak bir şey yok.

4. Kaxell

Kaxell

http://forum.turkanime.tv/forum/151-imza-banner-ve-logo-tasarımları/

Buraya açtıysan kimsenin silmeye hakkı yok. Adminlerin tekiyle konuş ve konunu geri yüklesinler.

14. Tenzin... Olamaz lütfen. :(

15. LGBT olayını desteklemeyen insanlar neden destekleyenlere hakaret ediyor anlamadım. Ha yani eşcinsellerin haklarını savunuyoruz diye eşcinsel olmak zorunda mıyız ki? O zaman yetimlerin hakkını savunduğumda yetim mi olacağım?

16. Lanet olsun sanırım yatağımda bir böcek var ve her yerimi ısırmış. Kaşıntıdan ölüyorum. :(

2. Barış

Barış

stilex diye bi krem var kaşıntıyı baya bi azaltıyor yakınlard eczane varsa bi koşu al derim

3. Barış

Barış

tabi amy sensei buralardaysa oda onaylarsa güzel olur bu ilacı :D ben kullanıyorum böcek ısırığı kaşıntısına iyi geliyor özellikle sivrisinek ise.

4. rek

rek

İç anadoluda bu zamanlarda pek sivrisinek yok desem yeridir. :D Cildiyeciye gideceğim elimde baloncuk çıktı fakat patlamadı belki başka bir şeydir diye. Bu ısırıkları da göstereceğim. :D

17. fujoshilerden korkuyorum :(

2. Milli Midilli
    3. Sina

Sina

Kim kime vuruyor ben karıştırdım, fujoshilere karşı savaş falan mı açıyorsunuz? :D Dikkat edin kendinize :D

4. Sina

Sina

Ahaha ben fujoshi kimligimi içimde yaşıyorum genelde, dışarıda türlü türlü insan var nede olsa :D :D

18. No Game No Life bitemez! Yalan!

2. free word

free word

boş hayalelr atakan ya ama 2. eszon gelebilir ama şuan öyle bir şey düşünülmüyor gibi http://anichart.net/spring buyur burada yok öyle bir şey şuan tabi

3. eXt

eXt

Gelir ya sen merak etme,ay yada yıl bekletir mi orası belli olmaz :D

4. free word

free word

yıl beklersiniz :D

19. Türkanime facebook sayfasının takipçi kitlesi fazla sinir bozucu ya. :/

20. Ulan okul, açılacağın varsa hemen açıl işte neden yavaş yavaş geliyorsun? c:

2. Sina

Sina

Ahaha gene evlenme istegi geldi bende de, okulu bırakıp zengin koca araşıyşına girecegim neredeyse :D Lise birden direk dershaneye mi başlıyorsun? Canına susadın herhalde :O

3. yanki_99

yanki_99

sınıflar kaç?

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Köpek balığı gibi adsfdaf :D

21. free, shingeki no kyojin, kuroko no basket gibi animelerin yaoi olmasını isteyen fujoshilerden fena halde korkuyorum :c

2. rek

rek

Anime üzerinden böyle olaylara karşıyım. asjfksdhgkjfdh

Şahsen türünü umursamadan her bulduğu animeyi izleyen bir insan olarak tüm konuları da geziyorum meraktan. :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Yanlız Free Yaoi olursa kendimi asarım okursunuz gazetede haberimi :D

22. Neden kimse imza istemiyor artık benden? :((

2. rek

rek

Konuma mesaj atan olmadığından yeni imzalarımı paylaşamıyorum. :D

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ozaman sen benim sponsorum ol her bi animeyi bitirişimde o anime hakkında bana imza yap :D Konun dolar :D

4. Pingu

Pingu

skype varsa bekliyorum :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.