Jump to content

qqw

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

Yok

qqw kullanıcısının paylaşımları

1. Çok güzellermiş:D kazananlara tebrikler...
  2. qqw

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Neden izlemeye başladığımı hatırlamıyorum. sadece izlediğim animenin resmine baktım. üzerine tıkladım o kadar:D hayatımın TIK'lamasını yapmışım meğer:D
  3. qqw

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

ben bleach'daki 2. espadaya kıl oldum. onu görünce [glow=red,2,300]yaşlı bunak senin ne işin var gençlerin arasında[/glow] diyorum:D
  4. qqw

Ouran High School Host Club

bence de çok zevkli bir animeydi. ilk başta karakterleri bakımından çok basit buldum ama resmen beni büyüledi:)
  5. qqw

En beğendiğiniz ve takip ettiğiniz mangalar neler

bleach vampire knight
  6. qqw

Skip Beat!

bence ilk sırasına ekle:)
  7. qqw

İlk İzlediğiniz Anime?

ay savaşçısı:D anime olduğunu bilmiyordum. ama bilerek izlediğim ilk anime ouran high school host club idi.:DDD
  8. qqw

Skip Beat!

çok güzel bir anie:) ana karakterdeki kızın tavırları ve yüz şekilleri süper... gülmekten karnınız ağrıyabilir. şimdiden uyarayım:)) :D ;D ;D
  9. qqw

Bleach Manga Tartışma

bence böyle yapıp konuyu uzatıyor. sonunda bombayı patlabilir. kimsenin tahmin edemeyeceği şeyler olabilir. zaten mangasında da öle olmadı mı?
  10. qqw

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

BLEACH :), DEATH NOTE ;D, KUROSHİTSUJİ :), VAMPİRE KNİGHT :), OURAN HİGH SCHOOL HOST CLUB :)
  11. qqw

Bleach Manga Tartışma

bleach ın animesini izlerken dayanamayıp mangasını da okudum ve hüsrana uğradım. Süperdi... Fakat hep acı doluydu. Bu burada bitemez dersiniz yha aynen öyleydi... acaba bir on yıl daha mı beklesem mangasını böyle iştahla okumak için:D
  12. qqw

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Kuchiki Byakuya ve Azien! : :) :)
  13. qqw

Bleach

Bleach'ın mangası süper!:) Ama animesinin açılış ve kapanış şarkıları da ayrı bir harika. Karakterler ve çizimlere laf yok. İzlemeye başlamadan önce gözüm korkmuştu. Bu kadar bölümü nasıl izleyeceğim diye. Fakat uzun sürsün de beni bir yerlere sürsün dedim ve böylece başlamış oldu. İyi ki de başlamışım. Herkese tavsiye ederim:) :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.