Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Huseyinekrem kullanıcısının paylaşımları

1. Çizim isteği yada önerisi verebiliyor muyuz? Yada bunun bir yeri var mı? Yıllardır animeleri sizden izliyorum ancak foruma pek takılmadım. Biraz aradım bulamadım da... -Hiç Revy(Black Lagoon) çizen göremedim ya daha önceden çizmiş olan varsa yada çizebilecek olan bir baksın derim.
  2. Huseyinekrem

Merhabalar :)

Öyle deniyor ayrıca çeviriler hızlı çıkıyor tamam. ama kardeşim pek çok yerde anlam karmaşası oluyor hızlı çevirmek için üzerinde pek durmuyorsunuz gibi sanki. Yapmayın böyle..
  3. Hocam ben türkanime yazısını eklemeyi unutmuşum. Neyse ztn bozardı onu koymak katılmayıversin. :)
  4. Alttakini öylesine koydum aklıma geliverdi eskiden böyleydi ilkokul fotoğraf çerçeveleri. Üsteki katılmak istediğim :D
  5. Huseyinekrem

Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor

Bide bunlar orjinal urun ondan bu kadar pahali sanirsam. Cakma biseyler yokmu arkadas hasir sapka buradaki sapkalardan pahali nerdeyse :)
  6. Bir tek ben mi kararsız kaldım :D Yani bilmiyorum fiziksel olarak haklılar. Manevi olarak yanından bile geçemez tabi..
  7. Bir kac gune pc me kavusuyorum bende katılırım. Aklımda güzel bir fikir var :) Ayrica mobil surumde guzelmis forumun siteninkide duzenlenir insallah.
  8. Huseyinekrem

Sistem Güncellemesi!!!

Dizimagta oldugu gibi izlediğimiz bölümleri karıştırmamak için onlara farklı bir işaretmi geliyor benmi yanlış gördüm? Birde Forum için ayrı hesap site için ayrı hesap biraz gereksiz duruyor bunları birleştirsek mi?
  9. Huseyinekrem

Günün Fotoğrafı

Resimler çok güzel evet. Ama foto değil yanlışlık olmuş :P
  10. Manga 15 yıl sürmüş olacak. Animeyide 15'e tamamlamaya çalışıyolar heralde :D
  11. "Yürü çabuk! Eve gidiyoruz! Ortalığı karıştırıp duruyon!" Dese :D
  12. Bu seferde Light ın kazandığı bir versiyon... Hmm neden olmasın.
  13. Huseyinekrem

Otakuların Radyosu

şuan kapalı heralde?
  14. Huseyinekrem

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

İlk sayının acemiliğini atar ve yeni ekibi tam anlamıyla kullanabilirseniz, ortaya bir şaheser çıkar. Takipteyiz.
  15. Huseyinekrem

Naruto Shippuuden Ocak 2014 Programı

başlarım fillerine ya... Zaten mangada takip ediyorum ama zevk vermiyor anime kadar. TV tokya yapma bunu, yapma bunu..
  16. Asunayı sildilerse bende silerim sword art Online'yi. Bu kadar :D inşallah söylentiler doğrudurda gitmemiştir.
  17. Huseyinekrem

Tsubasa to Hotaru Animeye Uyarlanıyor

Aşk mı? Basketbol mu? Mangaka beni tanıyor heralde bakalım severek izlicez.
  18. Asıl önemli olan, naruto bitince adam ne çizecek :D
  19. Huseyinekrem

Rozen Maiden Sona Eriyor

Son'a yı SONA olayak anlayıp ne oluyo dedim ya :D
  20. Huseyinekrem

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sword Art Online ın yeri başka ya...
  21. Naruto yine olmicak heralde... Neyse kardeşlerle idare edeceğiz
  22. Huseyinekrem

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

golden boy da gelse keşke... Upuzuuuun bir aradan sonra :)
  23. Huseyinekrem

2014 Kış Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Çevirmenliği çok isterdim ama başımda bi ton iş var :(. Sao geliyorya, o yeter!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.