Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Huseyinekrem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ohh, sabaha sarktı ama, sonunda sao linkini yeniledim. Buradan TTnet'i sövgüyle anıyorum. Vodafone'un sınırsız upload kampanyası olmasa o link 1 haftada anca yenilenirdi...

2. Al işte, kazara MEGA'daki animelerimi sildim, bütün sitedeki linkler wefat! Şimdi 20GB animeyi işin yoksa 70kb'den upload etmeye çalış...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Hesabı düzenliyordum, düzgüncei simlendiriyordum fln. Daha önce sildiğim bir iki bir şeyde yer kaplamasın kurtulam dediydim. Ne ara, ne zaman silmişim bilmiyorum. Gitti hepsi. Şimdi baştan yüklüyorum, öncelik saoda zira diğerlerini pek ziyaret eden yok :) En son attığım clannad 2. sezonu başka yerde vardı, oradan verdim onun linkini...

3. Heimatlos

Heimatlos

hangi animeler gitti ?

4. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Mediafire'da yedeklerini buldum, sitedekiler duruyor o yüzden. Bir tek Sword art online uçtu var olanlardan. Sıkıştırıp paylaşmaya hazır hale getirdiğim 1-2 tane daha anime vardı, onlar çöpe gitti.Vodafone'un 1 temmuza kadar sınırsız upload kampanyası var. Oluda bir aksilik çıkmazsa hemen hemen 1 haftada hepsini hallederim.
      http://forum.turkanime.tv/konu/14946-sword-art-online-1080p-ultrarip/

bunu düzeltmem gerek şimdilik. Ardından no game no life'ın 480p mini versiyonu gelecek. Hem X264 hemde X265 olarak. 64 olan her telefonda 4 yıllık bile olsa çalışıyor, ama toplam boyutu 1.4gb. 65 olan çok daha iyi sıkışıyor 970mb toplam, ancak sadece yenilerde düzgün çalışıyor. Sonra bir başka mini versiyon olarak one punch man gelecek, x264 olarak her telefonda çalışacak şekilde. Minilerin özelliği, toplam boyut, bölüm başına ortalama 100mb civarında olması, o yüzden çabuk upload ediliyor, boyutu düşük ve telefonda saklamaya, izlemeye, arşivlemeye çok uygunlar.

Sonra, paket dayanırsa, clannad'ın x265 versino, minisi gelecek. 2. sezonunu zaten yapmıştım, birinciyide eklicem, eksik kalmasın. Sonra saodaki gibi yüksek kalite, yüksek sıkıştırmalı 1080p (ultra rip diyorum ben buna) olacak şekilde no game no life'ı ve one punch man ı atabilirim. Zira miniler pc'de kalitesiz duruyor. VK'nın 480p'si ile 720p'si arasında bir kalitesi var. Yine iyi, ama bu ultra ripler karşısında çamur gibi kalıyorlar.

Saonun 2. sezonu iniyor, onuda ultra rip yapıcam, dadından yenmeyecek :P ama 22gb sıkıştırılmamış hali, haliyle çoook uzun sürüyor. Sıkıştırılmışı toplam 10gb fln olcak. Sao 1 ve 2 nin minisinide ekleyebilirim bir ara. Ama en son yaparım onu, zira bu ultra riplerin sıkıştırılması, bölüm başına 1 saatten uzun sürüyor. Aslında sao 1. sezon gibi sıkıştırsam bir bölüm 2.5 saat sürüyor. Ama arada o çok net bir fark olmadığı için o kadar abartmayacağım. Zaten 2. sezon için değmez.

Özetle bu şekilde. Belki tokyo gül gibi popi serilerede el atabilirim istek olursa, ama hiç içimden gelmiyor...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.