Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aks   
    Oh be! Aynen bazılarını gördüm de hangi çizerlerin olduğunu bilmiyodum. bunları direkt favorilerim çok sağol :D 
  2. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aks   
    Alttaki 2010 animelerindeki karakter çizimlerine benziyor, yuz yapısı falan bayağı görsel roman kokuyor. 
    hatta aklıma oynadığım bi oyun geldi de adını hatırlayamadım şimdi..
  3. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in Arkadaşın tekiyle konuşuyordum adam 3GB'lık sadece Rem'den oluşan resim koleksiyonu o   
    Ya işsiz herif hepsini indirmek saatlerimi aldı o yüzden paylaşmak istemiyorum diyo :P
  4. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in No Game No Life'a film geliyor:   
    yok anime filmi geliyo, bir saat falan olur büyük ihtimalle, 6. arcı yaparlar.
  5. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in Re:zero'nun şu ana kadar ki en iyi bölümü yanınlandı. Sansür yok. OP ve ED yok. Emili   
    kapanışı film gibi yapmışlar ya. subarunun kesik kafası karla kaplanırken Puck'ın uzaktan bakması, yapımcı isimlerinin kırmızı şekilde parlayarak ekrandan akması falan acayipti. 
    Amazon'dan ilk iki volume'un bluray'ini satın alıcam. Birkaç aya tekrar para biriktirip bütün volume ları almayı planlıyorum. 
  6. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.ph   
    Bence yeterince giyinik :P
    Hatta fazlasiyla giyinik :P
  7. Beğen
    Huseyinekrem reacted to historianWeeb in O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarım   
    çocuğu öyle zorlucaklarmış ki remle kaç gibi planlar kurucakmış öyle duydum

8. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Kaxell in Masamune-kun no Revenge anime oluyor. Bunu iki sene önce deseler hayatta inanmazdım   
    onda günceldeyim biliyorum. kesin gelir, ama en az 1-2 senesi var. mangada 30. bölüme falan ulaşmaları gerek yeterli materyal çıkarabilmeleri için 
  9. Beğen
    Huseyinekrem reacted to xemerius in Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek. 3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin y   
    Yeni ed mi -_- bunu cok begenmistim -,-
  10. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Tensai-san in Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek. 3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin y   
    3. arc en trajedik olan diyorlar zaten ama bakalım bide şu müziğin adı ne iyiymiş baya :D
  11. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Barış D. Baryshx in Al işte, kazara MEGA'daki animelerimi sildim, bütün sitedeki linkler wefat! Şimdi 20G   
    Hesabı düzenliyordum, düzgüncei simlendiriyordum fln. Daha önce sildiğim bir iki bir şeyde yer kaplamasın kurtulam dediydim. Ne ara, ne zaman silmişim bilmiyorum. Gitti hepsi. Şimdi baştan yüklüyorum, öncelik saoda zira diğerlerini pek ziyaret eden yok :) En son attığım clannad 2. sezonu başka yerde vardı, oradan verdim onun linkini...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.