Jump to content
  • Create New...

AzizCanBinen

Kayıtlı Üye
  • Content Count

114
  • Last visited

• Days Won

2

AzizCanBinen last won the day on November 19 2014

AzizCanBinen had the most liked content!

About AzizCanBinen

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/22/1993

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/azizcanbinen

Recent Profile Visitors

870 profile views
  1. Hoşgeldin dostum iyi eğlenceler..
  2. Hoşgeldin demek doğru olur mu bilemedim :lol: ''Selam !'' demek istiyorum ben.
  3. Bu da benden olsun, ne zamandır yapmıyodum :)
  4. Hoşgeldin, iyi eğlenceler..
  5. Hoşgeldin dostum iyi eğlenceler.
  6. Merakla bekliyorum ama bana sorarsanız en az 15 sayfa sınırı abartı olmuş biraz. Yani çok zor bunu yapmanız. Bikaç bölümden sonra kimsenin yetiştirebileceğini sanmıyorum sonuçta çoğunuz işi gücü olan okulu olan insanlarsınız büyük ihtimal. Her bölüme 15-20 sayfa yetiştirebiliyorsanız ya çizimler çok özensizdir ya da insan üstü bi çaba harcamışsınızdır gerçekten.. Bi insanın bütün vaktini buna harcaması için de ancak geçimini bundan sağlıyor olması lazım. :) Daha kısa bölümlere yer verirseniz derginin daha kalıcı ve daha kaliteli olacağını düşünüyorum, tabi bu kendi görüşüm..
  7. Hoşgeldin Tayfun. Aziz ben memnun oldum.
  8. One Piece bitince çok üzüleceğim gerçekten bende yeri apayrı. Ama Oda dan başka bişeyler okuma fikri bile beni heycanlandırıyor bi yandan yani One Piece den sonra bişey daha çizecekse bitirebilir evet :lol:
  9. Tamam işte o yazdığın milimetre cinsinden. Son basamakları atınca benim dediğim şeye geliyor. Ben mi derdimi anlatamadım bilmiyorum. Herneyse..

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.